Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Jaka jest najgorsza pełna wersja w historii CD-Action?

Polecane posty

Nie ma najgorszych gier. Jeśli by takie były to nie były by dołączane do czasopisma. W dodatku jednemu się ta gra nie podoba a drugi za nią szaleje, dlatego na płycie jest zazwyczaj więcej niż jedna gra.

Ale żeby nie odchodzić od tematu. Ja się wkurzyłem na grę "Sinking Island". Na początku grało mi się dość dobrze ale z czasem gra robiła się coraz nudnieeeejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadam się z ro442 choć to ze względu na klatkowanie i patcha działającego tylko na ang. wersji, ale inną grą jest Scripparins (czy jakoś tak, z góry przepraszam redaktorów, ale nie chcę szukać pudełka :)), gra polegała na tym że walczą gracze w multi za pomocą napisany przez siebie wcześniej skryptów !!! Ja wiem że choć raz chcieliście dać coś czego jeszcze u was na coverze nie było, ale nie każdy umie pisać skrypty. Akurat ja trochę tam wiem i spróbowałem swych sił, ale dla normalnego gracza albo nowicjusza w takich sprawach to czarna magia. Następnym razem jak chcą dać takie czary to niech dają chociaż coś co pomoże w początkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie dodacie Far Cry albo PoP Piaski Czasu? Można ściągnąć za free legalnie

Skoro tak to ściągaj a nie czekaj aż wylądują na Coverze. Poza tym ten temat dotyczy najgorszych gier DODANYCH do CDA.

Jak dla mnie najgorsza gra a właściwie gry to przygodówki :dry:

Czyli nawet jak jakaś przygodówka jest po prostu genialna, bardzo dobrze oceniana etc to i tak dla ciebie to crap tylko dlatego, że to taki gatunek? :rolleyes:

Wiesz ja nie lubię strategii ale są tytuły, które potrafię docenić mimo mojej niechęci do gatunku. Chociaż próbuję się powoli przekonać do strategii, na razie z dość marnym skutkiem ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie dodacie Far Cry albo PoP Piaski Czasu? Można ściągnąć za free legalnie

Gdyby dali, to by u nas były jako kotlety. Pierwsze było w ks gry extra, a drugie w playu.

Uwielbiam z CDA: Trackmanię, Gothica 2 i noc kruka, Devil may cry 4 i XII. Nienawidzę: Little cars in the great race, tycoon'y, i gry strategiczne.

W tym temacie trza dawać same nielubiane..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza pełna wersja jaka pojawiła się w CDA którym kupiłem to: Rollecoaster Tycoon i Ninja Blade... Gry nie przypadły mi do gustu po godzinie wyłączyłem, usunąłem z kompa i nie zamierzam już ich nigdy instalować :P

Co ty RCT to grałem dłogo, w końcu mi się znudził, ale fajna gierka, a Ninja blada mam, ale mi nie wchodzi, pewnie zagram ! xD Ciekawe co teraz dadzą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie porównajcie sobie Requitala czy BlackSite 51 z np. Wnerwionym Działkowiczem. Chodzi tu o ewidentnie głupie, bezsensowne, żałosne, niedopracowane, prymitywne, budżetowe, zrobione przez np. CI gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...