Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 01/2010 zawartość

Polecane posty

Hmm, Strażnicy w pełnej wersji? Bomba! Myślałem, że porządne gry w CDA skończą się na DMC4.

@opti imho słabe by to było. Tak ma np. Pani Domu oO. Także nie każdy gra w gry, więc ma być 3 wersja bez niczego?

CDA to pismo głównie o grach komputerowych, dlatego nie wyobrażam sobie, żeby kupowała je większa grupa ludzi, która nie gra w gry (wiem, że tacy są, ale jest ich pewnie dość niewielu, nie sądzisz?). Jeśli np. ktoś jest zainteresowany sprzętem lub recenzjami filmów/muzyki/książek, to sięga po inne pismo, bo kupowanie CDA nie byłoby najlepszym interesem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nieźle. Aczkolwiek powinny być dwie wersje - z filmem i bez. Nie każdy chce oglądać i trzymać filmy.

Świetny pomysł! Ja poproszę też o wersję bez działu konsolowego - bo nie każdego interesują konsole. I taką bez zapowiedzi - nie każdy lubi czytać o grach, nim się ukażą. I jedną bez żadnych żartów - nie każdy lubi się śmiać.

Mam nie lada orzech do zgryzienia. Wciąż nie skończyłem czytać poprzedniego numeru, a pełne wersje w nadchodzącym zapowiadały, iż będę miał na to miesiąc więcej. W zawartości znalazło się jednak tyle smakowicie wyglądających kąsków, że ostatecznie trudno mi się będzie zdecydować. Poczynając od recenzji, z których przeczytałbym większość, kończąc na tekście o Abandonaware i tunerach telewizyjnych.

Niech się ktoś zlituje i podpowie, jaką decyzję podjąć. Oczywiście sensownie argumentując! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zdziwił ten pomysł z filmem, jakoś mi nie pasuje coś takiego do magazynu o grach, ale zobaczymy jak to wyjdzie.

To przecież nie jest pierwszy film w CDA a już trzeci. Wcześniej było Mortal Combat i Godzilla. Zgadzam się z Soku, nie wolno tak najeżdżać na dziewczynę tylko dlatego, że pisze nie po czyjejś myśli. Choc sam uważam, że te tematy są pisane trochę za mało głęboko i są tam zawarte oczywistości np. o tym, że nie wszędzie w grach mozna grać postacią kobiecą, było w zeszłym roku w AR i wnioski były podobne. A z okazji 15 lecia Warcrafta konkurencja właśnie zaczęła wydawać pismo tylko o WoWie. Ciekawe czy zdobędzie czytelników w Polsce (ja bym się skusił na ten plakat). A co myślicie o pomyśle by tunery tv obciążyć opłatą audiowizualną??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Strażnicy w pełnej wersji? Bomba! Myślałem, że porządne gry w CDA skończą się na DMC4.

@opti imho słabe by to było. Tak ma np. Pani Domu oO. Także nie każdy gra w gry, więc ma być 3 wersja bez niczego?

CDA to pismo głównie o grach komputerowych, dlatego nie wyobrażam sobie, żeby kupowała je większa grupa ludzi, która nie gra w gry (wiem, że tacy są, ale jest ich pewnie dość niewielu, nie sądzisz?). Jeśli np. ktoś jest zainteresowany sprzętem lub recenzjami filmów/muzyki/książek, to sięga po inne pismo, bo kupowanie CDA nie byłoby najlepszym interesem.

Taaa dokładnie, dlatego też wątpie, że większa część graczy nie ogląda filmów. Chyba z lekka nie wyczułeś aluzji, a tak jak jest - jest dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu CDA daje tak mało stron??? Zresztą 16 stron (GADŻET), i połowa pisma to reklamy! (i te wkurzające "Advertising" udające recenzje!) Kiedyś przeglądałem stare CDA i kiedy wziąłem jeden z nich, myślałem, że to dwa zlepione numery!!! Wszystko dzisiaj ulega zreklamowieniu!!! :/ Kiedyś patrzyłem w GW na ilość recenzji i było ich z 24, a teraz 14 to norma!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry CDA, ale muszę to powiedzieć - od strony wizualnej nowy numer wygląda STRASZNIE!!! Co to wogóle jest?! Niedługo wogóle teksu nie bedzie tylko same screeny. Rozumiem, że młodzież mamy teraz mało rozgarnietą, ale to chyba lekka przesada.

Jeszcze nigdy przy zapowiedzi nie miałem takiego doła jak teraz. Matko, jak to jeszcze nie koniec zmian, to ja aż się boję. Niedługo to będzie Gu-Gu-Action -> kolorowanka dla dzieci "under 5".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu CDA daje tak mało stron???

Wiem, takiemu Playowi (50 stron) czy KSG (116) nawet do piet nie siegamy.

Zresztą 16 stron (GADŻET),

>>>Ale to bylo +16 stron dodatkowo prawda.

i połowa pisma to reklamy!

>>>Jedynka z matmy.

(i te wkurzające "Advertising" udające recenzje!)

