Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

BTW: co do Jarvana, jego akurat robienie na offtanka nie ma sensu, bo nic potem nie zrobi. Ze 2 itemki survi staną, reszta full dmg i jest fajnie.

IMO to ten tekst nie ma sensu. Jarvan może być(i jest) świetnym tankiem, nie ustępującym pod względem skilli(dwa świetne sposoby na inicjację, ulti sprzyjające chronieniu swoich i skupianiu ataków na sobie, nie najgorszy shield, który skaluje się z resistami, AoE slow, AoE disable, zwiększony armor i buff dla drużyny, możliwość pomocy swoim przez obniżenie armoru u przeciwników, oraz pasyw, który jest niezależny od itemów- co z tych rzeczy NIE sprawia, że Jarvan jest jednym z najlepszych tanków?) i statystyk innym tankom. Tak samo jak Rammusa nie robi się na AP w normalnych grach, tak samo Jarvana nie robi się na AD - dmg u tanka to sprawa absolutnie drugorzędna. No chyba, że tank już jest, a Xin( i inni tego typu) się znudził. Bo robienie z Jarvana fightera gdy sensownego tanka nie ma to zwyczajne trollowanie. Kurczę, który raz to powtarzam? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest za free? Skąd mogę ściągnąć?

Oczywiście mój przyjacielu(jeżeli mogę tak rzec).Gra jest za free tak bardzo jak i słońce świeci...jednak słońce także zachodzi...

Podobnie jest w LoL.To niestety oznacza największe utrapienie multiplayerów(zaraz po abonamenice)-mikropłatności.Jeżeli chodzi o download...Poszukaj na stronie LoLa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie mikropłatności? Podaj proszę przykład, że jakakolwiek płatność daje w LoLu przewagę płacącym. Całkiem przyjemnie musi być wypowiadać się na temat, o którym nie ma się widocznie bladego pojęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym kogoś doświadczonego w grze Amumu o porady dla niego i jakiś build na linię. Do tej pory rozegrałem 2 gry na CO-Opie i 1 Normal (Jakoś wygraliśmy choć przez 3/4 gry dostawaliśmy ostry wpier...).

I pytanie - który z graczy z top elo gra często Amumu? Może bym coś podpatrzył ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest za free? Skąd mogę ściągnąć?

Możesz jednocześnie się zarejestrować i ściągnąc grę, klikajać w linka w mojej sygnaturce :trollface: . Oczywiście pomoże mi to, ale Ty będziesz miał jednocześnie konto i najnowszą wersję klienta gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guardian Angel/ulti Zileana powodują, że target nie umiera, ale po "śmierci" odradza się. Nie jest to śmierć, więc duszek z ulti Mordego się nie pojawia. Proste i logiczne :D

Równie dobrze można przyjąć, że one wskrzeszają, i wtedy to już takie proste nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio porobiłem sobie małe testy buildów dla Xina. Np ten z początku ze względu na masteries wydawał mi się dziwny: http://www.mobafire.com/league-of-legends/...-dps-v2-0-49525 Jak się okazało też daje radę, aczkoliwiek dużo zależy jak przeciwnik gra i czy gram ze znajomymi, czy z losowymi niestety nubkami. Jeśli uda się ładnie podfarmić to ten build sprawda się równie dobrze, co czysty dps, aczkolwiek Mercury zamieniłem na butki z cdr. Poza tym zacząłem uzupełniać sobie runki pod Xina. Glyphy i Marki pasują też pod Renektona, co mi odpowiada. Gorzej z sealami, ale tych póki co jeszcze nie zmieniałem. Jeśli chodzi o championów z rotacji to fajnie gra mi się Caitlyn, aczkolwiek raczej bym jej nie kupił, bo posiadam świetną Ashe. Niestety w randomach grając Cait, często jestem jedynym, który ma staty na plusie. A to niczego nie zmienia, gdy drużyna feeduje przeciwnika... Z drugiej strony zaskoczenie ze strony Akali, która padła niespodziewanie dla niej mając całe HP, było dla mnie miłe. Wymaksowane Q i odpowiednio odpalony ulti nie dał jej szans, ale to był jedyny plus tamtego meczu, bo drużyna zawiodła. Dlatego coraz częściej staram się grać ze znajomymi, najlepiej full premade. I krótkie podsumowanie Vayne: irytujący champ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie mikropłatności? Podaj proszę przykład, że jakakolwiek płatność daje w LoLu przewagę płacącym. Całkiem przyjemnie musi być wypowiadać się na temat, o którym nie ma się widocznie bladego pojęcia.

Ależ oczywiście, nie ma to jak 10 stron run dopasowanych do każdych potrzeb gracza. Bo z defaultowymi dwiema stronami run nie pokryjesz wszystkich potrzeb, jakimi mogą cię obarczyć na solo Q ranked. No i co z tego, że napiszesz 'me ap carry' - wylądujesz jako last pick i pozostanie Ci dopasowanie się do potrzeb teamu. Tak działają rankedy.

