Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Mafia 2

Polecane posty

Szkoda by było gdyby te tereny pozamiejskie nie były dostępne :/

Lubie jeździć w grach po bezdrożach, najlepiej jak teren w grze jest ogromny (ukłon w stronę San Andreas), w Mafii 1 też tego troszki było ale jakoś tak to średnio mi się podobało.

Szkoda więc że mapka M2 jest mała ale z dokładnym zwiedzeniem jej troszki zejdzie...

Z muzyki w M2 spodobało mi się tylko kilka piosenek, da się tam zmieniać stacje radiową? Czy piosenki same lecą?

Edit:

Tak wszyscy nawalacie na tego Playa ale go jednak kupujecie, widzę że dużo z wam go ma :D

A może tylko dla recki M2 kupiliście...

Czy ja wiem czy to tak dobrze jak teren jest ogromny? Wtedy traci na szczegółowości, a czasem odległość którą trzeba było w San Andreas przebyc naprawdę demotywowala. IMO po demie gdzie mieliśmy mały wycinek Empire Bay, widać że miasto nie jest takie małe

W Mafii 2 można zmieniać stacje radiowe w demie są trzy. Wszystkie świetne. W dodatku w pełnej wersji będzie jeszcze stacja która będzie puszczać soundtracki z Mafii 1, a repertuar stacji będzie się zmieniał w zalezności od czasu akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomilem Mafie max detalach tylko z wylaczonym physx. Roznicy w grafice nie zauwazylem ale wzrost wydajnosci owszem. Teraz nawet przycinki nie ma. Fajne efekty sa z gaszeniem swiatla i odkrecaniem kranow. Nawet mozna wziac cos lodowki :D Grajac zauwazylem kilka bledow Al np. stal obok mnie i gapil sie w sciane ;) Ale gra sie naprawde fajnie szkoda ze jest tylko jedna misja w demie i to taka krotka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że demo zaczęło działać tak sobie. Wcześniej bez Apexa miałem w zasadzie stałe 60 klatek. Teraz 45-50. Niby dalej płynnie, ale zdarzają się spadki poniżej 30. Chyba to przez AA. Dalej działa tak sobie i krawędzie są poszarpane a klatki lecą w dół. Do tego gra dziwnie zaczęła doczytywać tekstury, wcześniej wszystko płynnie było bez dorysowywania krajobrazu. Mam nadzieję, że w pełnej wersji tak nie ma, bo teraz nie wiem, czy zakupić Mafię 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. IMO jak masz dobrego kompa to na twoim miejscu bym się nawet nie zastanawiał. 2kCzech przyznało, że wersja PC to jest priorytet i ona będzie najlepsza. (w końcu normalni twórcy, a nie jakiś Rockstar :laugh: )

Dzisiaj rano był jakiś patch do dema, ale nie odpalałem jeszcze Mafii 2, więc w sumie nie wiem co zmienia.

Moim zdaniem warto kupić grę, bo to będzie przeżycie w stylu Call of Duty 4 czyli najeżona akcją, niesamowitymi zdarzeniami, efektownymi akcjami gra. W dodatku to przeżycie pewnie będzie trwało ze 20 kilka godzin, a jak się komuś nie będzie śpieszyło i będzie grał na poziomie hard(jak ja) to może nawet i dluzej. A później zostaje jeszcze granie po ukończeniu. Ciekawe jak to będzie wyglądać, bo autorzy nie chcą nic na ten temat powiedzieć. Szykują jakąś niespodziankę?. Jeszcze tylko 5 dni do szczęścia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znowu w nocy będę miał rozważania - jak tu przejść aby mnie nie zabili... i po kilku godzinach w końcu oczekiwany koniec misji! To jest najpiękniejsze w tej serii, trudność. Mam nadzieję, że nie będzie mniejsza od tej w Mafii, to powodowało, że do gry można wracać, wracać i wracać, za każdym razem przechodząc ją trochę inaczej.

