Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

Według mnie to Morrowind, ale nie z racji gry, ponieważ o wiele wcześniej ją nabyłem. Z racji modów dołączonych właśnie do niej. Dzięki CDA udoskonaliłem se rozgrywkę tysiącami modów dodających nowe potworki, lokacje, ubranka itd. Dziękuję. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Gothic II z dodatkiem Noc Kruka, następnie Call of Juarez (ha ha nie przeszedłem gry bo nie wiem gdzie mam iść pod koniec ostatniego etapu!!) na końcu Thief: Deadly Shadows. Natomiast nie rozumiem co ludzie widzą w Devil May Cry - ta gra jest idiotycznie idiotyczna i zanudziła mnie do reszty, już po godzinie grania straciłem ochotę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno DMC4, Puzzle Quest z tych nowszych. Gothic 2 był bardzo ciekawy, fajnie było sobie go przypomnieć po latach. Fable, Call of Juarez, Loki. W każdym roku były 3-4 tytuły, w które naprawdę warto było zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

@up- Dobrze, że przypomniałeś o Total Overdose. Zapomniałem o tej grze, a IMO jest bardzo dobra. :P Tyle razy ją przechodziłem, tyle godzin grałem dla przyjemności. Coś dobrego. :)

Przypomniało mi się jeszcze kilka gier, przy których spędziłem dużo czasu i nie uważam go za stracony. A mianowicie chodzi mi o Street Racing Syndicate, CT Special Forces: Nemesis Strike i Bad Day LA, Legacy of Kain Blood Omen 2 oraz Legiacy of Kain Defiance. Naprawdę ciekawe tytuły, do których warto wrócić i sobie pograć. Z nich wszystkich przeszedłem tylko Bad Day LA. SRS, po długim czasie grania, usunąłem i nie wróciłem już. Z CTSF, LoK BO2 i LoKD usunąłem przypadkowo save, a że byłem w każdej z nich już daleko to odebrało mi to chęci do dalszej gry. Niemniej warto zagrać. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fable - Wspaniala gra, kolorowa grafika która nie zestarzala się aż tak bardzo. Wspanialy pelniak.

Call of Juarez - Jedna z najlepszych gier Made in Poland.

Puzzle Quest - W temacie pisze, Najlepsza, podawalem kilka ale jakbym mial wymienic jedną bylby to Puzzle Quest. Gra zapewnila mi ok. 60 godzin znakomitej rozgrywki, to co mnie do tej gry przyciągnęlo to oryginalność. Polączenie gry logicznej + RPG to znakomity pomysl, a jeszcze wyobraźnia twórców i mamy jedną z najlepszych gier 'odprężaczy'. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo jestem wdzięczny CD-Action za to że dala tą grę na cover. Dziękujemy, dziękujemy!!!

@wlochatyjoe - Kupuję CDA od 5 lat i nigdy ani jednej z gier przez ciebie wymienionych nie widzialem na coverku. Albo prowokacja ( slaba), albo zle zrozumiales temat i o czym się tu pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pofatyguj się i poszukaj dla mnie okladki tych numerów które mialy te gry na coverku. Beznadziejna prowokacja, albo glupota ( wiem że się powtarzam ). Wyślij mi to na PW żeby nie spamować, a i tak wiem że nie wyślesz. Wiesz dlaczego? Bo tych gier nigdy w CD-A nie bylo, i jak już ktoś wcześniej napisal, jedynie K&L jest możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wlochatyjoe

Wymieniles gry ktorych CDA nigdy nie dalo. I mozliwy pelniak z tych trzech to tylko Kane&Lynch ;)

Co ty mowisz ze nigdy CDA nie dalo tamtych gier? Moze jeszcze powiedz ze nigdy jako pelniak nie bylo Final Fantasy VIII?

Bo nie było żadnej z tych 4 gier jakie podałeś. Hmm...a możesz mi powiedzieć z jakiego ty roku? Bo do sierpnia 2010 nie ujrzeliśmy żadnych podanych przez ciebie gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz drobna ciekawostka. Z moich obliczeń (a konkretnie dodawania :tongue: ) ze spisu pełniaków z CDA, który jest na markolfie, wynika, że w CD-Action do tej pory ukazały się 422 pełne wersje gier, ale mogłem się trochę pomylić. Jak komuś się nudzi, to może sobie policzyć i skorygować :wink: , ale na pewno ponad 4 stówki tego jest. Wynik doskonały, żadne inne pismo w Polsce nie dało tylu pełnych wersji w ciągu swojego istnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie są to Call of Juarez i World of Goo. Reszta wspaniałych tytułów (Fable, Loki, DMC4, Ninja Blade, GRAW itd.) nawet nie zagościła na moim dysku. Dlaczego? Nie trafiły w mój gust a CD-Action nie kupuję dla DVD tylko dla zawartości pisma. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...