Jump to content

krzydalek

Forumowicze
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About krzydalek

 • Rank
  Ork
 • Birthday 05/14/1986

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Tylko klikam. Na poprzedniej mapie i na tym wyłączającym pola siłowe to wystarczało. Dzięki wielkie, nie wiedziałem nawet że tak się da Wybrałem umiejętności -> Nauka -> Terminal i tadaam, wrota otwarte. Już myślałem, że nie poznam historii do końca.
 2. Cześć, postanowiłem odkurzyć nieco zebraną niegdyś kolekcję gier i trochę nadrobić zaległości. Padło na Fallout Tactics: Brotherhood of Steel dołączone kiedyś do CD-Action. Grało mi się super do pewnego momentu. Nie wiem czy to jakiś bug czy potrzeba wykonać jakąś dodatkową akcję ale nie mogę przejść przez duże drzwi z terminalem na mapie Buena Vista. Rozwaliłem wszystkie roboty jakie były do tego momentu możliwe, włącznie z Behemotem. Żadna z postaci nie może otworzyć drzwi terminalem pokazując komunikat "Wygląda na skomplikowane". Próby wysadzania zarówno terminala jak i drzwi nic nie dają. Czytałem gdzieś na Wiki, że do obsługi terminali mierzona jest inteligencja postaci, najlepsza ma 9 czyli chyba ok.
 3. Cześć, spotkał się może ktoś z podobną sytuacją? Loguję się pewnego pięknego dnia a tu dowódca KV-1 ma umiejętność radiooperatora, gdzie na 100% miał zwiad.. no nic zapłaciłem kredytami 20k żeby zbyt wiele xp-ków się nie zmarnowało i zmieniłem na to co powinno być.. Wczoraj sytuacja analogiczna na innej maszynie zamiast zwiadu u dowódcy snajper.. pisałem do supportu stwierdzili że nikt mi się na konto nie włamał, że gra jest ok i że to pewnie ja się pomyliłem dobierając załogę, ręce opadają. 20k to może i dużo nie jest ale zróbmy takich zmian w miesiącu z 10?.. btw jakieś pomysły co jeszcze można sprawdzić/zrobić? system sprawdzony, błędów ani wirusów nie ma.
 4. No właśnie nic. Pewnie jakaś błahostka skoro nieraz kilka dni jest ok a jednego co chwila. A jeszcze jedna naszła w międzyczasie sprawa, być może związana z tym. Po wyjściu z gry około 1 minuty prawie nie da się korzystać bo tak coś miele jakby z 5 GB przerzucał. Jest coś nowego po około godzinie grania, tym razem blue screen + opis błędu: Podpis problemu: Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1 Identyfikator ustawień regionalnych: 1045 Dodatkowe informacje o problemie: BCCode: 4e BCP1: 00000099 BCP2: 00065170 BCP3: 00000003 BCP4: 0003E010 OS Version: 6_1_7600 Service Pack: 0_0 Product: 256_1 Pliki pomagające opisać problem: C:\Windows\Minidump\102713-19359-01.dmp C:\Users\Krzysiek\AppData\Local\Temp\WER-58515-0.sysdata.xml Dodam, że tylko przy WoT dzieją się takie sytuacje, nieraz gram w dużo bardziej wymagające zasobów gry po kilka godzin i jest ok.
 5. To już też próbowałem. Jak uda mi się spisać błąd albo zrobić screen to może po tym da się coś ustalić.
 6. Hej od pewnego czasu (właściwie od początku) borykam się z takim problemem, że przy starcie bitwy lub w momencie kiedy ma pojawić się wynik końcowy gra wywala do pulpitu, program przestał odpowiadać lub pojawia się visual c++ error. Nie mam pojęcia od czego zależy, nieraz potrafi tak wywalać co 2-3 bitwy, nieraz przez 4h nic się nie dzieje. Sterowniki i Directx najnowsze, nawet na świeżym systemie bez zmian. Może ktoś wie o co kaman? Dodam jeszcze parametry kompa: Procek: Intel Core 2 Duo E4600 2x2.4 Ghz Pamięć: 2GB RAM Grafika: GIGABYTE GT640 2GB DDR3 PS: Gra śmiga na średnich ustawieniach, ustawiałem dla pewności na minimum i to samo.