Pierwszy raz po zagraniu w Demo zdecydował się na zamówienie gry Pre - Order i nie patrzyłem na cenę, tylko aby jak najszybciej ją dostać. Hmm, w ogóle pierwszy raz zamówiłem grę Pre - Order!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nie interesuje Cie ta gra. Poziom w demie jest ustawiony na easy, więc pomyśl czy czasem nie będzie innych trudniejszych poziomów. Co do dema - jeżeli napisałem, że po zagraniu w demo od razu kupiłem grę, więc według Ciebie nie grałem, tak? W porównywaniu Mafii nie pisałem o grafice, grywalności, ale o trudności, o której z dema nic nie możemy wywnioskować. Nie wiem czy czytasz w ogóle to co się pisze, czy jesteś nastawiony na NIE co do Mafii i cokolwiek ktoś napisze od razu musisz zmienić, aby GTA IV wyszło górą. Według mnie GTA IV jest o wiele gorszy od dodatków, w szczególności Ballady o geju Tonym. GTA IV - fajna gra, przeszedłem raz więcej nie zamierzam, ponieważ jest to nudne. W Mafie grałem wiele razy, bo kocham klimaty italo - amerykanów, kocham mafię amerykańską, kocham La Cosa Nostre, kocham tamte lata, kocham tamte pojazdy, kocham tamtą muzykę! GTA - ta fajne, ale tylko w Vice City, gdzie czuć było ten klimat miasta, tą cukierkowość, ten amerykański sen!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Sory nie zważyłem tego jak pisałeś o tym demie xD

I wcale nie jestem nastawiony na NIE do M2...

Nieźle się bawiłem z demem, ale jednak trochę przeszkadza mi to że większość rzeczy mogłem już zobaczyć w GTA IV

A co do pierwszej Mafii to moim zdaniem się w to grać nie da :/

Kilka razy już próbowałem w to grać ale po kilku minutach wywalałem z dysku...

Ale jeszcze może przed premierą M2 jednak zagram :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak nie mogłem w to grać sam nie wiem czemu...

Może przez tą pierwszą misję gdzieś za 10 podejściem ją przeszedłem, nie chodzi o samą ucieczkę tylko o trafienie do celu :D

Ale w Mafie 2 już gra się elegancko sterowanie dopracowane, model jazdy troszki za ciężki ale mi się nawet nieźle jeździ, model jazdy ustawiłem na symulator :D

Strzela się o wiele przyjemniej niż w pierwszej części, wogóle taka lżejsza jest ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@El Tabasco Jeżeli twierdzisz że pierwsza Mafia jest niegrywalna to raczej i w dwójką raczej bedziesz zawiedzony. Zresztą na szczęście tylko ty(i goscie którzy chcą by Mafia była jak GTA-a to dobre). Współczuję Ci wysoce(to nie ironia tylko współczucie) bo pewnie myslisz że GTA IV ma swietną fabułę. Nie, to Mafia ma świetną fabułe (tfu, jaką świetną-możliwe że najlepszą w historii gier)

i klimat(tu bez wątpienia nie do przebicia).A dwójka stawia na to samo. Poza tym jezeli uważasz że w Mafię nie da się grać to co myslisz o GTA3?(przecież w porównaniu z Mafią to crap niesamowity bez fabuły, bez klimatu)

Aha, jeszcze o twoim "nastawieniu nie do Mafii". Owszem jesteś nastawiony tak, bo z góry zakładasz że będzie gorsza od GTA IV i zawsze stawiasz sprawę tak aby wyszła na korzyść GTA. Taka prawda, bo twe komentarze ociekają fanbojostwem("Tylko produkcja Rockstara może przebić...bla bla bla"),("GTA IV i tak nic nie przebije"-)

Co rozumiesz przez stwierdzenie "cięższa"? Czyzby klimat tej gry? Tak on jest ciężki, ale jest wręcz namacalny i nieporównywalny z żadną inną produkcją. A zakończenie miażdzy(ciekawe czy będzie te zakończenie w Mafii 2 wszak "Mafia never forgets" :D

