Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Piłka ręczna

Polecane posty

Iran z Irakiem mi się właśnie nie myli :P

Kibicuję Słoweńcom z racji tego, iż grają na tym turnieju naprawdę dobrze i z reguły kibicuję tym słabszym :P Jest parę wyjątków. Na tym turnieju najbardziej kibicuję Polsce (jakżeby inaczej ;)), Hiszpanom, Węgrom i Słowenii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czym do ludzi, no z czym!? Te daremne rzuty z dystansu na początku z których żaden nie wyszedł bo w blok wpadały. Te faule które wykluczały naszych zawodników (poza tym ostatnim kiedy Macedończyk udał cios w twarz). Te strzały w dolne rogi, wprost w bramkarza. No weźcie - jak tu awansować do półfinału?? Do przerwy 12:18. Ale przecież to nie jest tak, że w każdym meczu możemy odrobić 5-6-10 bramek. Poprzednie mecze to były fuksy. A Macedończycy wydają się o wiele twardsi niż ci skandynawowie i IMHO nie dadzą się tak przerobić. Jeśli czegoś nie zmienimy/uskutecznimy w grze, to leżymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda na razie to za dobrze. Owszem 6 punktów do odrobienia to mało, ale nic nie trafia dwa razy i myślę, że nie można cały czas na szczęście tylko trzeba walczyć sercem i myśleć o zwycięstwie bo na razie ciągniemy do środka, a trzeba grać więcej do skrzydeł, a Macedonia szaleje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8azyliszek

O tym właśnie wcześniej pisałem. Nie wierzę w to, że Macedończycy dadzą się przerobić tak, jak Szwedzi, tym bardziej, że wiedzą, że nasi potrafią zaszaleć, a sami z Danią zaprzepaścili swoją przewagę, choć do tej jedenastobramkowej im daleko. Do tego mają za sobą całe trybuny. Jedyny plus to to, że w przeciwieństwie do poprzednich słabych momentów meczów, dziś stwarzamy czyste sytuacje, tylko walimy prosto w bramkarza.

A 6 bramek to nie mało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limit szczęścia się skończył. Były takie momenty gdzie gra nasza wyglądała dramatycznie i świetnie, ale to za mało zła skuteczność, atak przez środek tylko od czasu do czasu przez skrzydła i do tego rewelacyjny bramkarz który był bohaterem tego spotkania. Naszym brakowała siły i wiary dużo poszło w poprzednie spotkania teraz tylko czekać na mecz z Niemcami, ale rozczarowanie lekkie po dzisiejszym spotkaniu było chociaż serce czasami szybciej biło :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to, jak dzisiaj zagrał Jaszka, powinien dostać dożywotni zakaz gry w kadrze narodowej. Ogólnie cały mecz do niczego. Owszem, w II połowie był moment, w którym mieliśmy Macedonię w garści, ale wtedy na prawdę głupi faul, właściwie błąd w obronie i dwie minuty. Szkoda. Chłopaki muszą wrócić na ziemię i powalczyć o jak najlepsze miejsce, bo o awansie do play-off, możemy zapomnieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Polacy przegrali to moja wina. Trzeba było, tak jak do tej pory, wyłączyć TV po pierwszej połowie brzydko przeklinając, a potem się cieszyć. Ale nie - obejrzałem prawie cały mecz, tak jak przy spotkaniu z Serbią i przegrali. A była szansa - bo po 50minucie wyłączyłem i odrobili chociaż 2 bramki. Więc wszyscy możecie obwiniać mnie :rolleyes: . Nie ma co się wkurzać na sędziów. Oni chcieli tylko zarobić na zakładach. I tak nasi strzelcy byli słabsi od superbramkarza. A sędziowie muszą z czegoś żyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem opiszę te spotkanie: NIESKUTECZNOŚĆ - ogromna. Tyle czystych sytuacji, ale cóż. Tak bywa. Niby jakieś szanse na awans są, ale co to za szanse? Dzisiaj musielibyśmy liczyć na Duńczyków i Serbów, a w środę (przy zwycięstwie z Niemcami) na zwycięstwo Serbów nad Macedończykami i przynajmniej remis w meczu Szwecja - Dania. Szanse są małe, ale może się zdarzy cud, podobny do tego jaki miała Wisła w LE? :) Ale nie, pożegnajmy się z tym turniejem, chociaż wygraną nad Niemcami.

