Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zych84

Gry konsolowe, które chcielibyście ujrzeć na PECETACH

Polecane posty

Nie chce mi się szukać, czy na to jest odpowiedni gdzieś temat, a ten jest równie dobry jak każdy inny:

Do tej pory wyłącznie konsolowa (choć na początku była zapowiadana również na PC) najnowsza produkcja Capcom, czyli bijatyka Street Fighter X Tekken, została oficjalnie (główna strona capcom) zapowiedziana na PC. Jest to więc pierwszy oficjalny debiut Tekkena na komputerach. Premiera na PC odbędzie się 11 maja 2012.

Strona z info:

http://www.capcom-unity.com/brelston/blog/...to_pc_on_may_11

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć mam konsole i grałem już w większość tytułów które niżej wymienię to chciałbym aby one pojawiły się na blaszaki.

Zacznę od gry która już się pojawiła na PC prawie po dwóch latach bycia exkluziwem x360: mowa oczywiście o grze Alan Wake. Gra zrobiła na mnie wrażenie już na x360 na pc wygląda jeszcze lepiej i co ważne gra jest przystosowana do komputerów (pełna obsługa myszki, sterowanie itp).

God of War 3

Heavy Rain

RDR - wspaniała gra szkoda że R* nigdy jej nie wyda na PC.

Dark Souls

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na nowego Carmageddona, chciałbym zagrać na PC w nowe Twisted Metal, ale niestety...

Inną grą, jakiej zazdroszczę konsolowym graczom jest Dark Souls, gra, która od początku powinna zagościć na pecetach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym zobaczyć na PC Dark Souls i Podróż.

Podróż raczej na pewno nie ukaże się na PC, bo to w końcu peesowy eksluziw. A co do Dark Souls, na razie nie potwierdzono wersji na blaszaki, ale w jednym z reklam kwietniowego czasopisma Power Play pojawia się reklama z napisem Your Dead, czy jakoś tak. Fani Dark Souls często oglądali taki napis, więc taka poszlaka mocno wskazuję na wersję komputerową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...