Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

też pierw wybiorę polski, bo jednak nazwiska robią wrażenie. Ach, gdyby żył jeszcze Marek Perepeczko... Mam nadzieję, że nie zabraknie tez miejsca dla Jarosława Boberka oraz Jacka Kopczyńskiego, to już by był kosmos. Ze tak powiem - jaram się. Oby gra nie zawiodła, mam ostatnią wielką ochotę na jakiegoś sandboxa w klimacie fantasy.

Edytowano przez LordRegis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ opti - ja tam nigdzie nie widzę LIVE! Porównaj sobie tą okładkę do tej: KLIK!

Jeżeli gra korzysta z GFWLive to dodatkowo jest takie oznaczenie na okładce. Wątpię ponadto, by gra korzystała ze steama - jak dotąd żaden TES obowiązkowo nie korzystał z tego (była tylko opcja kupienia na steamie).

UPDATE:

Aha, czyli steam jednak będzie. Szkoda, no trudno. Trzeba będzie znowu założyć oddzielne konto.

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie TESNEXUS. Jak widzę, odświeżona wersja strony. Najlepszy tego typu serwis z modami do gier z serii TES (jak i Falloutów). Multum różności, od wysokiej rozdzielczości tekstur, po nowe questy itp. Wszystko przejrzyste, opisane, wystarczy się zarejestrować. Szczerze polecam. Choć o ile wiem, to jest już dział poświęcony tylko i wyłącznie modom - najlepiej tam pytaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz ww. TESNexus warto wspomnieć również o świetnym Planet Elder Scrolls.

Moze jeszcze krotki opis najlepszych modow jesli ktos zna jakies.

Ciekawych modyfikacji do Obliviona jest całe mnóstwo, musiałbyś napisać jakie konkretnie Cię interesują ? grafika, animacje, nowe bronie etc. A jeśli przez "najlepsze" rozumieć "najpopularniejsze", to np. tutaj możesz obejrzeć listę 100 najchętniej pobieranych pluginów z TESNexus, tu natomiast ? analogiczny spis na PES.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natknęłam się do TESIV na taki mod który dodaje światła w oknach budynków. Fajnie to wygląda, tymbardziej w Brumie, gdzie jest noc, pada śnieg a okna migoczą różnymi kolorami :wink: Nastroju tymbardziej dodaje, że wszystkie okna nie "świecą" się na określoną godzinę, tylko inne szybciej drugie trochę później. :tongue: ten mod można znaleść TU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było to gdzieś podawane, czy może przeoczyłem taką informację, ale wiadomo może jak wielki będzie obszar Skyrim w przeliczeniu na kilometry/mile kwadratowe?. Patrząc na tą mapkę odnoszę wrażenie, że obszar jest znacznie mniejszy niż w Oblivionie. W sumie by mi to nie przeszkadzało, pod warunkiem że będzie gęściej "wypchany" ciekawymi lokacjami (przygotowanymi z większą fantazją i starannością, niż klonowane ruiny z Obka i "klockowate" grobowce Morrowind).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EsDe że według "fluffu" Skyrim jest mniejsze od Cyrodill wiem, ale znając podejście Bethesdy do lore TES, można by oczekiwać równie dobrze, że będzie to prowincja większa od kilku pozostałych razem wziętych :D. Z resztą nie widzę tu nigdzie napisanej skali, więc np. odległości między poszczególnymi miastami mogą wynosić równie dobrze kilka, jak i kilkanaście kilometrów (chociaż szczerze w to wątpię...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powiedzieć i przypomnieć ale zapewne każdy z was już o tym wie, że w TES IV Oblivion część świata była generowana losowo, a w TES V SKYRIM każdy najdrobniejszy szczegół był zrobiony przez artystów. Calutki świat SKYRIM jest zaplanowany w najdrobniejszym detalu i dlatego mapka jest mniejsza. Ale to według mnie na plus nie będzie się powtarzających wiosek, miasteczek czy lochów :)

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...