Ogólnie, te dzisiejsze spotkanie przypomina mi spotkania na ubiegłorocznych MŚ z Danią i Szwecją. Gonienie wyniku, ale ostateczna przegrana. Tak samo było na ME 2010 w meczu o brąz z Islandią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślałem, że szykuje się kolejny thriller. Jednak już szczęścia nie mieli, właściwie to standardowo jak poprzednich meczach, zaczęliśmy tracić bramki i do tego gonić wynik. Bramkarz rywali Ristovsk dobrze bronił i to był nasz problem. Nasi Polacy na własne życzenie przegrali to spotkanie. Teraz trzeba liczyć, że Dania wygra swoje spotkanie, da nam nadzieje do tego, że pokona Niemców przynajmniej o jedną bramkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy kapitalnie zaczęli mecz z Danią. Nie wiem, czy jest jeszcze ktokolwiek, kto wierzy w nasz awans, ale dyspozycja naszych zachodnich sąsiadów jest znakomita. Dzisiaj raczej nie powinni mieć problemu z wikingami, a w środę z nami, choć, wiadomo, mecze pomiędzy Niemcami a Polską rządzą się swoimi prawami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Glovis. Zaczęli ten mecz kapitalnie, cóż, szkoda, ale tak to bywa w sporcie. Nie zawsze się wygrywa. Chociaż, może akurat? Wiem, że się łudzę i szans prawie na to nie ma, ale taki malutki promyczek zawsze jest.

Po 10 minutach 6:4 dla Niemców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy mi lepiej powiedzcie czy jest jeszcze jakiś turniej kwalifikacyjny, aby się dostać na Olimpiadę??? Bo jeśli teraz zaprzepaszczyliśmy ostatnią szansę, to już tylko siąść i płakać. I wspominać, że kiedyś to nasz bramkarz był tak nie do przejścia :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duńczycy wrócili do gry. Przegrupowali się w obronie i zaczęli dobrze atakować. Mogą być jeszcze duże emocje. Już jest remis! Fatalnie gra Hens, więc spodziewam się, że niedługo zostanie zmieniony na Larsa Kaufmanna.

Na razie, to jest mecz bramkarzy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8azyliszek

Jest jakiś turniej, ale za nic nie mogę pojąc jego zasad. Na MŚ zajęliśmy 8 miejsce, więc jeśli któraś z drużyn z miejsc 2-7 wygra turniej, to Polska wejdzie do turnieju kwalifikacyjnego. Drużyny, które mogą nam zagwarantować start w turnieju kwalifikacyjnym wygrywając ME: Węgry, Islandia, Chorwacja, Szwecja, Dania, Hiszpania.

Po 22 minutach 11:10 dla Duńczyków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duńczycy wyraźnie się pozbierali. Trochę się dziwie, że trener Niemców, do tej pory trzyma na boisku Hensa. Koleś nie ma za grosz formy, gubi piłkę, robi głupie błędy i dawno powinien być zmieniony na Kaufmanna. Druga sprawa, to postawa Sprengera. Na lewym skrzydle powinien grać Groetzki.

17:14 po pierwszej połowie dla Danii.

Dziwna sprawa, postawa Landina w meczach z Polską, zawsze mnie irytuje, a dzisiaj cieszy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Dania wygra w tym spotkaniu to będzie już "plusik" dla Polaków. Jest skomplikowane, aby awansować trzeba liczyć na wyniki innych spotkań. Serbia musi wygrać lub zremisować z Macedonią. To jeden z warunków poza naszym oczywiście wygraniu z Niemcami. Poczytajcie sobie tą treść w linku podanym poniżej.

http://sport.wp.pl/kat,125074,title,Co-mus...c&_ticrsn=3

Edit:

Dania-Niemcy 28:26

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc póki co, jest dobrze. Serbia pokonała Szwedów, a Duńczycy Niemców. Mam obawy, czy Serbowie nie oddadzą meczu z Macedonią, ale z punktu widzenia gospodarzy coś takiego nie przystoi. Najgorzej jest, czy Szwedzi się na tyle zmobilizuję i czy dadzą radę pokonać Duńczyków, którzy będą grali jak lwy, gdyby się okazało, że pokonaliśmy Niemców. Chociaż? Może akurat Szwedzi zechcą pokrzyżować plany Danii, bo jak to powiedziano w studiu TVP Sport to jest taka "święta wojna". Szanse mimo wszystko są duże, ale z drugiej strony wszystko zależy od podejścia danych zespołów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...