Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zych84

Gry konsolowe, które chcielibyście ujrzeć na PECETACH

Polecane posty

Gość frycek42

Jeżeli o mnie chodzi to ja bym chciał ujrzeć bijatyki wszystkie jakie są. Lubię takie gry niestety na kompa nie ma ich zbyt dużo. Dla tego mam zamiar by sprawić sobie XBOX'sa 360. Ostatnio patrzyłem na Gry Online i widzę że jest całkiem fajny wybór tych gier na tą konsolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podróż", ale to nierealne. Red Dead Redemption - nie grałem, widziałem gameplay'e, słyszałem pozytywy. So, Why not? Jakaś porządna gra o MMA. Gry z serii Naruto, ja również chętnie bym zagrał. A no i oczywiście Fable 2, po jedynce nawet myślałem o zakupie X360, ale odwidziało mi się, przez ceny gier... :tongue: . W Gran Turismo również bym chętnie zagrał na PC. No i to chyba tyle. Wcześniej marzył mi się Rayman Origins ale już zawitał na nasze komputery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak wielu innych - resztę serii Gears of War (jedynka bardzo mi się podobała i chętnie zagrałbym w kolejne części) oraz Uncharted. A także The Last of Us. Gier stricte konsolowych, w które chciałbym zagrać jest bardzo niewiele i nie uważam, żeby kupowanie XBoxa czy PS3 dla nich miało jakikolwiek sens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...