Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Jaka jest najgorsza pełna wersja w historii CD-Action?

Polecane posty

Ja bym rozróżnił najgorsza (bo nam się nie podoba/nie umiemy w takie gry grać itd.) od najgorsza (gra jest ewidentnie źle zrobiona w swoim gatunku).

Z ust (klawiatury) mi to wyjąłeś. Nie bądźmy dziecinni, jak nam się cały gatunek nie podoba a gra jednak jest kultowa to nie wymieniamy. Wymieniamy tylko te które są słabe w obrębie danego gatunku i w ogóle.

Jak dla mnie mocno kiepska była Belief and Betrayal. Myślałem że to będzie wielkie zaskoczenie na miarę Black Mirror czy Nosferatu:Wrath of Malachi ale srodze się zawiodłem. Ja rozumiem że trzeba było zapchać tą płytę czymś ale 100 razy bardziej wolałbym jakieś ciekawe demka niż takiego crapa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza ? Przecież w CD-Action są same hity :). Ale coś się znajdzie, no dobra więcej niż coś, było kilka gier które naprawdę zapadły mi w pamięci do dziś, ale jest jedna, tak jedyna w swoim rodzaju która wzbudza w mnie zażenowanie, wielki hit zapowiadany na miarę największych FPS, a tu proszę niezły crap, nie będę przedłuża moich wywodów :P, i powiem że tą grą jest niesławny Daikatana, nie będę wypisywał wszystkich minusów gry, bo kto grał ten sam wie, cóż to za "wyśmienita" gra, masa błędów, beznadziejna sztuczna inteligencja przeciwników, grafika była koszmarna, nawet jak na czasy w których Daikatana powstawał. Jest jeden plus tej gry, mianowicie ukazuje przyszłym pokoleniom jak nie tworzyć gier ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają co miesiąc - "Gra w podważanie wszelkich zasad logiki oraz obyczajności przez wrzucanie reklam Papli czy innej Wabstera, gdzie kuso (lub wcale) ubrane panie ukazują swoje wątpliwe wdzięki a koło nich stoi dziwaczny komunikat o, dobre sobie, poznaniu się".

Aż śmieszne się to robi, czemu na tyle mądrych i urodziwych pań muszą płeć kalać takie pomyłki życiowe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że temat "Jaka jest najgorsza gra..." jest bardziej popularny niż "Jaka jest najlepsza gra" :tongue: Nieładnie, czyżby aż tyle osób było niezadowolonych z gier, o które tak się dla nas stara ekipa CDA?

Ja nigdy nie narzekałem na jakąś grę, jeśli była słaba lub mi się nie podobała, to po prostu ją omijałem... Chociaż może się nieco wkurzyłem, gdy zobaczyłem dołączonego kolejnego Rollercoaster'a :laugh: Przecież to najskuteczniejszy sposób na zanudzenie człowieka!

Jak można nie lubić Tycoon'ów ;) Dla mnie najgorszą grą była So blonde.

Oj, uwierz mi, można :tongue: A mi się np. So Blonde spodobało. Tylko jakoś nie mam siły, żeby to skończyć. A to bardzo dobrze świadczy o jakości gry (niestety).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franko i Angels vs Devils . Według mnie te były najgorsze.

Mi akurat Angels vs Devils się podobał. I to bardzo.

Moim zdaniem, najgorsza pełna wersja w cd action to legacy of kain.

Legacy of Kain?! Nie wierzę! Powiedziałbyś chciaż który, bo w CD-A było ich więcej niż jeden. Ja uważam, że Blood Omen jest świetny, ale Soul Reaver trochę gorszy. Nie lubię chodzić Razielem.

Według mnie najgorszy był Mars: Bunt Robotów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko odpowiedzieć na takie pytanie. Jak pisało kilka osób, ja również cieszę się ogromnie, że w ogóle są pełniaki. Natomiast jeśli jakaś z dodawanych do CDA gier mnie nie interesuje, to po prostu jej nie instaluje - nie ma obligu, prawda??? Niektóre z dodawanych gier przeszedłem w całości w inne popykałem chwilkę, ale nie przypominam sobie, żeby któraś stanowiła totalne rozczarowanie.

