Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Jaka jest najgorsza pełna wersja w historii CD-Action?

Polecane posty

Zwariowany kurczak... według mnie najgorsza gra jaką daliście do cda... I niemów że dla innych ta gra jest super, wystarczy sprawdzić średnią ocen w necie. A grałem w tą grę bo mój młodszy brat chciał... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy? Watchmen... Imho komiks/film, a tamto coś to kompletna porażka. Jak można z takiej fabuły zrobić zwykłą siekaninę bez myślenia???

A jakby w CDA nie było pełniaków to bym jeszcze chętniej kupował pismo (+ tańsza cena). I tak praktycznie nie instaluje, bo grałem, albo bo nie mój typ - i tyle ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no naprawdę. Morrowind to taki szit (pewnie jakiś ruski XD). BlackSite to tragedia, jak oni śmią dawać mi tu za 15 zł. z innymi grami jakąś grę z 2008 roku. A przy Ninja Blade padłem... co oni mi tu wciskają, jakąś nową wypasioną grę akcji, premiera na PC? No co oni, ogłupieli? Nie przesadzajcie... Ja też nie lubię przygodówek, tycoonów czy FPSów, ale mimo tego, ciężko mi wskazać jakąś badziewną grę dodaną do CDA. Może NARC? (CRAN? :P) Mimo prób, nie przetrawiłem Seal of Evil i Prince of Qin. Nie mówię, że są to badziewia, ale jedne z gorszych, jakie mam. Aż się dziwię, że nikt nie pojechał po Wnerwionym Działkowiczu, albo Warcrafcie (staaaaaaare to...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie sobie że redakcja mogła by nie dawać żadnych pełniaków i co by było wtedy ?

Już były czasy, kiedy pełniaków cda nie dawał i jakoś żyje, a nikt nie narzekał. Tylko teraz ludziom się wymagania zwiększyły...

Obniżyła by się cena

Nie sądzę..

Morrowind to taki szit (pewnie jakiś ruski XD)

Kolejny, który daje klasyka do najgorszych pełnych wersji w historii cda...

Aż się dziwię, że nikt nie pojechał po Wnerwionym Działkowiczu, albo Warcrafcie (staaaaaaare to...)

Tutaj teraz głównie piszą ci, którzy w tych czasach jeszcze cda nie kupowali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja kupowałem no i fakt, wnerwiony działkowicz był do kitu. Ale WII?? Przecież to taki klasyk sam pamiętam że kupiłem sobie kiedyś jak był sprzedawany oddzielnie w innej gazecie... No chyba że jeszcze do chrzanu był Vivisector...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie sobie że redakcja mogła by nie dawać żadnych pełniaków i co by było wtedy ?

Już były czasy, kiedy pełniaków cda nie dawał i jakoś żyje, a nikt nie narzekał. Tylko teraz ludziom się wymagania zwiększyły..

Ta, w 1996... :) chociaz nawet wtedy juz sie jakies pojawily...

Morrowind to taki szit (pewnie jakiś ruski XD)

Kolejny, który daje klasyka do najgorszych pełnych wersji w historii cda...

Chyba nie pojales dowcipu i to az podwojnego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profanacja, po prostu nie umiecie w to grać ta gra do tej pory jest GENIALNA. Ten grzybowy mroczny klimat, burze piaskowe, dwemerowe ruiny to jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek dano do CDA, fakt, że raczej niepotrzebnie bo kto miał zagrać to miał już ją wcześniej, tak jak ja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Legend Of Beowulf.

Probowalem to ruszyc, ale po prostu nie moglem. Nudne, bez polotu,

Oczekiwałeś czegoś na wzór Syberii czy Najdłuższej podróży? Jeśli tak to nic dziwnego, że gra cię nie wciągnęła. Ja podszedłem do tej gry z dystansem, licząc na lekką gierkę z dużą dawką humoru.

ciagnie się jak flaki z olejem.

Co takiego? Przecież ta gra jest bardzo krótka. Za krótka nawet. Nie wiem co i gdzie ci się ciągnęło.

Zero fabuly.

To, że nie ma klasycznych dialogów etc nie znaczy, że nie ma fabuły. Ta historia była zbyt skomplikowana jak na twoje możliwości intelektualne, że tak twierdzisz? Nawet mój kilkuletni kuzyn wiedział o co chodzi w tej grze. To po prostu bardzo luźna adaptacja staroangielskiej legendy.

Gra w ogole nie dynamiczna, nie przyjazna graczowi, niewygodna w obsludze, sterowaniu.

No tak, przecież w innych grach tego typu w każdej lokacji dzieje się tyyyle rzeczy a my na wszelkie działania mamy 1 min z zegarkiem w ręce. Nieprzyjazna? Kwestia podejścia, jak już wyżej pisałem. Natomiast w ogóle nie rozumiem dwóch ostatnich "zarzutów" - staram się przypomnieć sobie co takiego niby jest w tych elementach w Beowulfie, co sprawia, że jest gorsza od innych gier point & click. Toż przecież jak w każdej łączysz tak samo elementy ekwipunku, tak samo używasz ich na otoczeniu. Tak samo zbierasz, używasz elementy otoczenia. Kwestia przemieszczania sie między lokacjami również identyczna.

Osobiscie nawet przygodowki lubię, ale ta to jest jakis szczegolny przypadek - jak dla mnie - lepsze by bylo juz dodanie na plytę jakiegos dema.

Więc tym bardziej dziwią mnie twoje ostatnie zarzuty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profanacja, po prostu nie umiecie w to grać ta gra do tej pory jest GENIALNA. Ten grzybowy mroczny klimat, burze piaskowe, dwemerowe ruiny to jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek dano do CDA, fakt, że raczej niepotrzebnie bo kto miał zagrać to miał już ją wcześniej, tak jak ja :)

Dokładnie :P Miałem takie same negatywne odczucia, gdy kupiłem kiedyś tą grę, ale to dlatego, że grałem w nią po przejściu Gothica, i oczekiwałem czegoś równie przystępnego :) Dopiero po czasie doceniłem tą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czemu wszyscy nie cierpią tycoonów ;I

Akurat dzieki RollerCoaster Tycoonowi moja matka przekonała się do grania na kompie :D

Mi się Tycoony podobają, nie przepadam jednak za tymi platformerami i innymi 'tanimi' grami, których nikt nie zna, np. Poszukiwanie Zaginionego Kurczaka ;I

Ja tam CDA nie kupuję dla pełniaków, a dla recenzji, które mówią mi, czy dana gra jest warta kupna, czy dać jej lepiej spokój :)

Narzekamy, ale wiele osób by ucierpiało bez gier na coverku. Dla mnie mają pomniejsze znaczenie, ale tak czy siak fajnie jest w coś zagrać - dziękuję za pełniaki! Te gorsze i słabsze. W końcu, co dla jednej osoby jest do niczego, dla innej jest świetne :)

Poza tym nasze 'lamenty' raczej skupiają się wokół kilku, kilkunastu pełniaków na kilkaset czy więcej, co znaczy że tak naprawdę ogromna mniejszość się nam nie podoba ;q. Good job CDA team, keep it up!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrowind, z tych większych hitów. Dla mnie to totalna klapa. Od tej gry odrzuciło mnie wszystko - nuda, klimat jak z jakichś dziwnych snów, beznadziejna walka, oklepana fabuła, dziwny świat... Albo to nie jest produkcja dla mnie, albo rzeczywiście scheisse.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...