Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zych84

Gry konsolowe, które chcielibyście ujrzeć na PECETACH

Polecane posty

Koniecznie Red Dead Redemption, God of War (wiem, przenieść sterowanie na peceta graniczy z cudem, ale spróbować można), Gears of War 2 i 3 - miałbym motywację, by zagrać w "jedynkę" :D

Poza tym Killzone - cała seria. Tylko kiedy znaleźć czas na granie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exclusive'y niech exclusive'ami zostaną, westernów jakoś nie trawię, tak więc RDR mi może podejść tylko ze względu na to, ze jednak zrobił go Rockstar, L.A. Noire wychodzi, co mnie cieszy.

Z mojej strony czekam na Mortal Kombat. Czemu ja nie mogę na swym monitorze Scorpion'em załatwić Shao Kahn'a?! Toż to jakaś kara okrutna!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej na PC i lapkach pograłbym w:

-serię HALO

-serię Killzone

-serię Gears of War

-seria Resistance

-Black 1 i 2

-Ninja Gaiden, ale tylko i wyłącznie przy użyciu pada :smile:

PS: Fajnie byłoby ujrzeć na PC i lapkach każdego FPS-a jaki wyszedł na konsolach :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym tu wprawdzie wymienić kilka znanych i świetnych serii lub pojedynczych gier, których chciałbym zasmakować na PC. Ale tego nie zrobię, bo od kilkunastu dni jestem także dumnym posiadaczem PS3 i wszystkie tytuły, których tak bardzo mi brakowało, teraz dostanę w swoje łapska :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cały czas się łudzę że pojawi się jeszcze jakiś WipeOut na Piecu :P Fajnie byłoby też pograć w nowy Mortal Kombat.

Jednak czasem życzenia się spełniają, doczekałem się edycji L.A. Noire na "blaszaka" Będzie w co ciurać w jesienne wietrzne i deszczowe wieczory :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption - niby jest CoJ 2, ale to nic w porównaniu do RDR.

Gran Turismo - brakuje mi porządnej serii wyścigowej. Jest Shift, GRID i stara ToCA... mi to nie wystarczy.

inFamous - ta gra idealnie pasowała by na PC.

Mortal Kombat (lub Tekken) - jest Street Fighter, ale nie trawię go. Jakiś taki sztuczny.

Fight Night Champion - porządne walki w ringu. Tego nie ma na PC :sad:

To chyba wszystko... chociaż małe są szanse, żeby te gry pojawiły się na PC :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...