Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

Najlepszą pełną wersją gry z CDA będzie taka gra do której często wracam, jest ciekawa, potrafi przyciągnąć na długo a jej krążek zawsze leży niedaleko komputera a nie na półce z płytami. Tak więc w moim przypadku najlepszą grą był DMC4, Zeus - Pan Olimpu, Fable. CDA miało naprawdę wiele dobrych gier, ale to te trzy skradły moje serce ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za puzzle questa-moja mama przechodzi tą grę 2 raz

A ode mnie to-bia,hitman blood money(chociaż u mnie jest jakoś dziwnie bo nie mogę zapisać gry,jak zapiszę i wchodze na swój profil to nie ma zapisu(jak ktoś zna rozwiązanie to niech napisze)

titan quest też jest dobry i na parę godzin mnie zajął

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze:

- Gothic II, ale bez dodatku, bo IMO zupełnie nie pasuję on do klimatu podstawki. Do dziś pamiętam jak w nocy - tak samo jak Bezimiennegp - prześladowały mnie koszmary, w których pojawiali się Poszukiwacze. Jedna w odróżnieniu od głównego bohatera, w moim przypadku wystarczyło odstawić grę na kilka dni i znów byłem w pełni normalny, ale uwierzcie mi, to nie było takie łatwe!

- SF II: Czas Mrocznych Wojen, który został dodany do któregoś numeru CDA. Grałem w ten tytuł jakiś rok temu w okresie świąt Bożego Narodzenia i muszę Wam powiedzieć, że tak się wczułem, że do dziś mam tę grę w pamięci i zapewne również w te święta SF odwiedzi mój dysk. Jest cudowna, dzięki CDA!

Jest jeszcze świetna pierwsza część Maksymalnego Bólu i Imperial Glory (również dodane na coverku CDA). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszą gra był Sacred. Szkoda tylko, że tak późno dany. Jak wyszedł na coverze przeszedłem go tyle razy, że mi się znudził. Świetne są też te mniejsze gierki które nie powalają grafiką, czy fabułą ale za to mają świetną grywalnośc. Szczególnie dziękuję za Puzzle Questa, Jets'n'Guns, Ballance czy World of Goo (szkoda że szybko się kończą). A z najnowszych najlepszy jest King's Bounty. Liczę też na Wojowniczą Księżniczkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Devil May Cry 4. Po prostu zakochałem się w tej grze, gdyż w Gothicu czułem straszny niedosyt braku płynności i nagle BAH! Znalazłem coś dla siebie (tę miłość spotęgowało także to, że jestem wielkim fanem japońskich anime).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę śmiecić i zakładać nowego tematu, a to miejsce wydaje mi się w miarę odpowiednie. Chodzi mi o to czy CD-Action dodało kiedyś grę (w pełnej wersji oczywiście) Clive Barker's Jericho? Jeśli ktoś pamięta to niech pisze, będę wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy takowa odpowiedź padła (dużo przeglądania jak na 17 stron wątku) - ale nie ma jeszcze tej gry :happy: .

Bo mówiąc "najlepsza pełna wersja w historii CDA to tak, jakby CD-Action już umarł, padł, nie ma go... A to przecież nieprawda. Więc nie można powiedzieć jaka jest najlepsza, bo nie mamy pojęcia jakie się jeszcze tytuły ukażą (a nie raz nas czytelników redakcja zaskakiwała dobrymi tytułami)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie Gothic 2 wraz z dodatkiem. To była moja pierwsza styczność z dodatkiem Noc Kruka, bo G2 już miałem. Do tej pory na dysku mam wersję z CDA :D Dobry był też DMC 4, chociaż to nie mój gatunek, bo nie przepadam za takimi grami, chodź grałem w nią tylko 1h.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...