Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

Lol, ja naprawdę muszę być dzieckiem szczęścia, czy coś w tym rodzaju - nigdy żadnych problemów ze Steamem nie miałem :P A w przypadku nowszych gier, np. New Vegas, to już w ogóle nawet się nie zauważa, że gra korzysta ze Steama. Niektórzy chyba lubią narzekać dla narzekania :f

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starczy mieć dobrego Neta. Moim największym zarzutem wobec steama jest, że muszę przymusowo ściągać ogromne updaty, żeby w ogóle móc odpalić grę.

Ja mam internet w Playu, limitowany transfer, gier na Steam'ie kilka , wszystkie przechodziły update'y, jedne duże drugie małe, jakoś nigdy nie przeklinałem za to Steama. Wystarczy , że dobrze tym transferem zagospodaruję i nie muszę się martwić, że nie wystarczy 'do pierwszego' :wink: Jakoś nigdy nie miałem kłopotów ze Steam'em, może też mi szczęście dopisuje. Przyznam, że bardziej się boję o kradzieże kont niż o problemy techniczne, nie chciałbym przez jakiegoś złodzieja stracić dobrych gier, które na nim są, problemy techniczne zawsze da się rozwiązać :smile: . Skyrim - na Steam'ie czy nie i tak kupię, choć nie koniecznie w dniu premiery, wolę poczekać na jakieś recenzje i testy, żeby czasem nie kupować , zabugowanego bubla :wink:

@diabolos: wystarczy złożyć preordera w np. gram.pl i masz grę już 10.11.2011 r. Tak właśnie uczyniłem biggrin_prosty.gif

Cwaniak :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może coś o pecetowej kolekcjonerce Skyrima? Bardzo długi czas nie było o niej ani widu ani słychu, a ja dzisiaj znalazłem taką na muve.pl (LINK). Niby wszystko ok, ale to mi wygląda na jakąś podróbę wersji konsolowej (w sensie że zamiana pudełka z grą już w sklepie). Szczególnie zwróciłem uwagę na dopisek, że tylko gra jest w języku polskim, reszta to angielszczyzna. Niby to nic, bo ta reszta to mapa, figurka i artbook, ale mi to już śmierdzi. Co sądzicie o tej ofercie? Znalazł ktoś EK pc w innym sklepie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam zimowe klimaty w grach cRPG, już nie mogę się doczekać. Zamierzam grę kupić na Steamie, mam nadzieję, że będzie dostępny wybór między wersjami językowymi, bo nie jestem zbytnio przekonany do polskiego dubbingu - wolałbym jednak w ostateczności wersję kinową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam grę kupić na Steamie, mam nadzieję, że będzie dostępny wybór między wersjami językowymi, bo nie jestem zbytnio przekonany do polskiego dubbingu - wolałbym jednak w ostateczności wersję kinową.

W przypadku wersji PC będzie możliwość takiego wyboru ? tylko na konsolach gra będzie posiadała jedną odgórnie narzuconą wersję językową (anglojęzyczną).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świetnie, że będzie możliwość wyboru wersji językowej na PC. Chociaż jeżeli polonizacja będzie na poziomie BG2 lub Planescape Torment to nie omieszkam wypróbować przy drugim przejściu gry wersji polskojęzycznej w wykonaniu Panów: Fronczewskiego, Talara, Zborowskiego oraz Kowalewskiego.

