Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rimmel

Mysz optyczna i każdy inny gryzoń komputerowy

Polecane posty

Witam. Ja tam używam A4Tech X718 i jestem z niej bardzo zadowolony. Gram w różne gry m.in. CS-a na necie i mysz spisuje się w tych warunkach doskonale. Możliwość szybkiej zmiany DPI (od 600 do 2000) jest bardzo wygodna i funkcjonalna. Przycisk 3xFire z czasem staje się mało potrzebnym gadżetem (przynajmniej dla mnie), ale reszta zasługuje na pochwałę - precyzja działania, płynność ruchów, dobrze leży w ręce (choć to raczej bardzo sugestywna zaleta). Przy tej cenie brać w ciemno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam mysz at4 z serii7, z tym,że model x718f. Wygląd identyczny jak x750f.Mysz dobrze leży w dłoni,prezentuje się bardzo przyzwoicie.Przycisk 3xfire jakoś niespecjalnie przypadł mi do gustu,ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ, jest listopad i co nieco się na rynko pozmieniało od ostatnich dsykusji, to prosiłbym o polecenie jakiejś sympatycznej myszki optycznej, niezbyt drogiej. Łapki mam średniej wielkości i palce też nie za długie, grywam głównie w rpg, hac"k slashe a czasem RTS. Grywam tylko z komputerkiem bo w centrum Katowic nie można internetu podłączyć:((( więc nie musi być jakieś super cudo. z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie do 100 pln generalnie polecałbym A4tech X-750BF którą mam (cena ok 85 pln) Przy czym ważna jest końcówka B Bo wersja 750F jest beznadziejna. Z tańszych Fajne są choćby X-710B za ok 60 pln masz prawie taką samą myszkę tylko z innym sensorem. Tu [masz link] do myszek w znaku obejrzyj sobie które ci pasują i idz do sklepu pomacać która dobrze lerzy w dłoni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie rodzajem czujnika ruchu (laser-dioda LED) i czułością w praktyce nie mam pojęcia, bo niby są też optyczne 2000dpi i laserowe 1000dpi . Chyba tym że nie świeci ci pod spodem na czerwono ;) (lasera nie widać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja po raz kolejny się pytam : czy sensor laserowy G7 LAN ( pytam się tych , co mają i mysz i przeszkody ) wytrzyma przejście przez monitor CRT i biurko ( coś kolega - ekspert mówi , że się nie opłaca , bo jakieś kodeki się wgrywają i jak się wykasują to zawieszka , czy coś . O co chodzi :?: )

Czy ktoś ma A4Tech X750f? Czy z niego można strzelać 3 strzały jednoczśnie z rifli ( chodzi mi o ET) :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja po raz kolejny się pytam : czy sensor laserowy G7 LAN ( pytam się tych , co mają i mysz i przeszkody ) wytrzyma przejście przez monitor CRT i biurko ( coś kolega - ekspert mówi , że się nie opłaca , bo jakieś kodeki się wgrywają i jak się wykasują to zawieszka , czy coś . O co chodzi :?: )

NIe mam pojęcia jak będziesz przechodził nim przez biurko. :wink: Ale domysły i dedukacja podpowiada mi że:

Jeśli chodzi ci o zasięg myszki to nie ma on nic wspólnego z czujnikiem laserowym bo myszka jest radiowa i jako taką (o ile nie wstawisz metalowej płyty lub nie obłożysz się paskami folii aluminiowej)możesz grać nawet z pokoju obok. Z tego co mi wiadomo radiówki mają skuteczny zasięg ok 5-6 m. CZujnik laserowy jest do odczytu poruszania się myszki po płaszczyźnie i tym samym ruszaniem kursorem (równie dobrze może być mysz laserowa przewodowa tak jak moja X-750BF)

Co do kodeków to nie ma czegoś takiego jak "KODEKI do myszki" co najwyżej sterowniki. Generalnie im bardziej wydumana myszka tym gorzej działa bez dedykowanych jej sterowników które odpowiadają za wszelkie bajery. Sterowników po instalacji się nie wyrzuca bo i po co. Poza tym warto mieć zawsze myszkę za dychę na ps2 tak na wszelki wypadek choćby po to że w dosie nie ma sterowników pod USB....

Czy ktoś ma A4Tech X750f? Czy z niego można strzelać 3 strzały jednoczśnie z rifli ( chodzi mi o ET) :?:

Mam X-750BF i nie gram w ET, ale z doświadczenia powiem że przycisk 3xfire to żaden bajer i często potrafi się pomylić z 3przyciskiem w rolce. Sam go nie używam.

Lepper

Jaśniej proszę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja po raz kolejny się pytam : czy sensor laserowy G7 LAN ( pytam się tych , co mają i mysz i przeszkody ) wytrzyma przejście przez monitor CRT i biurko ( coś kolega - ekspert mówi , że się nie opłaca , bo jakieś kodeki się wgrywają i jak się wykasują to zawieszka , czy coś . O co chodzi :?: )

NIe mam pojęcia jak będziesz przechodził nim przez biurko. :wink: Ale domysły i dedukacja podpowiada mi że:

Jeśli chodzi ci o zasięg myszki to nie ma on nic wspólnego z czujnikiem laserowym bo myszka jest radiowa i jako taką (o ile nie wstawisz metalowej płyty lub nie obłożysz się paskami folii aluminiowej)możesz grać nawet z pokoju obok. Z tego co mi wiadomo radiówki mają skuteczny zasięg ok 5-6 m. CZujnik laserowy jest do odczytu poruszania się myszki po płaszczyźnie i tym samym ruszaniem kursorem (równie dobrze może być mysz laserowa przewodowa tak jak moja X-750BF)

Co do kodeków to nie ma czegoś takiego jak "KODEKI do myszki" co najwyżej sterowniki. Generalnie im bardziej wydumana myszka tym gorzej działa bez dedykowanych jej sterowników które odpowiadają za wszelkie bajery. Sterowników po instalacji się nie wyrzuca bo i po co. Poza tym warto mieć zawsze myszkę za dychę na ps2 tak na wszelki wypadek choćby po to że w dosie nie ma sterowników pod USB....

