Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rimmel

Mysz optyczna i każdy inny gryzoń komputerowy

Polecane posty

Gość Cz3rw0ny

Fajna. Ma podobne parametry co maja Logitech G9 i podobne bajery a kosztuje o 210zł mniej. Trochę może być tandetna ale i tak nieźle jak na tą cenę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Ja powiem tak gram w CS'a na myszce za 20 zł i zastanawiam się nad kupnem porządnej myszy laserowej i co powiecie mi o Logitechu G5 albo G9 czy byłby to dobry wybór i powiedzcie mi która mysz jest faktycznie lepsza i lepiej sprawdza się w grze z góry dzięi za szybką ODP. PoZdRo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z myszy dla graczy:

A4 X750Bf (i pochodne)

Logitech G5

Razer DA

Roccat Kone

G9 to IMO przerost formy nad trescią, a i za wygodna to ona jak dla mnie do końca nie jest ;) Zalezy jaką masz ręke, jak dużą/sednia to roccat, i g5, jak małą to razer, jak szeroką to G9.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecil G9x. Poki co kosztuje w komputroniku tyle samo co G9 wiec jesli wybierasz nowa myche to warto sie nad nia zastanowic.

http://www.komputronik.pl/Myszki/Logitech_...pelny,id,66246/

P.S. Nie wiem czemu tak wiele osob pisze, ze G9 jest niewygodna. Jak dla mnie wygodniejsza jest tylko MX518.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak wiele osob pisze, ze G9 jest niewygodna. Jak dla mnie wygodniejsza jest tylko MX518.

Nie wiem czemu mnie niektóre kawały śmieszą a innych nie ;)

BTW G9x to to samo co G9 ; D

1. Chodzilo mi o to, ze wiekszosc osob tak pisze(wg. mnie przez jej dziwny wyglad).

2. Polecam ostatnie CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z myszką A4Tech X-750. Mam ją od jakichś dwóch tygodni. Dzisiaj, przeglądając neta, nagle kursor stanął w miejscu. Zresetowałem komputer - nie pomogło. Przyciski działają, kursor się nie przemieszcza. Można zmieniać liczbę DPI itd. Instalowałem na nowo sterowniki [wcześniej odinstalowując stare], podłączałem pod inny port USB - również nie pomogło. Może ktoś miał podobny problem? Z góry dziękuję za pomoc. Aha, jest to myszka laserowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wybrałem wytypowałem dwie myszki i nie mogę się zdecydować którą wybrać mam jeszcze tylko tydzień do podjęcia wybouru, a więc zastanawima się nad Logitech'em G9 a Razer'em Lachesis mam nadzieję że mi pomożecie z góry dzięi za odp. PoZdRo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was ;]

Właśnie zamówiłem mysz A4 TECH XL-750F, a do tego podkładkę Razer Goliathus Speed Omega. Jak myślicie, czy ten zestaw będzie się dobrze sprawował ? Często gram na sieci w F.E.A.R. i Tactical Ops, a tak po za tym to różności takie jak Wiedźmin, Crysis'y, Mirror's Edge i Assasin's Creed, GTA IV itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm skoro już zamówiłeś to po co pytasz :P Kolega ma tą myszkę i nie narzeka. Ja od siebie polecam.... starego Logitecha MX518 :biggrin: Mysz stara, ale moim zdaniem cholernie dobra! Sam używam jej rok i nigdy mnie nie zawiodła, a hedów już się tyle nastrzelała, że hoho :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo!

Mój problem wystąpił z myszką media-tech blade. Po prostu co jakiś czas się odłącza tzn. kursor przestaje reagować a klawisze działają. Oddałem ją do reklamacji i została wymieniona ale problem występuje dalej tylko rzadziej :mellow:

Testowałem ją na 2 piecach. Wykluczam uszkodzenie mechaniczne bo jest to moja 2 mysz Blade i chyba nie mogę mieć takiego pecha ze obie są zepsute :turned: .

Zainteresowanych proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo!

Mój problem wystąpił z myszką media-tech blade. Po prostu co jakiś czas się odłącza tzn. kursor przestaje reagować a klawisze działają. Oddałem ją do reklamacji i została wymieniona ale problem występuje dalej tylko rzadziej :mellow:

Testowałem ją na 2 piecach. Wykluczam uszkodzenie mechaniczne bo jest to moja 2 mysz Blade i chyba nie mogę mieć takiego pecha ze obie są zepsute :turned: .

Zainteresowanych proszę o pomoc

Masz Viste?

Z innego forum:

"Wynika z tego, że jeśli przyciski chodzą o transmisja danych jest zachowana.

Stery Visty blokują na jakiś czas port USB i przestaje cała reagować."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...