Pamiętam jak zagrywałem się w Morrowinda i dodatki do niego przed maturą zamiast się do niej uczyć. Godziny spędzone przed monitorem na szczęście nie zaprzepaściły zdania przeze mnie tego "trudnego" egzaminu, natomiast czas spędzony w TES III i jego questy pamiętam lepiej niż zadania na maturze. Ech, piękne czasy. Oby Skyrim gwarantował tyle samo niezapomnianych przygód co w/w Morrowind.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już trudno o powrót do klasyki. Niewiem co teraz z branżą gier się dzieje, ale jakoś nie potrafią przywołać klimatu swoich pierwowzorów. Ale dam szansę Skyrim, bo coś czuję że to będzie naprawdę COŚ! jedynie co mnie trochę odrzuca to ten hełm tego łowcy smoków :D Nie podobają mi się te rogi.. :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie oczekuję powrotu do klasyki, mam nadzieję na coś świeżego, emocjonującego. Klasyce należy się uznanie, ale reguły nią rządzące nie wnoszą nic nowego do serii TES. Powtórka mogłaby okazać się porażką. Dobrze, że będzie zimowy klimat i smoki, których nie uświadczyliśmy w TES III oraz IV. Prawdopodobnie czekają nas drętwe animacje oraz nieciekawy system dialogowy, ale mam nadzieję, że nie będzie to rzutowało na całości rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zimowy klimat mnie najbardziej zachęca. W IV uwielbiałam powracać do Brumy i tamtych klimatów. Poprostu świetnie to wyglądało :D A skoro w Skyrim ma być takim "motywem przewodnim" to jak najbardziej jestem za :cat1:

Gry ze śniegiem, lodem, osadzone w północnym klimacie praktycznie zawsze się udają, nieprawdaż? :ohmy: Nie wiem czemu, ale tak już jest i basta. Jest więc szansa na świetny tytuł. :tongue:

Edytowano przez Elano
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że TES'y to najlepsza seria cRPG w historii. Powala ogromnym światem i niesamowitym klimatem. Skyrim zapowiada się świetnie (tym bardziej, że uwielbiam zimowe klimaty). Szkoda, że u mnie nie pójdzie...

Co do plonizacji: uważam, że polskie głosy nigdy nie będą tak dobre jak te angielskie. Nasz język po prostu nie pasuje do gier.

Edytowano przez Zbuch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba o kupnie gry przez Steama można w Polsce zapomnieć? - "Produkt jest niedostępny w twoim regionie". Liczyłem na tańszy zakup samego klucza na allegro. Pozostaje mieć nadzieję, że gra będzie do kupienia taniej w hipermarketach, bo 140zł (w sklepie gram.pl) to jednak spory wydatek jak na grę na PC. Ciekawostką jest fakt, że planowana wysyłka Skyrima na gram.pl jest 9 listopada. Być może gra pojawi się w sklepach przed 11 listopada, choćby dzień wcześniej - zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] jedynie co mnie trochę odrzuca to ten hełm tego łowcy smoków :D Nie podobają mi się te rogi.. :>

Dokładnie. Mnie też on odrzuca (rogi skierowane w dół?!) i przy pierwszej nadarzającej się okazji, czyli "hełmowym loocie", to od razu go wymienię.

Jestem ciekaw jak będzie wyglądała sprawa mapy - to znaczy, czy na początku będzie tylko jej ogólny zarys, a wraz z odwiedzaniem kolejnych miejsc, będą się pojawiać nazwy lokacji?

Coś czuję, że szykuje się niezły sandbox'owy hiciorek i w dniu premiery trzeba się będzie w niego zaopatrzyć. Gdyby tylko cena Edycji Kolekcjonerskiej była trochę niższa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, oglądając niemieckie produkcje jakichś baśni lub coś w deseń klimatów średniowiecznych, to każdy łowca smoków miał fikuśny hełm z rogami poskręcanymi w różnorakie strony. Przyzwyczaiłem się do tego, taki atrybut każdego łowcy smoków: dziwny ubiór oraz hełm z rogami, których łatwo było odróżnić od zwykłych blaszanych rycerzy. Taka elita wśród elit można rzec :D

Edytowano przez CzarnyBaron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś a'la wikingowie. Ogólnie nie mam nic do wikingów, ale ten hełm to coś nie w deseń.. Ale każda gra musi mieć takie coś charakterystycznego, taki motyw przewodni - czy to hełm czy broń a nawet buty. Czy jakąś dziarkę na twarzy :D Albo broda Hawke'a w Dragon Age 2 .. To już zależy, ale można to zmienić, więc skazana na ten hełm nie jestem :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...