Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

FPS :

1. Call of juarez

2. Blacksite : Area 51

Akcja :

1. Hitman 4

2. Ninja Blade

3. Dark Sector

4. Total Overdose

5. Just Cause

RPG :

1. Drakensang

2. Deus EX 2

3. Titan Quest

Wyścigowa :

Superstars V8 Racing

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepsze pełne wersje (z tych numerów, które mam szczęście posiadać) to :

Unreal,

Heroes of Might and Magic,

Puzzle Quest Challenge of the Warlords,

Dark Sector,

World of Goo,

Hitman: Krwawa Forse,

Drakensang,

Kozacy II: Wojny Napoleońskie

i Titan Quest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zbyt wielu numerów CDA, ale z tych, które posiadam najbardziej przypadły mi do gustu: Call of Juarez (gorszy od Więzów Krwi, ale wciąż świetny western, nawet etapy skradankowe mi nie przeszkadzały) oraz Imperial Glory (sam nie wiem czemu, jakoś nigdy nie interesowały mnie wojny napoleońskie, jednak w Imperial Glory grałem z dużą przyjemnością i zachęciło mnie to do zakupu Napoleon: Total War ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil May Cry 4, Loki ostatnio te 2 gry mi zapadły w pamiec było dużo dobrych Mike L wymienił ale mi zapadła jeszcze jedna w pamięci - Scrapland. Bardzo mi się pdoobala :laugh:

A co do jednorazówki Wilkilsona -> dzięki wam to właśnie nią pierwszy raz się ogoliłem ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

Egooboo - (01/2001) Byłem wtedy małym brzdącem, a ta gra zapewniła mi mnóstwo rozrywki, i w prawdzie nie byłem wstanie przejśc prawie żadnej planszy to miło ją wspominam.

Fable - Bo już nie musiałem jej instalować z 4CD, tylko mogłem z tej jednej płytki DVD ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą pełną wersją był Fallout 2... Było to strasznie dawno temu i muszę powiedzieć że był to pierwszy numer CD Action jaki kupiłem:) Z tego co pamiętam było to lipcowe wydanie, a ja w tedy jeszcze przeżywałem wakacyjną nudę. W tą grę wsiąknąłem całkowicie, a przejście jej zajęło mi niemal całe wakacje. Później jeszcze pokazywały się jakieś perełki, ale jednak na zawsze już w pamięci pozostanie mi drugi Fallout.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z pełniaków CDA najbardziej do gustu przypadły:

Call of Juarez ( pamiętam, że grałem w niego u kolegi i tak mi się ta gra spodobała, że już miałem kupić, a tu zonk! - dodana do CDA )

Project Snowblind ( jedna z moich ulubionych strzelanek)

Hitman: Kontrakty ( jak wyżej )

Armies of Exigo ( oj dużo ta gra pożarła mi czasu, bardzo dużo - ale nie żałuję ani trochę )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Advent Rising - gra powalała, według mnie jest to najlepsza gra CD-Action

2. Dark Sector - budżetówka, która okazała się jednak bardzo dobrą strzelanką i zabójczą bronią (GLAIVE!!!)

3. Hitman: Blood Money - dwa słowa: wybitne dzieło

4. Fable - muszę tłumaczyć? Gra mnie zaskoczyła systemem walki, mnóstwem możliwości i humorem :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był Gothic, była część 1, 2 i dodatek do drugiej.

Dla mnie natomiast najlepsza gra kiedykolwiek dodana do CD-Action to... Hm, no właśnie. Będzie ich kilka - Hitman: Blood Money, Drakensang, Morrowind... Długo by wymieniać, w historii cda było naprawdę wiele dobrych pełniaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...