Jump to content
wies.niak

Nowy Junior Admin

Recommended Posts

Dzisiejszego dnia mateusz(stefan) porzucił supermoderatorską czerwień przywdziewając niebieską szatę młodszego administratora.

Ze swojej strony jeszcze raz gratuluję zasłużonego awansu oraz cieszę się, że będę miał tak mocne wsparcie.

PS. Możecie sobie teraz wyobrazić ile dziennie osób banuję, skoro dostałem wsparcie w postaci mateusza(stefana) bo nie wyrabiałem :P

Yay, baniaki będą teraz wydzielane szybciej i częściej. Cieszyć się mogą z tego powodu tylko moderatorzy :).

Yay, congratulations, boss.... jeszcze jeden boss... jak coś przeskrobiemy, to napięcie się bardziej rozładuje :P

Gratuluję, już szykuję listę z osobami do zbanowania. sesesesese...

wies.niak + mateusz(stefan) jako młodszy administrator = diametralny wzrost zbanowanych użytkowników :laugh:

A tak na serio to gratulacje i powodzenia na nowej drodze życia :biggrin:

Pozostaje mi tylko pogratulować jakże zasłużonego awansu :) *ustawia lunetę na listę userów i wypatruje który to nick zostanie przekreślony*

Ech, następny smurf do patrzenia mi na ręce.

*rzuca na biurko Stefa teczki, którymi wiesiu nie miał czasu się zająć*

Kończ z nimi waść, wstydu oszczędź.

Gratulacje! Lista gotowych do odstrzału pewnie już gotowa :tongue:

Jasne! Musimy ją tylko jeszcze odrobinę dopieścić, NUMERZE TRZY :] - Lord

Nie wiem Lordzie czemu, ale skojarzyło mi się od razu z kreskówką "Kids Next Door". Czy coś ze mną nie tak? - P_ 

Ja tam mam go pod numerem 2, nie wiem skąd wzięła się ta trójka... - opti

@P_aul Mi też się tak skojarzyło, więc biorąc pod uwagę, to, że nie uważam, bym był normalny, to ...

To sam wyciągnij sobie z tego wnioski. ;p - Sevard

...Muszę się przyzwyczaić do diametralnej zmiany koloru. To nie jest fajne. Ale....gratulacje ^^.

Mateusz "Nikodem Dyzma" Stefan. Najpierw był bez kolorku, potem zrobił się zielony, potem czerwony a teraz niebieski...

Gratulowałem już na profilu, ale chyba nic nie stoi i na przeszkodzie by i tu pospamować pogratulować, tak więc: Gratuluję! :)

P.S. Coś na forum ostatnio często się kolorki zmieniają ;-) Cóż to się dzieje?

Wiosna jest. Forumowicze dojrzewają. ;p - Sevard

Edited by Sevard

Również gratuluję nowemu adminowi. Życzę powodzenia w pełnieniu tak bardzo odpowiedzialnej funkcji. :)

pierwsze co myślę - kurde, jaki znowu awans? przecież Mateusz (czyt. Stefan) był Supermoderatorem a teraz Junior - toż to degradacja :P dopiero chwilę potem doczytałem, że został adminem juniorem :D winszować

Guest

Dołączam się do pochwał i także gratuluję awansu.

Możecie sobie teraz wyobrazić ile dziennie osób banuję, skoro dostałem wsparcie w postaci mateusza(stefana) bo nie wyrabiałem :P

Szkodniki trzeba eliminować - jeśli trzeba więcej ludzi u władzy a zyskają na tym wszyscy - jestem za.

Pozostaje pogratulować i życzyć wytrwałości w zmaganiu się ze wszystkimi obowiązkami junior admina. :)

PS Fajną tęczę zrobiliście w poście Pieci. :)

Ale o co chodzi? - Goofa

Właśnie też nie wiem. Tam jest bardzo mało kolorów. - Sevard

No to trzeba życzyć powodzenia w pełnieniu nowej funkcji :wink: .

pierwsze co myślę - kurde, jaki znowu awans? przecież Mateusz (czyt. Stefan) był Supermoderatorem a teraz Junior - toż to degradacja :P dopiero chwilę potem doczytałem, że został adminem juniorem :D winszować

Wiesz, ja się wpierw zastanawiałem po kiego grzyba robią oddzielny temat dla Junior Moderatora? :P

Poza tym, gratulacje, mateusz(stefan)(po kiego nawiasy?). :P

Wiesz, ja się wpierw zastanawiałem po kiego grzyba robią oddzielny temat dla Junior Moderatora? :P

to po to, żeby się Mateusztefan poczuł przez parę chwil ważny, by jego zdruzgotanie sięgnęło zenitu gdy okaże się, że będzie tylko przynosić kawę i pączki Adminowi :D:P

W sumie zmieniłem tylko kolor i poszerzyłem obszar moderowania. Poza tym nic się nie powinno zmienić :) .
Nooo, żebyś się nie zdziwił ;P jak Ci Wiesław coś wymyśli, to skończy się nie tylko na zmarnowanych wakacjach, hrhrhr... ;]

Heh, widać, że FA się rozrasta. I jeszcze raz - gratulacje ^^

Edited by Kathai_Nanjika

poszerzyłem obszar moderowania.

Nieźle. Skoro już czerwoni moderują 'Wszystkie fora', to co dopiero niebiescy. o_O

@Up

Niebiescy to pewnie nam przez monitory do pokojów zaglądają :].

Także przyłączam się do gratulacji.