Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

Może ktoś mi powiedzieć jak to jest z tymi DLC do SKyrim'a, tzn. kolejność i co można dostać, a czego nie. Mam tylko podstawkę i jakoś nie kwapiłem się do DLC, ale ostatnio poczytałem o DLC i nie widzę żadnego ładu w informacjach odnośnie tego, który DLC jest pierwszy (chociaż chyba Dragonborn), czy każde DLC można mieć u nas w kraju (jakieś tak głupoty na temat Cenegi), itd. Był bym wdzięczny za zwięzłe objaśnienie :X

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jak duża może być ta posiadłość?

2.Blisko, czy dość daleko od miasta?

Cóż, dopiero zaczynam budować fundamenty, ale z tego co się orientuję, to można robić naprawdę spore posiadłości. Nawet coś w rodzaju małego pałacyku z własną wieżą widokową, stajnią, a nawet działką z ziemniakami i innymi warzywami.

W zależności od miejscówki otrzymujemy różne bonusy. Na przykład, gdy wybudujemy dom w pobliżu Gwiazdy Zarannej, to otrzymamy pomost i możliwość łowienia ryb (chyba w sieć).

Czy blisko, czy daleko? Można powiedzieć, że są to peryferia. Nie ma tak, jak w przypadku "Wietrznego Domku", który znajduje się za murami Białej Grani. Nasze działki budowlane leżą w pobliżu miast (wsi).

@Wuwu1978 Dawnstar to Gwiazda Zaranna? A Heartfire jest tylko na konsole, czy n PC też? I ile on kosztuje na konsole?

Dawnstar, to Gwiazda Zaranna. Hearthfire jest też na PC, ale żeby z niego korzystać w Polsce, to musimy sobie zmienić język gry na angielski. A jego samego dostać, jako gifta, bo kupując na terenie Polski, Steam będzie uparcie twierdził, że "Produkt jest niedostępny w Twoim regionie".

Dodatek w wersji na konsolę Xbox 360 kosztuje 400 Microsoft Points, co jest ceną bardzo atrakcyjną. Dla porównania mogę powiedzieć, że jedna paczka samochodów do Forza Motorsport 4 kosztuje 560 Microsoft Points...

A wracając jeszcze do Hearthfire, to możemy się w nim również dorobić potomstwa oraz mieć swojego psa :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blackus Spróbuj moda Build your own home. Jest na workshopie i na nexusie.

A nie lepiej po prostu wczytać save'a sprzed tego, kiedy rozpocząłeś tą masakrę? Według mnie zrobiłeś największą głupotę zabijając strażników i podwyższając nagrodę za swoją głowę, a następnie zapisując grę. Bez sensu.

Tylko że to było kilkanaście leveli wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KewL ja też nigdy nie interesowałem się DLC ale po zagraniu w Dawnguarda zmieniłem zdanie. Na prawdę warto zagrać w ten dodatek zwłaszcza jeśli zawsze marzyłeś o zostaniu pogromcom wampirów :D Nad tym że Heartfire nie ma w polsce nie ubolewam z racji że nie wnosi żadnego nowego wątku fabularnego. Ale założę się że Dragonborn jakiś czas po premierze ukarze się w polskiej wersji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arlekin

Wiesz, mi już sam podstawka udowodniła że Skyrim jest świetną grą, po prostu jeszcze nie nacieszyłem się nią, ale pomyślałem że warto zainteresować się DLC bo szczerze to nic o nich nie wiedziałem poza garstką suchych faktów. Hehe jeszcze jestem w fazie hardkorowego modowania gry żeby nie dostać depresji od tego jak ona wygląda w oryginale :X

Poza tym odgrzałem swoją pasję do modowania tekstur i postanowiłem stworzyć własny mod do elfickiego setu z uwagi na to że wygląda bardziej jak kawałek złomu ze szrotu niżeli fenomenalne dzieło elfickich rzemieślników. Przeszukałem Nexus, ale nie znalazłem ani jednego moda to tej zbroi, który dawałby efekt podobny to czystej wypolerowanej i ślniącej stali w matowych kolorach stali, złota i czerwieni (pomysł z władcy pierścieni ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest wasze zdanie na temat moda Smithing Supplies? To ten, który dodaje w Białej Grani skrzynię, z tysiącami składników to kowalstwa. No, uczciwe to to nie jest, ale chyba tego użyje. Już go ściągnąłem, ale jewzcze się zastanowię czy go wykorzystam.

EDIT:

Gdy mam polską wersję Skyrima, to moge gdzieś w opcjach zmienić język? Bo chciałbym zobaczyć jak to wszystko wygląda po angielsku.

Edytowano przez Morphine
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra wczoraj dobiłem do 300 h w grze co dla mnie jest totalnie niesamowitym wynikiem. Jednak zrobiłem już w Skyrimie wszystko co można było zrobić nie licząc modów (czyli wątek główny zarówno podstawki jak i Dawnguarda, wszystkie misjie w gildiach, wszystkie 16 daedrycznych questów, znalezione wszystkie Maski Smoczych Kapłanów, nawet ostatnio udało mi się ubić Legendarnego Smoka ! smile_prosty.gif ). W Dawnguardzie oczywiście przeszedłem na Ciemną stronę Mocy hehe tongue_prosty.gif Nawet pomimo tego, że już olbrzymią ilość czasu spędziłem w grze to nadal mnie się ona nie nudzi i ciągle chcę wracać do Skyrima co zdarza mi się poraz pierwszy odkąd gram w gry komputerowe. Mam nadzieję, że jednak Cenega okaże choć troche litości i nie będzie kazała czekać na Dragonborna tak długo jak trzeba było czekać na Dawnguarda (choć szczerze mówiąc kogo ja oszukuje..tongue_prosty.gif) bo osobiście czekam na ten dodatek z wielkimi oczekiwaniami i wypiekami na twarzy :D

W oczekiwaniu na Dragonborna hehe wracam na jakiś dłuższy czas jednak na pustynne posapokaliptyczne Mojave ! ^^

Edytowano przez damianek12385
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mysquff

Poszukałem w google i znalazłem, że po dołączeniu do Gildii Złodziejów znajdziemy książkę z różnymi znakami które rysują członkowie. Oznaczają np. w tym domu jest coś cennego lub tego domu nie wolno okradać. Ciekawe.

Ta książka to "Znaki Cienia"

Edytowano przez matusiak97
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000h?! :O Ja sobie nie wyobrażam grać w jakąkolwiek grę tyle czasu... Dużo grałem w Obliviona, ale pewnie uzbierałoby sie może 150-200h (pewnie nawet nie tyle). Skyrim nie przyciągnął mnie na długo. Jakoś go nie czuję, ale zresztą marudziłem już w tym temacie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum gamikaze jest/był gość, który twierdził, że w Oblivionie ma nabite 1000h, possible?

Jeśli wierzyć ludziom, którzy piszą tutaj (oficjalne forum Bethesdy) to niektórzy w Skyrimie, grze przecież znacznie młodszej od Obliviona, mają już nieraz grubo ponad 2000 godzin (ktoś podawał prawie 2500). Przeliczajac ilość dni, które minęły od premiery, ilość przegranych godzin, wychodzi, że tacy musieli by grać np po 5 czy nawet więcej godzin dziennie, codziennie, od dnia premiery.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...