Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rimmel

Mysz optyczna i każdy inny gryzoń komputerowy

Polecane posty

Witam

Ja używam Log G5 + Steelpad Qck Mini ( który i tak jest troche wiekszy od standardowego wymiaru podkładek "noname") i musze przyznać że gra mi sie na niej bardzo dobrze , nie miałem okazji testować np. icemat'a ale wydać około 119 zł na podkładke to zadużo imo , a co do log'a g5 wg mnie jest lepszy od a4techa X-718F X7 i Razer'a Copperhead ( obie miałem okazje testować gdzieś przez 2h grając w ET u kumpla ) może to kwestia dluższego używnia log'a który jest dla prawo-ręcznych, to już kwestia gustu i przyzwyczajenia się do myszki...

ale co by nie mówić i pisać nawet najlepszy sprzęt nie sprawi że bedżie sie grało kilka razy lepiej , może lepiej bo łatwiej dogonić ferrari np. mercedesem niż trabantem ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupić mysz optyczną. Póki co, upatrzoną mam taką myszkę: http://www.szafirek.pl/index.php/,details,id_pr,5874.html. Co o niej sądzicie? Jeżeli jest to nie najlepszy wybór, to proszę Was o doradzenie. Mysz nie musi być super wypaśna, ani specjalnie do gier. Ważne tylko żeby miała 2 rolki i przyciski odpowiadające "Wstecz" i "Dalej" w przeglądarkach internetowych. Pozdrawiam i czekam na opinie/sugestie :)

PS.

Jako, że to mój pierwszy post w 2007 roku, życzę wszystkim (userom, moderatorom, adminom) szczęścia w tym nowym roku, spełnienia marzeń i niech 2007 będzie lepszy od 2006 roku lecz gorszy od 2008.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do log'a g5 wg mnie jest lepszy od a4techa X-718F X7

Kwestia raczej oczywista z racji zdecydowanie lepszych materialow uzytych do produkcji i lepszej jakosci sensora. Cena zreszta mowi wszystko. Ten a4tech to raczej taka budzetowka ktora niczym stunningowany poldek probuje gonic konkurencje na rynku sprzetu dla graczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kupiłem sobie jakiś czas temu mysz radiową, jest świetna, ale zasilana akumulatorkami – baterie AAA. Dość szybka mycha pożera energię dlatego zainwestowałem i zakupiłem baterie ładowalne – GP 850 mAh (NiMH). I tu mam pytanie: ile czasu mam je ładować? Posiadam ładowarkę GP Power Bank 4 (instrukcji już nie mam). Pisali w necie, że coś koło 16 h (tyle też ładowałem zawsze 4 baterie AA 1800 mAh). Ale nie wiem czy tak małe bateryjki trzeba po 16 h ładować? Mnie w ogóle dobiło, bo przeczytałem na bateryjce – Standardowe ładowanie – 16 godzin na 85 mAh, czyli dało by to ponad dwa dni ładowania non stop. No chyba Joke trochę…Jak z tym jest? Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję za znalezienie tej świetnej strony :P Wychodzi na to, że nawet jak trzymam baterie noc i dzień to nic się nie stanie ;) Co do szybkości ładowania - brat kupił niedawno ładowarkę Energizer'a, i 4 baterie AA 2100 mAh ładuje w 2-3 h ale strasznie są wtedy baterie gorące, a nie wiem czy to dobrze wyjdzie im na 'zdrowie'.

Jeszcze raz dzięki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech robi bardzo dobre i trwałe myszki, więc każdy jego produkt jest godny uwagi. Jeśli Logitech VX Revolution odpowiada Ci, to dobrze jeszcze by było sprawdzić jak się układa do ręki - w końcu to też istotne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem ostatnio kupiłem sobie mysz optyczną USB .

I mam problem mianowicie za każdym razem jak włączam komputer myszka nie działa.

Musze wyjąc wtyczkę USB i znowu ją włożyć dopiero wtedy ożywa.

Chyba nie ma jakiegoś specjalnego wejścia USB specjalnie dla myszek?;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA za niedługo kupuje kompa i teraz przyszła sprawa o myszke i klawiature.Mam na oczku takie myszki:

http://sklep.komputronik.pl/Myszki/Microso.../pelny,id,33492

I jeszcze zaciekawiła mnie ta laserowa myszka od APOLLO:

http://www.apollomultimedia.eu/?s=p&kat=1

i ta myszka AM-77 mnie zaciekawiła właśnie ze względu na laserowy sensor i dobrą czułość.

Miałem jeszcze kupić klawiaturę do 70zł tylko nic tak jakos mi na oczku nie usiadło, może coś zaproponujecie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem od paru dni z moja myszka laserowa (z zestawu Logitecha z klawiatura - MX600 Cordless).

Otoz od paru dni lewy przycisk dziala czasem jak autofire - tzn. po nacisnieciu jest efekt dwukliku. Dosyc to upierdliwe tym bardziej ze nie wiem co jest przyczyna. Baterie sa OK, odbiornik tez, w sterownikach nic nie zmienialem. Ktos ma jakies sugestie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"witam mam taki problem ostatnio kupiłem sobie mysz optyczną USB .

I mam problem mianowicie za każdym razem jak włączam komputer myszka nie działa.

Musze wyjąc wtyczkę USB i znowu ją włożyć dopiero wtedy ożywa.

Chyba nie ma jakiegoś specjalnego wejścia USB specjalnie dla myszek?" - W tej sprawie mogę powiedzieć jedno. Razem z moja myszką dostałem wtyczkę USB/PS2, a jako że nie ufam usb zbytnio, to gram na PS2. Spróbuj, może znajdziesz taką.

"Mam spory problem od paru dni z moja myszka laserowa (z zestawu Logitecha z klawiatura - MX600 Cordless).

Otoz od paru dni lewy przycisk dziala czasem jak autofire - tzn. po nacisnieciu jest efekt dwukliku. Dosyc to upierdliwe tym bardziej ze nie wiem co jest przyczyna. Baterie sa OK, odbiornik tez, w sterownikach nic nie zmienialem. Ktos ma jakies sugestie?" - Sugestie, owszem. Wejdź w Panel Sterowania>Drukarki i inny Sprzęt>Mysz ( zakładam że masz windows XP ). Tam powinieneś coś znaleźć.

Ja mam natomiast pytanie w sprawie tej myszki optycznej http://www.znak.pl/index.php?cid=226&s...tal1ty1010Mouse Czy ktoś ją ma ? Jeśli tak to powiedzcie jak się gra, jak długi jest kabel, czy czułość jest dobra i czy cena jest stosowna. P.S. Co o niej myślicie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam zamiar kupić mysz optyczną (przewodową) do ok. 100zł. Mogę dać nieco więcej ale muszę mieć pewność, że dana mycha będzie warta swojej ceny :)

Na oku mam Logitecha RX1000 Laser Mousehttp://www.komputronik.pl/Myszki/Logitech/...pelny,id,31127/

Najważniejsze rzeczy które są dla mnie ważne:

- ergonomia

- dobry sensor

- trwałość

- jakość materiałów

Proszę o pomoc w wyborze :) Z góry thx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ją już rok prawie, jeszcze nic mi sie z nia nie stało, reka sie nie poci, swietne parametry, nawet w cda byla recenzja i miala b. wysoki noty...

gram w bf-a klanowo, i nie przeszkadza mi ze to A4Tech, i rozwalam noobkow, z myszkami za 300zł, więc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...