Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zych84

Gry konsolowe, które chcielibyście ujrzeć na PECETACH

Polecane posty

Na pewno Forza Horizon, Gran Turismo i Red Dead Redemption. Szczególnie chciałbym zobaczyć wydaną na komputery stacjonarne jakąś z kontynuacji dwóch pierwszych tytułów jakie podałem. Choć szanse marne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałbym, że Joe Danger, ale jak się okazało, w poniedziałek obydwie części wychodzą na PC biggrin_prosty.gifhttp://youtu.be/gPhIOxCDqpk

Sympatyczne zręcznościówki z serii Joe Danger na razie dostępne są tylko na konsolach. To jednak zmieni się już za kilka dni - dokładnie 24 czerwca trafią bowiem na Steam. Pecetowcy będą mogli cieszyć się także specjalnymi dodatkami, które nie będą dostępne na innych platformach. Pojawią się grywalne postaci z Team Fortress 2 oraz bohater Minecrafta, a także obiekty przeznaczone do tworzenia poziomów z tej drugiej gry. Edytor będzie w całości spięty ze Steam Workshop, co powinno ułatwić wymienianie się etapami.

A tak poza tym to:

- Forza Motorsport 4 bądź Horizon

- Gran Turismo 5

- Red Dead Redemption

- God of War

- Heavy Rain

- Little Big Planet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze miałam zestaw wymarzonych gierek na PC, który chyba gdzies juz podawałam wyżej, ale teraz to juz nieważne, wreszcie nabyłam konsolkę i teraz nie mogę się zdecydować w co w jakiej kolejności grać, hehe.

bez wątpienia wielka szkoda, że Journey nie jest dostepna na pecety dla szerokiego grona odbiorców... tego naprawdę trzeba doświadczyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...