Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

W mej OSOBISTEJ opinii, gdy wezmie sie poprawki na rok pojawienia sie gry w pismie, ceny gier w sklepach, jakosc gry i tzw. "wow factor" to bez najmniejszej watpliwosci wygrywa FALLOUT.

Dodam, ze nawet konkurencja byla w szoku, jedno z pism sie odgrazalo wrecz, ze rozpocznie "dziennikarskie sledztwo" bo prostu ich zdaniem musielismy to dac "na krzywy ryj", gdyz oni sami probowali gre wyrwac i w ogole nie chciano z nimi o tym rozmawiac, etc. itd. Wynikow sledztwa do dzis nie ujawniono. :rolleyes:

Żadna. Same badziewia dodajecie.

Biedaczek, to bedziesz sie musial zaspokoic samodzielnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie wielkie wrażenie zrobiły DMC oraz Ninja blade , DMC do tej pory trzyma wysoką cenę , a Ninja Blade było recenzowane w piśmie jakieś dwa numery przed tym jak trafiło na cover , i do tego było chyba europejską premierą. A najdłużej to bawiłem się przy Rollercoaster Tycon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przejrzałem i stwierdziłem że:

3 miejsce: nie ma u mnie takiego :)

2 miejsce: World of Goo i Rainbow Six Vegas

1 miejsce Just Cause i Drakensang

Niestety zbieram CDA od lutego tego roku (wiem wiem, mój błąd i nie mogę się pochwalić takimi Devil May Cry' ami i Call of Juarez' ami, ale licze na super pełniaki za 4-5 dni (jakoś tak wychodzi CDA :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuję regularnie cda od lutego. z tych wszystkich pełniaków to najlepsze są:

-World of Goo

- Wszystkie gry od Ubiego

- Drakensang

-Battlestations Midway.

Ja dobrze wspominam jeszcze Motorhead, bardzo przyjemna ścigałka to była ;) A to już ponad 10 lat minęło od czasu jak trafiła do CDA jako pełniak ;)

chłopie dzięki. przypomniałeś mi o tej grze. mój brat 10 lat temu jeszcze kupował cda to pamiętam ,że na mojej 350 mhz cięło się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Deus Ex. Gra dostała w CDA 10 i już od pierwszych minut czułem, że to była zasłużona ocena.

DMC 4 też zasługuje na wyróżnienie. Niby szczątkowa fabuła, nie mój gatunek, a jednak już prawie 50 godzin na nią zmarnowałem i jeszcze wiele mi zleci.

Oraz Soul Reaver. Niesamowity klimat, wielkie dzięki za zamieszczenie potem reszty serii.

Wspomniałbym zapewne też o Morrowindzie i tonie modów do niego, ale niestety zdążyłem parę lat wcześniej tą grę kupić, pograć i się znudzić. Oraz o Freespace 2, gdyby nie okrojona kampania (grrr).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche tego było...

Napewno Morriwind, bardzo klimatyczna gra swoją drogą,Just Cause i jego rozległę tereny, Kroniki Riddicka mam nadzieje, że wyjdzie kiedyś kolejny film z tym bohaterem, Two Worlds polskie RPG i to dobre, które ponoć miało robić konkurencje dla Obliviona.

Advent Rising dobra gra, którą trudno sklasyfikować, a to troche strzelania, latania, zręcznościówki, lekki posmak RPG i oczywiście scenariusz pisany przez Orsona Scott Carda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, za to ja będę oryginalny, ponieważ nigdzie nie padł jeszcze ten tytuł... ;)

Bardzo się ucieszyłem, kiedy w pełnej wersji pojawiła się gra Crime Cities. Na uwagę zasługuje to, że niewiele produkcji było wtedy wypuszczanych przez Polskę, i to tak ładnie ubranych w szatę graficzną (nie zapomnę tekstu z kampanii reklamowej "polski odpowiednik G-Police, tyle że lepszy"). I druga nota: jak tylko zobaczyłem recenzję w CDA, natychmiast zacząłem poszukiwania w sklepach, by nakłonić wtedy rodziców na jej zakup. :laugh:

Nie udało się.

Jak tylko ujrzałem w nowym numerze pełną wersję, mimowolnie uśmiechnąłem się do magazynu (autentycznie!). Dziękuję Wam!

Poza tym cała seria Hitman. Pierwszą część przeszedłem, choć z trudem. Druga była istnym majstersztykiem, zdobyłem najwyższe noty na średnim poziomie trudności, z czego ogólnie jestem bardzo dumny ("Silent Assassin"). :smile:

Blood Money jest genialna i wrócę do niej nie raz. Muszę ją przejść na najwyższym poziomie trudności. :wink: Ostatnio grałem w trzecią część serii, ale nawet nie chciało mi się jej przechodzić. Zwyczajnie, najsłabsza w cyklu (przynajmniej moim zdaniem).

To tyle z gier, na których widok w CDA dostałem ślinotoku. Reszta wciągała, ale nie na tak długo. Co do Crime Cities, mam ją nadal. Howgh! :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...