Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Warhammer? 40,000?: Dawn of War? II - Retribution - The Last Stand Necron Overlord za frajer dla posiadaczy Retri do końca weekendowej promocji (do 14.03).

Jeśli ktoś się waha - "Reasons to be a Necron". (nie pytajcie czemuż Necron Overlord miałby pomagać organicznym, a już w szczególności Chaos Lordowi... i tak fluff dotyczący Nekronów w aktualnej edycji WH40 nie trzyma się, za przeproszeniem, kupy :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowe klucze serii STALKER dla każdego kto posiada boxową wersję DRM-free (tam są klucze do multiplayera). Działa także Zew Prypeci dodany do CDA. Wpisujemy nasz klucz rejestracyjny a dostajemy klucz Steamowy

http://lowcygier.pl/darmowe/darmowe-klucze-steamgog-dla-posiadaczy-wersji-pudelkowych-gier-serii-s-t-a-l-k-e-r/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planetary Annihilation (pierwsza część - nie mylić z TITANS, powstała po zbiórce na kickstarterze i porzucona przez twórców przed ukończeniem) darmo tutaj https://www.bundlest...com/en/giveaway. Trzeba wykonać kilka akcji po czym dostajemy kluczyk steam.

Edytowano przez Gorbovsky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games/pc-windows-download/Easter-Surprise-Box-2016.php

Nowy box z kluczami od Square. Choć nie wiem, czy komuś, kto kupił 2-3 poprzednie (tyle że zimowe) może się opłacać. Cóż, ja zaryzykowałem, najwyżej przehandluje klucze. :P

Kupił ktoś? Bo właśnie sprawdziłem skrzynkę i odebrałem klucze. Mamy:

  1. FF VIII
  2. FF XIII-2
  3. Sleeping Dogs - Definitive Edition
  4. Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut
  5. Cuantum Conundrum

Noice. Bo chyba prócz SD nie mam tych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humble Devolver Bundle

Wszystko DRM free + Steam Key

PWYW:

A Fistful of Gun

RONIN (YES!)

Gods Will Be Watching

BTA:

NOT A HERO

Shadow Warrior Special Edition

Dropsy

kupon -50% na The Talos Principle

$10+

Titan Souls

Hatoful Boyfriend: Holiday Star

 

Edytowano przez Blackhand
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bundlestars wyprzedaż gier spod znaku gwiezdnych wojen, poza tym zestaw z Batman Arkham Night za niecałe 20 euro, oprócz tego na Humble Bundle zestaw z grami 2K. Za dolara mamy klucze do Spec Ops: Line oraz The Darkness 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji dodania preordera na SW2 i premiery (na GOG) SW Classic Redux (75% off, tak btw, czyli 10,69zł) Shadow Warrior Classic Complete za free (oferta ograniczona czasowo zapewne). Uprzedzam, że ta wersja jest bogatsza od tej darmowej na Steam (która dodatków nie zawiera na przykład :) ).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło o sytuację, kiedy nowy miesiąc już się zacznie, ja nie mam środków, ale potem sobie zasilę, czy wtedy subskrypcja się odnowi... Pytam, bo nigdy nie w ten sposób nie kupowałem.

EDIT: Czyli mogę kupić subskrypcję na październik i od razu z niej zrezygnować, tak?

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ręki sobie uciąć nie dam ale..

skoro nie pobierze nie dostaniesz tego 1 tytułu który idzie przed startem całej paczki a co za tym idzie nie uruchomisz suba na dany miesiąc

w ten sposób jakby to działało możnaby cwaniakować i czekać czy dobre tytuły i dopiero zasilać PP :)

więc na 99,9 brak kasy w dniu opłacania równa się koniec suba

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bundlestars są 3 bundle z grami spod znaku Sid Meirera's, największy z nich kosztuję niecałe 18 euro i  zawiera kompletne wydania czwartej i piątki Civki - oto link do tego bundla - https://www.bundlestars.com/en/games?page=1&genres=Sid Meier&types=bundle&sort=name.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie kiedy będzie wyprzedaż Steam. Na sto procent będzie w zimę ale wcześniej na przykład Halloween lub jakieś inne święto przed świętami Bożego Narodzenia.

 

 

PS: Jak napisałem w złym wątku to sorry ale nie ma innych "działów" z ogłoszeniami o Steam itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...