Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

E3 Digital Ticket bundle na Humble Kundle

Za dolca

-Wildstar Standard Edition + 30 dni gry

-Warframe 7-day credit and affinity booster pack

-Ghost Recon Phantoms E3 Avatar and Starter Packs (uplay)

-Twitch Turbo

-World of Warships CB key + bonus item i kod zaproszeniowy do WoT'a

-Magicka Wizard Wars exclusive staff and blade

-Psychonauts + 30% zniżki na Grim Fandago w Humble Store

-10% zniżki do Humble Store

-Maski do Payday 2

-Company of Heroes

-Age of Empires 2 HD: The Forgotten

-SMITE Loki pack i klucz do bety na Xone

BTA:

-Medieval 2: Total War + 25% zniżki na Total War Atilla w Humble Store

-Tom Clancy Rainbow Six Siege kod do bety

-Cities in Motion 2 + 10% zniżki na gry Paradoxu w Humble Store

BTA + 2 dolce

-Payday 2 + 2 maski

Kurde, paczka ciekawa. Wildstar przechodzi na F2P a za 1 dolca dostajemy to lepsze konto jak już przejdzie na f2p. No i Payday 2 za ok 6 dolców. Najs

EDIT: Aha, niektóre z tych bonów do MMO są tylko dla NA

Edytowano przez KafarPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś? Kupiłeś tego bundla? Bo wiesz, nie zawsze wersja dostępna dla nas w sklepie Steam jest identyczna z tą, która jest dostępna dla Niemców czy Amerykanów. Była już raz afera z którymś bundlem, w którym klucze miały region locka na US i w związku z tym były niedostępne dla Polaków (choć z Polski dało się bundla kupić, bo płatność przechodziła bez kombinacji). TLII ma podział na regiony, Polska została wrzucona do jednego wora z Rosją, kluczy z tego regionu często nie da się aktywować poza nim, w niektórych grach są dodatkowe restrykcje - nie można grać w daną grę przebywając poza regionem klucza.

Najpewniejszy sposób sprawdzenia klucza to aktywowanie go na Steam, po aktywacji jest opcja wydruku potwierdzenia i na tym potwierdzeniu jest informacja o blokadzie regionalnej (w formie nazwy produktu), w przypadku polskiego klucza TLII nazwa produktu to "Torchlight II RU + CIS", w sklepie na Steam na karcie gry nie zawsze taka informacja jest podana

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

I co Ci wyszło na wydruku? Bo trzeba jeszcze wdusić ten guzik "wydrukuj rachunek", ja mam zainstalowaną wirtualną drukarkę, która eksportuje do pdf, i wszelkie potwierdzenia, czy to zakupu w sklepie czy to aktywacji klucza, "drukuję" do pdf. Wiem, że potwierdzenia przychodzą na maila, ale ja tam wolę się ekstra zabezpieczyć :D. Zwłaszcza, że parę potwierdzeń Interia mi "zjadła" (poza tym jedna awaria serwerów poczty i żegnajcie potwierdzenia, kiedyś na którejś skrzynce, Interia albo Onet, nie mogłem jednego maila otworzyć, support poinformował mnie z rozbrajającą szczerością, że nie robią backupów darmowych skrzynek).

Aha, można jeszcze inaczej - logujesz się na Steam przez przeglądarkę www, klikasz na nicku -> Dane konta i tam na liście można znaleźć czasami grę z tymi nieszczęsnymi dopiskami (ja mam np. "Serious Sam Gold Pack (ROW)" jeśli chodzi o Serious Sam HD Gold), ale nie wiem, czy tam zawsze są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gram pl jest promocja z grami z serii Call of Duty - http://www.gram.pl/news/2015/06/18/sklep-wersje-cyfrowe-gier-z-serii-call-of-duty-na-platforme-mac.shtml. Co prawda pisze Mac, ale bez problemu aktywujecie wersje PC na Steam. Na Originie też wyprzedaż, m.in. najnowszy Tomb Raider za 16,50.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Plus, jeśli ktoś ma środki - BL pre-sequel w cenie lepszej, niż na summer sale'u (coś koło... 55~ zł). Jedynym minusem tego bundla jest powtarzające się DLCki - jak kupi się BTA2, to Season Pass pokrywa część DLC. Domyślam się, że w ramach "coming soon" dostaniemy Headhunty (skoro piąty jest w BTA2). Na DLC do Pre-Sequela nie liczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Indie Gala jeszcze przez ok. pół godziny Magicka Mega Bundle za $3.89 (potem cena pójdzie w górę). Deal myślę że zacny, w tej cenie dostaje się grę, prawie wszystkie DLC (nie ma tylko The Ninth Element Novel, ale to nie dodatek do samej gry a ebook smile_prosty.gif) i Magicka: Wizards of the Square Tablet. No ciekawe, coś o VAT IG marudzi, że do zakupów z EU doliczają, ale mi PP policzył dokładnie tyle, ile wpisałem na IG (chyba, że przy przeliczaniu na PLN mi VAT doliczył i łaskawie nie raczył mnie o tym poinformować biggrin_prosty.gif).

Aha, każda pozycja to osobny Steam key biggrin_prosty.gif.

EDIT Coś źle przeczytałem albo przedłużyli biggrin_prosty.gif. Na tę chwilę (16:30) zostało jeszcze 5,5 godziny biggrin_prosty.gif.

EDIT2 Teraz już widzę, że IG mnie trolluje biggrin_prosty.gif. W tej chwili (21:08) trochę poniżej 13h zostało, najwyraźniej przedłużają ofertę bo bundle się słabo sprzedaje (1858 w ciągu, hm, 24+ godzin).

Jak już tu jestem:

Dead Island Bundle - $5.89 (szybki bundle, wygląda, że 3 dni potrwa, w tej chwili już niecałe 3 dni smile_prosty.gif):

- Dead Island - Game of the Year Edition

- Dead Island: Riptide

- Dead Island: Riptide - Fashion Victim

- Dead Island: Riptide - Survivor Pack

Humble Weekly Bundle: Eye Candy 3:

$1+ (DRM free + Steam):

- Tengami

- Where is my Heart?

- Back to Bed

BTA (DRM free + Steam):

- 7 Grand Steps: What Ancients Begat

- Deep Under the Sky (+ Android)

- Valdis Story: Abyssal City

BTA+$1 (Steam):

- The Dream Machine (Chapters 1 - 5)

EDIT3 :D

Chyba się na IG wystraszyli, że ten Magicka Mega Bundle będzie się jeszcze gorzej sprzedawał, jak bardzo cenę podniosą i podnieśli cenę symbolicznie, o 10 centów xD.

Edytowano przez Blackhand
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletna edycja Skyrim jest całkiem tanio do wyrwania, wejdźcie na http://www.greenmang...dium=affiliates, użyjcie kodu rabatowego LOWCYS-AVEGMG-SALEVC

Jest to wiadomość z łowców gier, a to cytat z ich strony na facebooku "Uwaga. Wszystkie osoby, które zarejestrują nowe konto i zakupią grę przez powyższy link, otrzymają ?2.00 GMG credit do wykorzystania na inne tytuły w promocji. Można w ten sposób zgarnąć za darmo Counter Strike 1 Anthology, DOOM 3 lub Half-Life 2!

Edytowano przez goliat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...