Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zych84

Gry konsolowe, które chcielibyście ujrzeć na PECETACH

Polecane posty

Jako że zaliczyłem pierwszą część Gears of War, chciałbym dokończyć historię związaną z tym tytułem i poznać dalsze losy Marcusa i kompanów. Kolejnymi grami w które chciałbym zagrać na kompie są Fable II i III (niedługo premiera PC). No i oczywiście jakieś fajne bijatyki w stylu UFC, Fight Night, MMA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zobaczyć na PC Gears of War 2, serię Smackdown vs Raw, oraz inne bijatyki typu Mortal Kombat i Tekken.

Nie rozumiem dlaczego prawie wszystkie bijatyki wychodzą tylko na konsole. Może sterowanie na padzie jest wygodniejsze, ale do PC zawsze można podpiąć pada od konsoli więc nie jest to problemem, a teraz brakuje dobrych bijatyk na PC.

Poza tym większość gier PC towych wychodzi również na konsole więc chętnie zobaczyłbym na PC np. serię Killzone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam tylko o jedno - Red Dead Redemption. Modlę się żeby zagrać w to na klawiatura + Mysz. Jeśli kiedykolwiek by wyszło na PC-ta byłbym pierwszy w kolejce po preorder.

Noo i jeszcze Skate, przydało by się na Piecyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jeszcze tworzony ale - Sniper Elite 2

Jak można wydać to na konsole, a Pieca - skąd rdzennie gra się wywodzi - olać szerokim sikiem >.<

Za to twórcy mają krechę - dlatego jeśli recenzje będą dobre, zakupię grę tuż po premierze, jeśli będą złe - nie zarobią na mnie i poczekam aż gra stanieje, albo od kogoś odkupię HOWGH!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym dużo gierek chciał: Red Dead Redemption, seria God of War, seria Ratchet & Clank, seria Jak & Daxter, Mortal Kombat, seria Uncharted, seria inFamous, Brutal Legend, GTA: VCS i LCS, seria Little Big Planet, seria Patapon i wszystkie AC które zostały wydane na PSP, seria Crash Bandicoot, seria Spyro i może by się coś jeszcze znalazło. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption - Ponieważ przepadam za takim typem gier, a gra sama w sobie jest świetna, rozbudowana, nic dodać nic ując.

Bayonetta - Piękna siekanka nic więcej :)

God of War (wszystkie części) - jak jeszcze pogrywałem na PS2 to zakochałem się w tej grze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption - Ponieważ przepadam za takim typem gier, a gra sama w sobie jest świetna, rozbudowana, nic dodać

Polecam produkcję o tytule: GUN - gra na prawdę warta uwagi. Tak na zaspokojenie smutku spowodowanego brakiem RDR na komputerach. ;)

A tak poza off-topem, na PC-tach miło byłoby zagrać w właśnie RDR, GoW i co oczywiste GT5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka wymarzonych tytułów:

1) Red Dead Redemption - za otwartość świata, świetną fabułę i klimat, który pokochałem w obu częściach CoJ

2) God of War - za epickość, filmowość i brutalność. Gdy wyszła "trójka" chciałem sprzedać komputer i wszystkie gry, tylko po to żeby kupić PS3 z GoW, na szczęście się opamiętałem :happy:

3) Fable 2 - strasznie cierpiałem kiedy gra nie wychodziła na PC, jedynka była jedną z moich ulubionych RPG

4) Gears of War 2 & 3 - jedynkę ukończyłem trzykrotnie, bardzo podoba mi się tamtejszy styl walki i klimat podupadłej planety

Chętnie zobaczyłbym także Heavenly Sword, Mortal Kombat, Uncharted i kilka innych, których sobie chwilowo nie przypominam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...