)

Poza tym, jak możesz mówić że Mafia II jest dużo łatwiejsza od Mafii 1 skoro praktycznie w nią nie grałeś? Zastanów się chłopie co piszesz

PS:Współczuję podejścia do gier, jeżeli wywalasz fantastyczną grę po pierwszej misji(i tego, że nie mogłeś trafić do celu, mając praktyczną mapkę, która nie stopuje gry)Mafia tak naprawdę zaczyna się dopiero po wyścigu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do forumowiczów, ktoś już pewnie próbował ;) - czy jest w ogóle sens ściągania i instalowania dema przy konfiguracji poniżej minimalnych wymagań? (1GB, AMD3000+, 6600GT). Jaką wielką radość miałbym, gdyby gra odpaliła się chociaż w 160x120 to nawet nie wiecie :)

A jak nie pójdzie to trudno, w grudniu trzeba będzie wymienić konfigurację specjalnie dla tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy w pełnej wersji:

- Będzie można korzystać z kolei nadziemnej?

- Będzie więcej opcji tuningowania aut w warsztatach?

- Będą domy publiczne? :>

EDIT:

Bardziej mi M2 przypomina GTA IV niż pierwszą część Mafii...
Mi też i wcale mi się to nie podoba. Prócz tytułu niewiele w Mafii 2 zostało z poprzedniczki. Zatem ta częśc nie powinna w ogóle nazywac się Mafia...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie o czym ty marzysz? Athlon XP to już niemal eksponat muzealny :D

@Kronos

-na razie tego nie wiemy. Choć można przypuszczać że nie skoro twórcy przebąkiwali o braku transportu publicznego.

Burdel mozliwe że będzie ale tylko na potrzeby misji,podobno Vito normalnie nie będzie mógł korzystać z usług prostytutek, pojawią się za to one na 100% w przerywnikach filmowych i w misjach :D

-O tuningu nic nie wiadomo, ale nie spodziewaj się w tej kwestii drugiego Need For Speed Underground. Nie te czasy.

"Mi też i wcale mi się to nie podoba. Prócz tytułu niewiele w Mafii 2 zostało z poprzedniczki. Zatem ta częśc nie powinna w ogóle nazywac się Mafia..."

oO. Ale o co Ci chodzi? Misje są klimatyczne i nastrojowe, a fabuła podobno niesamowita. No i świetna grywalnosć. I to decyduje, że gra to MAFIA a dwójka w tytule jak najbardziej uzasadniona. Więc to co NAJWAŻNIEJSZE jest.

Poza tym zauważ, że gra mocno różni się od GTA w kwestiach rozrabiania na ulicy, bo w Mafii gliniarze lub gangsterzy szybko nas ustawią, więc nie warto rozrabiać(btw. twórcy w jednym z wywiadów przyznali, że to był jeden z ich nadrzędnych celów). Poziom trudnośći i realizmu również zdecydowanie wyższy niż w GTA IV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tuningu to będzie ten, który mamy pokazany w Demie, czyli zmiana koloru pojazdu, zmiana felg, podrasowanie silnika. Czy więcej jest potrzebne? Co prawda Hot - Rody są w stanach od lat 30 - stych i podobno mają pojawić się także w grze. Customów jest są dopiero początki, oraz przerabiania zawieszenia na hydrauliczne. Nie bardzo rozumiem co chciałeś powiedzieć przez słowo TUNING.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafik oO!!? Ale Crysis ma już 3 lata i spokojnie chodzi na jednordzeniowych procesorach, a MW 2 ma małe wymagania . Mafia jest swietnie zoptymalizowana ale te dwa rdzenie są już potrzebne(choć uruchamiano ją na mocnych P4) Mimo wszystko i tak jestem pod wrażeniem. Próbuj, może ktoś ma sposób

Hot rody będa. Na pewno tym się powozimy. Był w misji Wild Ones

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c6/ThreeWindowCoupeHotrod6791.jpg/250px-ThreeWindowCoupeHotrod6791.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...