PS I nie udawaj, że za RP wykupiłeś wszystkie 10 stron run.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Proszę Cię, zastanów się co piszesz. Ja mam 2 skin, na Shena i na Malphite i w niczym się nie różnię od innych graczy, czasem ktoś napisze "Shen/Malphite/Matt3rs nice skin" ale wcale nie czuję się lepszy, kupiłem te skiny tylko dla tego że te postacie są jednymi z moich ulubionych (Shen to main).

@2UP: Co do Twojej mądrości na temat stron run, można je kupić za 6300 + runy które mogą wynieść nawet kilkanaście tysięcy, ja np. składałem runy za 14k IP. I nie wydałem na to ani złotówki.

Ta gra jest free i żeby grać dobrze nie musisz wydawać ani złotówki. Nie wprowadzajcie w błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, nie ma to jak 10 stron run dopasowanych do każdych potrzeb gracza. Bo z defaultowymi dwiema stronami run nie pokryjesz wszystkich potrzeb, jakimi mogą cię obarczyć na solo Q ranked. No i co z tego, że napiszesz 'me ap carry' - wylądujesz jako last pick i pozostanie Ci dopasowanie się do potrzeb teamu. Tak działają rankedy.

PS I nie udawaj, że za RP wykupiłeś wszystkie 10 stron run.

Strony run można bezproblemowo kupić za 6300 IP, nikt ci nie każe wydawać na to ani grosza z realnej kasy. Ja mam 3 (jedna z okazji jakiegoś wydarzenia) i jakoś żyję, mając je ustawione kolejno pod tanka, AP i DPSa. Więcej nie trzeba, tym bardziej, że nawet AD Carry gram ostatnio z runami na 25 ArmPen, 13 Armora i 24 Mr/lvl. Argumenty typu 'Ale musisz spędzić duuużo czasu, żeby uzbierać 6300 + kasę na runy' przyjmę radosnym rechotem, bo gry online są już tak skonstruowane, żeby spędzać przy nich czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Proszę Cię, zastanów się co piszesz. Ja mam 2 skin, na Shena i na Malphite i w niczym się nie różnię od innych graczy, czasem ktoś napisze "Shen/Malphite/Matt3rs nice skin" ale wcale nie czuję się lepszy, kupiłem te skiny tylko dla tego że te postacie są jednymi z moich ulubionych (Shen to main).

Jedno słowo. Sarkazm. Sprawdź to.

Ja tam też żyję na 3-ech stronach run i sobie radzę. I z tej samej promocji mam tą trzecią. A jak kiedyś mi zabraknie to nie będzie dla mnie problemu uzbierać te 6300 IP tym bardziej że obecnie nie ma żadnego champa do którego mi się spieszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrealord

Wchodzisz do sklepu, zakładka Champions, wybierasz interesującą cię postać, i klikasz na Unlock (taki żółty napis), następnie wybierasz walutę: RP (kupujesz ją za prawdziwą kasę, TYLKO za nią możesz kupować skiny) lub IP (dostajesz za to, że grasz :P). Klikasz Unlock IP już masz nowego bohatera w kolekcji. Pewnie próbujesz kupić za RP. W prawym górnym rogu masz dane, ile RP i IP masz.

Co do Annie:

Powróciłem do mojego pierwszego champa. I nie rozumiem jak mogłem ją pomijać. Przecież tą postacią wygrywa się gry. Dwa zaklęcia masowe, dzięki którym stunujemy cały wrogi team, jeżeli są na tyle głupi, aby stać blisko siebie. :P Ulti ma bardzo mały cd, spory magiczny dmg. Nie wiem jak wy nią gracie, ale ja nie poluje na kille, bo są absolutnie nie potrzebne, raczej staram się nafeedować sojuszników, sprawdza się to w 100%.

Ostatni mecz grałem 4vs 6, "nasz" szczur strasznie feedował, przy statach 0/9/0 postanowił grać z przeciwnikami i specjalnie się podstawiał, :/ oczywiście wyzywał cały nasz team. To tylko dzięki mojemu stunowi i miśkowi wygraliśmy ten, jakże nierówny mecz. Najbardziej mnie zawiódł polak, WW w przeciwnym teamie, który błagał Twicha, aby go naffedował. Ale i tak nic mu to nie dało. :) Moje staty 2/2/22.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

LOL, grać takim nukerem i AP carry jak Annie i dawać kille sojusznikom... To ONI powinni dawać kille TOBIE, wtedy jest stuprocentowa pewność, że wygracie. Annie to najśmiejszniejszy faceroll w grze, jesli nie ma 0/20 to sama wygrywa grę, podczas gdy jej summoner gra obrócony od komputera na konsoli, jedynie nogami dotykając klawiatury. Jak Tryndamerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...