 7. końcowy projekt ukończony (jeszcze troche doszło kodu) kompilował się 3 godziny przy wyłączonych w większości niepotrzebnych procesach ale jestem dobrej myśli że kolejne kompilacje będą szybsze.
 8. kod niestety zawiera zbyt dużo tajnych danych obecnie końcowy kod ma około 25Mb w formie tekstowej więc może dlatego trwa to dłużej, pierwszy raz mam taki objętościowo duży program (do tej pory max 2Mb kodu heh) więc nie wiem czy tyle faktycznie powinno to trwać jeśli o pętle chodzi to mam tylko 3 typu " for " ale to krótkie pętelki. Może powodem być zagnieżdżona funkcja " if "? Tychże jest dużo o zagnieżdżeniu do 4 poziomów.
 9. ok połowicznie problem rozwiązałem (okazało się że pozostała pewna pusta funkcja i wywołania funkcji których nie było, swoją drogą ciekawe że nie wywalało błędu) release się kompiluje , ale trwa to ok 20 minut, jest może możliwość skrócenia tego czasu? Może w ustawieniach da się coś powyłączać/przyspieszyć?
 10. Jak w temacie, chodzi o to że program kompiluje się bez najmniejszych problemów w trybie Debug (ok 40s), natomiast po przestawieniu na Release zatrzymuje się na linkerze krok Generating code i mogę tak czekać nawet pół godziny i nic. Co ciekawsze działało do tej pory normalnie(ok 2 minut), ot dodałem 3 linijki kodu o których wcześniej zapomniałem i koniec.. Odinstalowałem, wyczyściłem wszelkie pliki po VC 2010 zainstalowałem ponownie i niestety nadal to samo, proces zajmuje no stop 50% procka i pamięci około 980 000K.. Pewnie format załatwiłby problem, ale nie mam na to czasu
 11. Witam mam problem z instalacją modemu AnyData ADU-500A, który dostałem z Orange. Na 2 laptopach z tym systemem nie idzie go zainstalować, cały czas kończy się niepowodzeniem. Na googlach nic nie znalazłem na ten temat. A miało być tak pięknie, instalacja Plug&Play ;( Czekam na propozycje rozwiązań.
 12. Chyba wyślę go do serwisu bo teraz dzieje się jeszcze coś innego.. System startuje normalnie, ale komputer nie reaguje na przycisk power. Nie ma znaczenia czy jest podłączony do prądu czy zasilany z baterii.. Chociaż zauważyłem że kilka razy wyjmując i wkładając baterie komputer nagle zareaguje i działa bez zarzutu.
 13. Tak jak w temacie, mam laptopa hp pavilion dv5, na którym praktycznie przetestowałem kilka systemów zarówno windows jak i linux no i problem pojawia się przy włączaniu, tzn. w momencie gdzie mamy wczytywanie systemu, animacja jest 2x szybsza niż zwykle być powinna, po czym pojawia się okno logowania i system się wiesza. Nie pomaga reinstall systemu. Mój sprzęt to: AMD Turion Dual-Core Mobile Rm-70 2,0GHz, 3GB RAM, ATI Mobility Radeon 3400 HD Series
 14. Witam, problem polega na tym, że niezależnie od systemu operacyjnego czy to winxp - vista czy 7 lub linux dzieje się to samo tzn nie zawsze chce wystartować system. Poznać to już można podczas ładowania systemu (animacja startu jest wykonywana nienaturalnie bardzo szybko) po czym pojawia się czarny ekran i nic oprócz twardego resetu nie da się zrobić. Dopiero za którymś z kolei podejściem wszystko działa normalnie. Mój sprzęt to: HP Pavilion dv 5 - 1005ef AMD Turion X2 Dual-Core Mobile RM-70 2.00 GHz, 3GB RAM, ATI Mobility Radeon HD 3400 Series 256 MB, 320 HDD, wersja systemu aktualna windows 7 ultimate 32 bit
 15. Miałem ten sam problem pomimo spełnienia wszystkich warunków.. w poprzednich wersjach do 1.4 problem się nie pojawiał. Da się to ominąć nie wykonując sekcji i zadania związanego z tym.
×
×
 • Create New...