>>>ZADEN advertising NIE UDAJE RECENZJI (recenzje sa tam, gdzie sa oceny). A z IQ > 80 nie ma problemow by odroznic owe tekstey (sztuk 2 w swiatecznym CDA) od tekstow redakcyjnych. CHyba musisz mi uwierzyc na slowo, skoro sam tego NIE dostrzegasz... Kto ci pisze majla?

Kiedyś przeglądałem stare CDA i kiedy wziąłem jeden z nich, myślałem, że to dwa zlepione numery!!!

>>>Ojejejej. Tylko dobrych 9 lat temu miales 2 CD i placicles prawie 20 zl za to.

Wszystko dzisiaj ulega zreklamowieniu!!! :/

>>>To straaaaszne!!! Wszyscy zginiemy!!! aaaaa!!!!

Kiedyś patrzyłem w GW na ilość recenzji i było ich z 24, a teraz 14 to norma!!!

>>>To tez wina redakcji CDA, ze robi sie mniej gier? To teraz jeszcze pomarudz, ze przez nas jest z -15 za oknem...

Litosci...

:wallbash:

Sorry CDA, ale muszę to powiedzieć - od strony wizualnej nowy numer wygląda STRASZNIE!!! Co to wogóle jest?! Niedługo wogóle teksu nie bedzie tylko same screeny. Rozumiem, że młodzież mamy teraz mało rozgarnietą, ale to chyba lekka przesada.

<<<Juz widziales 01/10 calutki? Wow, dobry jestes. Bo jesli TYLKO przejrzales na naszej stronie, to pamietaj, ze co lepsze/wieksze teksty zaczynaja sie od tzw. otwieraczy, czyli duzych graf. Srednia objetosc tekstow i ilosci Kb na stronie w CDA od paru lat sie nie zmienila, wiec nie wiem o co ten placz. Obejrzysz caly numer to zobaczysz, ze jesli na poczatki jest rzadko, to dalej jest gesto i srednia wychodzi jak zawsze. Bez paniki.

Jeszcze nigdy przy zapowiedzi nie miałem takiego doła jak teraz. Matko, jak to jeszcze nie koniec zmian, to ja aż się boję. Niedługo to będzie Gu-Gu-Action -> kolorowanka dla dzieci "under 5".

>>>Zawsze mozesz przejsc na Puls Biznesu, skoro juz gu-gu ci nie wystarcza. Psiklo nam baldzo, gugu... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE mogę :D ten numer jest bombowy :D jeszcze lepszy od ostatniego . Po pierwsze : Znów informację o SW:TOR :laugh: i wszytkie inne super recenzję . A także filM! hah.. super pomysł :icon_biggrin: Na dodatek załapałem się na dyplom :D akurat przedłużam prenumeratę . HEh .. śmiało mogę powiedzieć że dzięki wam będe miał jeszcze lepsze święta :wink: oby tak dalej :happy: ahh.. zapewne sporo osób narzekało iż pełniaki słabe czy coś , nie wiem dokładnie - nie przeglądałem tematu. Nie przejmucie się tym .. Taka mentalność naszego narodu ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah czepiacie się mnie :P Gry, zapowiedzi to nie to samo co film. Czasopismo i gry są co miesiąc, a film w CD-A jest raz na jakieś 4 lata, dlatego nie każdy chce kolekcjonować takie coś.

Teraz dopiero przejrzałem numer, widzę że szykują się bardzo ciekawe artykuły z cyklu ,,historia gier". Z chęcią poczytam. I pytanie - widoczna w przeglądaniu pisma ocena dla dodatku do GTA IV to błąd wasz jakiś, czy celowo umieściliście to tak, aby było widać ocenę tegoż? To już trochę pod spoiler podchodzi, no i nie każdy chce znać jaką notę otrzyma ta gra...(dodatek)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film w CD-A jest raz na jakieś 4 lata, dlatego nie każdy chce kolekcjonować takie coś.

Jeśli jest - jak sam mówisz - co 4 lata, to gdzie tu mowa o "kolekcjonowaniu"? Dostajesz film, to obejrzyj. Nie spodoba się - oddaj, sprzedaj, wyrzuć, cokolwiek. Spodoba się - zatrzymaj. Moim zdaniem wydawanie wariantu bez filmu, kiedy pojawia się film, nie ma sensu i wątpię, aby w ogóle istniała taka możliwość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah czepiacie się mnie :P Gry, zapowiedzi to nie to samo co film. Czasopismo i gry są co miesiąc, a film w CD-A jest raz na jakieś 4 lata, dlatego nie każdy chce kolekcjonować takie coś.

Teraz dopiero przejrzałem numer, widzę że szykują się bardzo ciekawe artykuły z cyklu ,,historia gier". Z chęcią poczytam. I pytanie - widoczna w przeglądaniu pisma ocena dla dodatku do GTA IV to błąd wasz jakiś, czy celowo umieściliście to tak, aby było widać ocenę tegoż? To już trochę pod spoiler podchodzi, no i nie każdy chce znać jaką notę otrzyma ta gra...(dodatek)

No niestety Cormac sie zgapil i zamiescil :/ Bad, bad Cormac!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...