Kompletnie nie zgadzam się natomiast z gorzkimi słowami na temat serii Soul Reaver, Legacy of Kain: Defiance to jedna z nielicznych gier do których z przyjemnością wracam co jakiś czas choć przeszedłem ją już ok. 6 razy. Jak dla mnie jedna z ciekawiej opowiedzianych historii w dziejach gier. "Where do you think you going little soul???" - zawsze cieszy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vania

Problem leży w tym że :

1. Wielu graczy jest na bakier z angielskim nie mówiąc o tym że język używany w LoK nie jest prosty.

2. Wielu, szczególnie młodszych graczy nie lubi tak częstych i przymusowych przerywników a szczególnie wtedy gdy ich nie rozumie.

3. Siłą LoK jest fabuła a nie akcja coraz więcej graczy przestają interesować historią opowiedzianą w grze a bardziej nastawieni są na akcje. Dlatego furrorę robi DMC4 a o LoKu nie wiele ludzi pamięta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to nie wpadłem, to fakt. Wyszedłem z błędnego założenia, że jak ktoś krytykuje fabułę to dlatego, że mu się nie spodobała, a nie dlatego, że jej nie zrozumiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, muszę tu jeszcze wymienić gry z najnowszego numeru CDA. Poza grą Just Cause, reszta prezentuje poziom: HIT! Kupujcie, bo to wielkie hity za jedyne 5 zł w supermarkecie! :down:

Niestety, nadarzyła się smutna okazja, by napisać, że tym razem CDA dało ciała... Chociaż czy my nie jesteśmy po prostu zbyt rozpieszczeni przez Redakcję? Może ja tak narzekam, bo Redakcja dała nam tyle świetnych gier, że przyzwyczaiłem się do "luksusu".

Przepraszam za moje uniesienia co do pełnych wersji gier... :gafa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie uważam że lepsze byłoby wykupywanie licencji starszych gier niż wrzucanie crapów. Bo nie mamy co liczyć na DVD wypchane współczesnymi hitami bo CDA musiałoby kosztować nie 15 a 50zł a tego byśmy nie chcieli. Jednak myślę że w przypadku starszych tytułów dałoby się coś wynegocjować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z twoją opinią, zauważyłem że ostatnimi czasy cover upychany jest właśnie takimi "hiciorami", przecież jest tak wiele starych poczciwych gier, nie rozumiem po co na siłę wrzucać jakąś nowość jeżeli są totalnymi crapami, niech osoby które wrzucają takie gry postawią się na naszym miejscu i zastanowią się czy naprawdę takie tytuły zasługują na miejsce na płycie, i czy sprawiają nam radość. I nie chodzi tu od gusta, ale raczej jego brak, już bym wolał jedną grę i mniejszą cenę pisma, aniżeli takie gry, rozumiem że to jest nie możliwe bo wiąże się to ze spadkiem zysków. Skończyłem moje wywody :P. Może są też inne czynniki wypływające na to że takie gry są na danym coverze, z chęci bym się dowiedział czemu na płytach są czasami takie "ujmujące" produkcje. Może człek zajmujący się tym zadaniem był w danym momencie w złym humorze i chciały zrobić na złość całemu światu. ;)

Oczywiście pisze ogólnie, nie chodzi mi o aktualny numer czy też ten z ostatniego miesiąca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak myślę że w przypadku starszych tytułów dałoby się coś wynegocjować.

I tu się mylisz. Starsze nie oznacza tańsze. Tym bardziej jeśli chodzi o takie hity jak CoD, Diablo, SC - to są stare tytułu, i na pewno nie będzie ich w CDA. A komu by się chciało, grać w starsze średnie tytuły (np. JC w nowym numerze, sporo było płaczu, że gra kiepska, a nowa nie jest). Nawet ja odpalając ostatnio Gothica, odbiłem się od niego, ponieważ grafika bardzo ucierpiała. i nie da się grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem Stubbs the zombie :P

To to była prawdziwa żenada i jestem ciekaw, czy podczas premiery ktoś wogóle (dlaczego podkreśla wyraz wogóle? Według słownika ortograficznego PWN dozwolona jest pisownia łączna i rozdzielna ) kupił tą grę podczasz "premiery" :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...