Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

Gość sebi1295

jak dla mnie DMC 4, fajnie się grało nawet na klawiaturze i oczywiście wspaniały, BIA RTH30, gram od 3 dni, jestem w 11 rozdziale i sobie myślę że jak CDA dało 1 część to da i 2 kolejne, tylko kiedy?Nie chcę mi się czekać, kupię sobie trylogię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Juarez - bardzo fajne, 7+ w CDA to wg mnie za mało (etapy z Billym nie były takie złe.) Odnośnie którejś z poprzednich wypowiedzi - mi też kojarzy się z wakacjami :)

Fable - dla niego kupiłem swoje pierwsze CDA i zarazem jest to pierwsze RPG, jakie przeszedłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Hitman 4, Dark Sektor i Drakensang były świetnymi produkcjami, gdzie grafika nadal jest ładna a gra bardzo grywalna :) Niestety w 2009 roku sporo numerów nie kupiłem i nie grałem w DMC 4 ani w Call of Juarez :( Ze starszych tywułów to praktycznie nic nie grałem, głównie bracia się tym zajmowali i nie dawali mi grać, przez co mogętylko pochwalić świetne Balance :) Nie wiem za bardzo po co się podniecać ROM'em, skoro jest to raczej reklama taka sama jak na tyle i nie wiem za co zapłaciłem złotówkę więcej :( Może manager się nie mieścił to ROM był takim uzupełnieniem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, parafrazujące pytanie tytułowe. Jaka jest najbardziej wymagająca gra dodana do tej pory do CD-Action? Chodzi mi nie o poziom trudności, ale o wymagania sprzętowe. Jaką muszę mieć minimalną konfigurację komputera, żeby mieć pewność, że nie zaskoczy mnie żadna gra dodana jako pełniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę przyznać gry DMC 4, Fable, Hitman: Blood Money i Just Cause najbardziej mnie zaskoczyły jako pełniaki w CDA ale jak dla mnie nejlebszym pełniakim był GUILD WARS dokłądnie dzieki CDA zacząłem w niego grać aż do dziś

swoją drogą fajnie jak CDA dodaje jakieś MMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie gry MMO sa swietne. GUILD WARSa nie mam, ale mam Runes of Magic w ktory aktualnie gram. Oczywiscie moim ulubionym gatunkiem RPG nigdy nie gardze i gram w kazda gre z tego gatunku jaka ukaze sie w CDA w sumie dawno nie bylo jakiegos pozadnego RPGa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem dla mnie to wszystkie pełniaki byli fajne chociaż nie mam ich zbyt wiele od cd-action bo z Litwy nie da się kupić albo mi się po prostu nieudaje się odnaleźć coś takiego aby sprzedawany był gdzieś w Litwie. Bo np w domu kultury polskiej w Wilnie to tylko komputer bild był sprzedawany a teraz i tego nie ma. A tak to najlepsze dla mnie były DMC4 oraz LOKI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, parafrazujące pytanie tytułowe. Jaka jest najbardziej wymagająca gra dodana do tej pory do CD-Action? Chodzi mi nie o poziom trudności, ale o wymagania sprzętowe. Jaką muszę mieć minimalną konfigurację komputera, żeby mieć pewność, że nie zaskoczy mnie żadna gra dodana jako pełniak.

Wysokie wymagania miał Blacksite : Area 51.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to Drakensang ( niestety juz posiadalem wersje pudelkowa, wiec moja uciecha z tego pelniaka byla mniejsza,) Fable, Hitman Krwawa Forsa, Call of Juarez, Just Cause i DMC4 w ktorego jeszcze nie przyszlo mi zagrac. No i oczywiscie trzeba zmobilizowac redakcje do dalszych hiciorow, trzymajcie tak dalej, jest dobrze, ale moze byc jeszcze lepiej :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...