Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

@Up - fajnie tylko szkoda,że to są tylko same klucze, np do Steama. Skusiłbym się na parę pozycji ale mój internet nie dość, że limitowany to łącze niezbyt rewelacyjne więc jakbym miał pobierać takiego Max Paine 3 to ...

Na gog'u za darmo kolejna gra: Akalabeth: World Of Doom - staruteńki "rogal"

http://www.gog.com/game/akalabeth_world_of_doom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam ma takie pytanie dotyczące serwisów Instang Gaming oraz Gog.com. Czy w przypadku tego pierwszego nie będzie kłopotów ze zrealizowaniem klucza na Steamie, zwłaszcza że Valve wprowadziło blokadę regionalną?

Drugie pytanie Goga - choć ceny są podane teraz w euro, czy będzie można płacić sumą w dolarach?

A co do wyprzedaży, w sklepie Ubishop w wersjach cyfrowych trwa wyprzedaż, z ciekawych pozycji to m.in. Brthers in Arms: Road to Hill 30 za niecałe 5 zeta, Fallout 3 w wersji Goty za niecałe 12, Battlefield 3: Premium Edition za niecałe 50, The Book of Unwritten Tales za 6 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie użyłem opcji podmienienia waluty na gog.com i z tego, co zauważyłem, że ceny w dolarach w przeliczeniu na złotówki są droższe od tych w euro (a spodziewałem się czegoś odwrotnego)!

Z ciekawych wyprzedaży warto zwrócić na origin bundle, gdzie za niecałe 60 zł dostaniemy Battlefield 4, Dead Space 3, Medal of Honor oraz Mass Effect 3. Ponadto w ubishop wersja cyfrowa Anno 2070 za niecałe 19 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Humble Awesome Games Done Quick 2015 Bundle możecie nabyć:

za minimum 0.01$ (wersje na Steama od 1$)

- Duke Nukem 3D: Megaton Edition (Steam)

- Shadow Warrior Classic Redux (Steam)

- Oddworld: Abe?s Oddysee (Steam)

- Volgarr the Viking (Steam + DRM-Free)

za minimum 6$

- Twitch Turbo 30-Day Subscription

- Shantae: Risky?s Revenge ? Director?s Cut (Steam)

- SpeedRunners (Early Access) (Steam)

- SpeedRunners ? YouTuber Packs 1 & 2 (Steam)

za minimum 10$

- Escape Goat 2 (Steam + DRM-Free)

- XSplit Premium 3-Month Subscription

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupowałem, to kosztowało $11.33, i tak dałem 12 dolców, bo warto. Dopóki BTA nie przekroczy 12 dolarów to naprawdę warto. Potem bym się już zastanawiał, czy dać więcej za gry z BTA.

Edytowano przez Devius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie powinno przekroczyć, bo ludzie będą płacić za "drugi tier" BTA, czyli równe 12$. A chyba nie było przypadku, żeby "niższy tier" się zablokował, jak kupujesz wyższy.

Still - bardzo ładny bundel, choć mogliby trochę inaczej rozłożyć niektóre gry. Force Unleashed 1 powinno być niżej choć o jeden tier <choć przez to w oferta za 12$ wyglądała by jeszcze bardziej blado>... no i co chcą dać jako BTA za tydzień? Jedi Outcast? :D

Sam kupię chyba dolara - póki nie będzie dobrego sale'a na GOGu na KOTORy, przyda się jakaś wersja online. No i Jedi Academy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące tego bundla z gwiezdnymi wojnami - jeśli zapłacę za niego teraz, a później dodadzą nowe gry to żeby mieć grę z dodatkowego zrzutu to trzeba zapłacić jeszcze raz, czy klucz dostanie się za wcześniej zapłacony zestaw? Pytam nie bez powodu, gdyż liczę na Jedi Outcast.

Z ciekawych ofert Humble Bundle oferta tygodniowa dotyczy przygodówek, za minimum 1 dolara m.in. dwie odsłony Broken Sworda w wersji remaster, zaś za 10$ jego piąta odsłona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupiłeś za dolarka a chcesz gry np. z BTA to po prostu dopłacasz to dolarka. Jak wejdziesz na stronę kupionego bundla to będzie tam informacja że można dopłacić.

@edit boże o coś innego się zapytałeś, jeżeli kupisz teraz BTA i dojdą nowe gry to automatycznie je dostajesz.

Edytowano przez iSoyer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goliat

Jak zapłacisz kwotę BTA to gdy dojdą nowe gry dostajesz je z automatu.

Do Star Wars Humble Bundle doszło: Jedi Outcast, Dark Forces II oraz Starfighter. Dwie z tych gier przewidywałem na 100%, ale Starfighter mnie trochę zaskoczył tongue_prosty.gif

PS. Jeśli jednak odstęp czasowy między moim poprzednim postem, a tym jest zbyt mały - proszę moderatora o połączenie postów.

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...