Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Witam,

mam nadzieję, że temat nie poleci.

Ostatnio zainteresowałem się Age of Wonders III, wyczaiłem już ofertę na Steamie (40 ojro) i bardzo konkurencyjną, na GoGu za 23 euro (trwa promocja, nie wiem ile jeszcze; cena jest obniżona do 16 euro).

Ponieważ w tym roku z kasą dość krucho, mam takie pytanie do starszych wyżeraczy promocji i okazji - wiem, że w okresie grudniowym Valve tnie ceny mnóstwa gier: brać AoW3 na GoGu za te 16 euro, czy jest możliwość, że Amerykanie okażą się hojniejsi i cena (gry kosztującej 40 euro) spadnie jeszcze niżej?

Z góry dziękuję za pomoc i proszę odpuścić sobie komentarze, że jasnowidzem nikt nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sim City 2000 w ramach "On The House" na Origin. Siadła trochę ta inicjatywa. Nie wiem na ile dzisiaj grywalne jest 2000, bo mając dostępne Sim City 4 z milionem modów żadna inna część nie jest potrzebna, ale warto choćby na chwilę włączyć, żeby zobaczyć jak seria wyglądała kiedyś. Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na budnlestars za ponad 2 euro jest zestaw 3 części gier plus dodatek serii Commandos oraz Imperial Glory oraz Pretorians. Im bliżej świąt tym lepsze zestawy daję ta strona. Oto link - http://www.bundlesta...es/pyro-bundle/ .

PS. Kolejny ciekawy zestaw na tej stronie, tym razem pakiet wszystkich odsłon Batman: Arkham za około 40 zł.

Edytowano przez goliat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy kończy się promocja z okazji 20-lecia Playstation na PS Store? Mam jeszcze trochę kasy na koncie PSN i kusi mnie ten pakiet Resident Evil, ale czekam, bo po cichu liczę że w ramach świątecznych okazji pojawi się Samurai Warriors 4. A na wszystko nie starczy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na empik.com rozpoczęła się wyprzedaż. Przeceniono niektóre gry m.in. Rome 2 Total War na 25zł i Max Payne 3 na 20 zł. Każdy znajdzie coś dla siebie. :)

http://www.empik.com/wyprzedaz/szukaj?searchCategory=342201&productPoolId=57388&hideUnavailable=true&resultsPP=40&qtype=facetForm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...