Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zych84

Gry konsolowe, które chcielibyście ujrzeć na PECETACH

Polecane posty

Metal Gear Solid 3

Metal Gear Solid 4

Castlevania (ta z 2010, nie pamiętam podtytułu)

Devil May Cry

Decil May Cry 2

Resident Evil: Code Veronica X

Silent Hill

Gran Tourismo 5

I szczerze? To chyba tyle. Opcjonalnie może jeszcze inne części Silent Hill, w tym nadchodząca. I podjarałem się prezentacją samochodu w Forza 4. Ale pogodziłem się z tym, że nie zobaczę tych tytułów na PC i nie płaczę za nimi po nocach. Tych bardziej, że gram obecnie mało i jedna gra wyścigowa wystarcza mi na dłuższy czas, do tego z 3-4 FPSy na pół roku max, jakaś strategia i mam wystarczającą liczbę tytułów. Przypuszczalnie jakby inne tytuły były dostępne mógłbym po nie sięgnąć... Ale że nie ma to przynajmniej nie kusi :)

EDIT No i szkoda mi Alana Wake'a. Tak sobie teraz przypomniałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield: Bad Company - druga część gry, która szczęśliwie zagościła na PC jest miodna, jednak kampania niespecjalnie wybija się ponad przeciętność. Sądząc po filmikach z części pierwszej, była tam ona dużo, dużo lepsza i bardziej jajcarska, nie wspominając już o równie ciekawych mapach w multi. Brawurowa ucieczka golfowym wózkiem przez Apaczem? To jest to! Jeden z dwóch przekonujących mnie powodów by kupić konsolę.

Fable 2 - Drogi Panie Molyneux, zamiast wydawać badziewne Fable 3 na PC, wszyscy bardzo chętnie i z otwartymi ramionami powitałby część drugą, prawdopodobnie najlepszą z cyklu. Drugi argument by kupić konsolę.

Trochę krótka lista, ale zadowala mnie większość tego, co wychodzi na PC. Tylko te dwa tytuły wywołują ukłucie zazdrości, bo reszta mnie co najwyżej ciekawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...