Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zych84

Gry konsolowe, które chcielibyście ujrzeć na PECETACH

Polecane posty

Z pewnością dwie pierwsze części cyklu DMC, no i oczywiście ta nowa część (czuję się trochę wykiwany - w dwie pierwsze części nie grałem, 3 i 4 na PC a następnej nie będzie ;[) poza tym God of War'y, Tekkeny, Mortal Kombat najnowsze, ewentualnie Fable II (dopiero przy III Microsoft zwrócił uwagę, że brakuje mu pieniędzy od pecetowców). LBP też byłby miłą niespodzianą, choćby pierwsza część. Brakuje mi tez nowszych Soul Caliburów (pogrywać mogę co najwyżej w "jedynkę" na emulatorze Dreamcasta...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło by było zobaczyć na PCtach Red Dead Redemption o którym wciąż marzę. :) Klimaty dzikiego zachodu są świetne. Oprócz tego Dragon's Dogma wygląda fajnie. Ale przynajmniej jeśli chodzi o smoki to Skyrim spisuje się tu świetnie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RDR- Pełen klimat dzikiego zachodu ,nie wiem czemu jeszcze tego nie ma na pc.

InFamous- Chyba każdy by chciał się pobawić w elektryka na swoim blaszaku.

UFC- MMA na modzie nie ma za dużo takich typów gier, ale widocznie producenci niewiedzą że większość do komputera posiada także gamepada.

Ninja Gaiden - zapomniałbym :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls

Jeśli również chcielibyście ujrzeć ten tytuł na pecetach, to być może jest na to szansa :). Ci z was, którzy nie wiedzą o co chodzi niech zapoznają się z tym newsem. Petycję podpisało w tym momencie jakieś 76 tyś. osób, więc jakaś szansa jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MannyCalavera

Już prawie 80 tysięcy. Czyli 1 tysiąc za dzień... Sporo. Oby developerzy dali zielone światełko. Czy raczej to zależy od wydawcy?

Sam czekam na Dark Souls, dlatego, że jest Sens czekać, jest nadzieja. Widzę, że niektórzy robią sobie nadzieje na takie tytuły jak Uncharted, tytuł który należy do Sony. Czyli to tak jakby czekać na Mario na PC robione przez Nintendo :P

Na PC przydały by się jeszcze 2 części Gearsów, Fable 2, no i

Final Fantasy. Sqaure-Enix jak już multi to tak jak reszta świata. Na 3 platformy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chciał ujrzeć Tekkena 6 (jak i każdego nowego) na PieCyku... Nie podoba mi się, że aby zagrać w tak świetną grę, muszę specjalnie jeździć to mojego kolegi i nie mam żadnej innej (i spokojniejszej) szansy zagrania w tę bijatykę. Poza tym Gears of Wars 3. Echh możliwość zagrania w Hordę 2.0 przez internet na PC (z myszką!) to byłoby coś... Marzenia :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...