Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

Jak dla mnie to bezdyskusyjnie

1.Devil may cry 4

2.TES:Morrowind

3.Fable

A co do Hitman Contracts i Blood Money to możecie mnie w nos pocałować , obydwie gry kupiłem wcześniej w kolekcji klasyki .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Titan Quest, chociaż nie mam z CD-Action.. (kolekcja klasyki)

- Ghost Master, bardzo fajny pełniak :) Kiedy ta gra była w cda, próbowałem ją przejść jak najszybciej i nawet nie dałem rady wszystkich swoich pomocników odblokować. Zablokowałem się na misji nawiedzenia w szpitalu. Dwa, czy trzy dni temu zainstalowałem ponownie i tym razem odblokowałem wszystkich moich podwładnych. Oczywiście właśnie do tego momentu z misją "duch zoperowany", tą misję przeszedłem wczoraj w czasie półtorej godziny :D do lepszego poziomu powinienem ją przejść w ciągu 25 minut, ale co mi tam... :D

Ogólnie trafiają do mnie takie odmienne gry, tutaj straszymy zamiast łapać duchy. Strasznie ubolewam nad tym, że nie zagrałem nigdy w Dungeon Keeper, bo pewnie by mi się spodobało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista jest długa: Fallout i Fallout II, Commandos I i II, wszystkie Hitmany, wszystkie Thiefy, Splinter Cell, Deus Ex, Operation Flashpoint, Fable, Gothic I i II wraz z NK, Warcraft II, Kroniki Riddicka, Homeworld, Loki, Titan Quest i wiele innych...

Nie ma drugiego takiego miesięcznika w Polsce, który dałby w swojej historii graczom tyle doskonałych gier! Oby tak dalej CDA!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję CDA od końca 2006 roku, dlatego moja lista nie będzie długa.

Najlepsze gry w CDA:

1.Red Faction

2.Kroniki Riddicka

3.Brothers in Arms: Road to Hill 30 (chociaż miałem już tą grę wcześniej)

4.Fallout

5.Fallout 2

6.Sins of Solar Empire

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...