Czy ktoś ma A4Tech X750f? Czy z niego można strzelać 3 strzały jednoczśnie z rifli ( chodzi mi o ET) :?:

Mam X-750BF i nie gram w ET, ale z doświadczenia powiem że przycisk 3xfire to żaden bajer i często potrafi się pomylić z 3przyciskiem w rolce. Sam go nie używam.

Dzięki :) :!: . Już mi nie raz pomogłeś. Wiem , jaką mychę wybrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki drobny problem, mjanowicie hce sobie sprawić myszke logitech G5 (tą z ciężarkami) i problem polega na tym że używam zwykłej podkładki pod myszke, czarna z materiału (ta ktura była dodana do cd-action :D ). Czy będzie ta myszka na niej dobże działać a jeżeli nie to jakom podkładke polecacie tylko jakomś w rossądnej cenie tak do 60 lub max 80zł no hyba że sie opłacać niebedzie to tak za 100zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę z czystym sumieniem polecić Manta Pacific WOP. Niby Manta ssie, ale ja z tej mychy jestem naprawdę zadowolony. Dostosowana jest do średniej długości dłoni i ma wieeeeelkie kółko:P Duży minus to "tylko" 800dpi. I cena nie przekracza 50 zł :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuje klasykę czyli Microsoft Intellimouse Explorer 3.0 popularnie nazywana IE 3.0

Cytat z www.coutner-strike.pl : "Dla wielu graczy Inteli Mouse 3.0 jest niedoścignionym wzorem i właśnie dlatego cieszy się ogromnym powodzeniem wśród hardcorowych graczy."

Graja na niej m.in. gracze Pentagram G-Shock czyli Mistrzowie swiata w counter-strike'u :P

Ostatnio Microsoft wypuscil nową serie ktora rozchodzi sie jak cieple buleczki:P

Cena: 120-150

Linki : http://www.allegro.pl/item142372715_myszka..._3_0_nowa_.html

http://h4g.pl/product_info.php/cPath/22/pr...f9e29dc59b4c320

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ponieważ nie jestem zbyt kasiasty muszę się ograniczyć do myszki w okolicach 50zł. A, że moja 3-letnia zdycha w męczarniach to nie mogę czekać. Doradźcie mi, czy a4tech X-710 to dobry wybór?

Co do poprzednika: mój kolega (bardzo dobry gracz) powiedział mi, że lepiej sobie kupić dobrą myszkę przewodową niż jakąś radiową, bo podobno przewodowe są lepsze i mają lepszy czas reakcji(czy jakoś tak).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Proszę o info co lepsze do hardcorowego grania Logitech G5 Laser Mouse czy G7 (bezprzewodowa)?

proszę o konstruktywną odpowiedź! - kasa nie gra roli!!!

Skoro "kasa nie gra roli" to kup obie i zobacz którą ci się lepiej gra lol..

A tak wogóle jak nie wiesz i "kasa nie gra roli" to kup mi obie do testów i powiem ci która lepsza... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Właśnie kupiłem myszkę A4Tech X-710F i nie wiem czy lepiej jest podpiąć myszkę do ps2 czy USB. Czy jest jakaś różnica?

Wydaje mi się, że nie ma jakiejś zbytniej różnicy :wink: .

A ja właśnie do nowego kompa kupiłem sobie myszkę "A4-Tech X750". Naprawdę kapitalna myszka. Nie dość, że bardzo tania jak na laserówke, a do tego moim zdaniem przebija jakością myszki które kosztują 200-300 zł. I do tego ma kapitalny design :D. Polecam ją każdemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość plazmaster

Ja mam podobne pytanie jak poprzednicy, jednak trochę uszczególnię :P. Gram w counter-strike'a, nasz klan niedługo wejdzie do dywizji (jeszcze może o mnie usłyszycie 8) ), toteż sprzęt powinien być high-endowy :D. Pytam się tych wymagających, grających w sieci - jaką myszkę wybrać? Cena nieważna, gdyż nie zależy mi na tych najdroższych bezprzewodowych (G7, Revoultion). Dodam, że mam dużą dłoń, jestem praworęczny. Jeśli ktoś używał, to proszę powiedzieć co wybrać - Logitecha, jakiegoś Copperheada, nowe MS IE 3.0, albo Habu :D? A co do poprzednich postów - G5 widziałem najtaniej za 235 zł w sklepie polecanym przez CDA - ProLine :). PZDR

EDIT: Jestem chyba najblższy wyboru Logitecha G5, ale z racji wysokiej ceny nie chcę wywalać kolejnej kasy na szklaną podkładkę :P. Zamierzam kupić Steelpada QcK, ktoś może używa G5 i tej szmacianki? Jak się sprawuje? Myślę, że to będzie najlepszy wybór, ale jeśli uważacie, że da się coś fajniejszego kupić, to proszę bardzo. Mogę wydać ok. 3 stówki. G5 i Steelpad się mieści w tej cenie (w moim sklepie :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...