Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Mafia 2

Polecane posty

Podobno ktoś tam znalazl dom bohatera z pierwszej częsci, ale nie jestem pewien. Co do jedynki, nigdy nie mialem mobilizacji wziąć się za nią, bo jest ciężka ( czyt. realistyczna ) i wogle. Ostatnio się zmotywowalem i jest to jedna z lepszych gier tego typu. Wspaniala fabula, realizm, grywalność. Polecam przejść przed premierą dwójki, nawet jeżeli powiązań fabularnych jest malo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym zauważ, że gra mocno różni się od GTA w kwestiach rozrabiania na ulicy, bo w Mafii gliniarze lub gangsterzy szybko nas ustawią, więc nie warto rozrabiać(btw. twórcy w jednym z wywiadów przyznali, że to był jeden z ich nadrzędnych celów). Poziom trudnośći i realizmu również zdecydowanie wyższy niż w GTA IV.

O tak realistyczna jak diabli, a zwłaszcza automatyczna regeneracja zdrowia będąca tego najlepszym dowodem :)

Wie ktoś czy Mafia i Mafia 2 będą miały jakieś powiązania fabularne?

Jeśli tak to chyba muszę się wziąć i przejść wreszcie tą pierwszą część już tyle razy próbowałem...

Wątpie, to zupełnie inne historie, jedyne nawiązania do Mafii 1 to cytaty Tommy'ego w ekranach wczytywania... I naprawdę nie liczyłbym na nic więcej w tej materii, więc nie musisz się martwić że nieznajomość jedynki popsuje Ci frajdę z dwójki :) Ale i tak warto Mafię 1 przejść, tak swoją drogą.

EDIT: @hefpiot: Niby jak mógł znaleźć dom bohatera skoro akcja obu gier dzieje się w dwóch zupełnie różnych miastach? A Tommy Angelo mieszkał w dzielnicy Oakwood (jak wiemy z trybu Free Ride Extreme) Ja przeszedłem jedynkę całą i nawet kilka misji jazdy ekstremalnej odblokowawszy kilka prototypów :) Dość trudna gra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA. ALARM!!! Tym którym zależy na fabule, radzę unikać czegokolwiek związanego z Mafią II przed premierą. Piraci mają już Mafię II i spamują i spojlerują gdzie się da. Właśnie przez tych bydlaków poznałem ostateczny los Vito. (co z tego ,że się domyślałem tego). Co prawda to suchy fakt, nie znam tresci ani formy zakończenia, ale na fabułę będę już niestety patrzył inaczej. miejcie sie na baczności. NIe napisze tu co sie stanie aby nikogo nie korciło.

BIĆ I TĘPIĆ PIRATÓW

@Kronos

Detektyw Norman przeniosł tommiego po zdradzie mafii na drugi koniec stanów. Mozliwe że do Empire Bay.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ktoś tam znalazl dom bohatera z pierwszej częsci, ale nie jestem pewien.

Skręcając z autostrady na północy w ostatnią ulicę w prawo, mamy gdzieś w połowie dom Tommiego, który pokazany był w outrze mafii 1. Skrzynka pocztowa, drzewo, śmietnik, dach, okna, dom wygląda zupełnie jak w oryginale. W grze było powiedziane, że przenoszą go do Empire Bay/City.

Panowie, ale wstyd, nie grać w Mafię....

Mam nadzieję, że będzie dużo nawiązań do jedynki, może do ludzi, ktoś z twórców wspominał o misji wykonania egzekucji na Tommym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ktoś tam znalazl dom bohatera z pierwszej częsci, ale nie jestem pewien.

Skręcając z autostrady na północy w ostatnią ulicę w prawo, mamy gdzieś w połowie dom Tommiego, który pokazany był w outrze mafii 1. Skrzynka pocztowa, drzewo, śmietnik, dach, okna, dom wygląda zupełnie jak w oryginale. W grze było powiedziane, że przenoszą go do Empire Bay/City.

Panowie, ale wstyd, nie grać w Mafię....

Mam nadzieję, że będzie dużo nawiązań do jedynki, może do ludzi, ktoś z twórców wspominał o misji wykonania egzekucji na Tommym

Mało tego, jeden user na blogu CDA

dał link na YT tej egzekucji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kreatury które już grały twierdzą, że będzie dużo nawiązań do jedynki, w tym jedno dość duże. No ale zobaczymy.

@vimes była mowa o przenosinach na drugi koniec stanów, a nie o Empire Bay. Choć możliwe, że chodzi o Empire Bay. Rozstaw wszystkiego faktycznie się zgadza. A poza tym jeszcze spójrzcie na Joe. Na MafiaTown już jest odpowiedz czy Tommy będzie. W jednym z tematów aby urwać tą niekończącą się dyskusje, moderator dał odpowiedz na to pytanie ukrywszy je w spoilerze i zamknął temat. Kto chce zobaczy a kto nie, to nie. Ja nie chcę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego, jeden user na blogu CDA dał link na YT tej egzekucji

A możesz dać linka?

Nie było w Mafii 1 powiedziane że przenoszą go do Empire Bay, tylko że "Na drugi koniec Stanów" nie wiem kto wymyślił że do Empire Bay...

Czy ktoś z was wie może czy będzie ta godzina grania na żywo na YouTube? IMO Twórcy powinni to tam wrzucić (I tylko oni bo jeśliby zrobił to ktokolwiek inny to byłoby to naruszenie)bo nie każdy mógł obejrzeć przekaz na żywo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie jestem w temacie ale mniej więcej kapuję o co wam biega...

Czyli ta

egzekucja Pauliego była pokazana w pierwszej części Mafii

?

Ten dom to widziałem, może i wygląda prawie identycznie ale wątpię żeby to był ten dom, może twórcy po prostu się na nim wzorowali robiąc domy d M2, niedaleko jest drugi podobny tylko że z garażem.

A możesz dać linka?

Też bym prosił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tuningu to będzie ten, który mamy pokazany w Demie, czyli zmiana koloru pojazdu, zmiana felg, podrasowanie silnika. Czy więcej jest potrzebne? Co prawda Hot - Rody są w stanach od lat 30 - stych i podobno mają pojawić się także w grze. Customów jest są dopiero początki, oraz przerabiania zawieszenia na hydrauliczne. Nie bardzo rozumiem co chciałeś powiedzieć przez słowo TUNING.

Hot rody powstawaly w latach '30 jako typ samochodu, wtedy tak jeszcze nie nazywany. Hot Rody, jako customowe maszyny pojawily sie w latach '70, wie raczej na tuning w stylu wielkich blowerow ni v12 z 12 rurami wydechowymi nie ma co liczyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up- Wielka szkoda. Liczyłem na tunning na poziomie San Andreas, z możliwością zmiany zderzaków, zawieszenia, hydrauliki, rur wydechowych, tworzenia płomieni na masce itp. Trudno będę się musiał zadowolić tym co mam. Tu za to można tablice rejestracyjne zmienić :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tuningu to będzie ten, który mamy pokazany w Demie, czyli zmiana koloru pojazdu, zmiana felg, podrasowanie silnika. Czy więcej jest potrzebne? Co prawda Hot - Rody są w stanach od lat 30 - stych i podobno mają pojawić się także w grze. Customów jest są dopiero początki, oraz przerabiania zawieszenia na hydrauliczne. Nie bardzo rozumiem co chciałeś powiedzieć przez słowo TUNING.

Hot rody powstawaly w latach '30 jako typ samochodu, wtedy tak jeszcze nie nazywany. Hot Rody, jako customowe maszyny pojawily sie w latach '70, wie raczej na tuning w stylu wielkich blowerow ni v12 z 12 rurami wydechowymi nie ma co liczyc.

http://www.ultima.pl/data/pliki/Geaser.jpg - Są hot rody, lecz nie można z nimi nic zrobić, oprócz tuningu znanego z dema.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie te czasy, jeszcze. Wtedy mieli takie śliczne fury, że nie musieli ich tuningować ^^

@ElTabsco Tommy, Paulie(to nie jest możliwe raczej)?? Wszystko się zaczyna mi mieszać. I o to chodzi, w grze będzie większa niespodzianka. Dajcie sobie już spokój z tym, spoilerowaniem, zobaczycie to już w grze. W końcu jeszcze 3 dni.

Aha jak nie grałeś w M1 to koniecznie zagraj przed premierą.

A propo tego domu to w Mafii 1 również było widać że obok stoi identyczny. Więc kto wie. Oby tylko ta symfoniczna muzyka podczas misji nadawała takiego klimatu jak w w M1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź na mojego maila:

Witam,

Dołożymy wszelkich starań aby w dniu premiery klienci którzy zamówili grę

jako pre-order mogli cieszyć się grą u siebie w domach.

Pozdrawiam serdecznie,

Napawa mnie to optymizmem, że będę mógł zagrać w weekend.

@up- Wielka szkoda. Liczyłem na tunning na poziomie San Andreas, z możliwością zmiany zderzaków, zawieszenia, hydrauliki, rur wydechowych, tworzenia płomieni na masce itp. Trudno będę się musiał zadowolić tym co mam. Tu za to można tablice rejestracyjne zmienić

Może jeszcze oświetlające asfalt kolorowe neony, wypasiony sprzęt audio w bagażniku i nitro? :tongue:

Gra nie dzieje się w czasach odpicowanych, wyścigowych furek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem film na temat pierwszego poziomu Mafia 2. I powiem wam, że nie jestem zaskoczony. Coś czułem, że będzie to miało związek z drugą wojną światową, w końcu Vito jest żołnierzem. Zaczynałem się domyślać na temat pierwszego poziomu w momencie, kiedy przeczytałem, że Vito w drugiej misji wita się z rodziną. W każdym razie w pierwszej coś musiał robić, więc wniosek musiał być tylko jeden - walka na froncie drugiej wojny światowej.

PS. W serwisie youtube pojawiły się filmy z rozgrywki Mafia 2. Mogą one zawierać spoilery, więc radzę uważać na ten serwis wpisując w wyszukiwarce nazwę tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...