Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Borderlands:GoTYE (klucz do steama) za 20zł na gry-online (czyli taniej niż na GMG)

To już jest dosłownie, jak za darmo. Randy Pitchford robi sobie niezły grunt pod nadchodzącą "dwójeczkę".

Teraz niech ktoś powie, że dystrybucja cyfrowa, to zło :trollface: .

Od 6 sierpnia na Steamie ma być dostępne Symphony z jakimś małym rabacikiem na zachętę. Czyżby konkurencja dla genialnego AudioSurf, w której gramy we własną muzykę z dysku twardego? Link: http://store.steampowered.com/app/207750/?snr=1_4_4__106_1 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej aukcji?

Pamiętam aferę z tymi kodami DiRT 3 i ich banowanie przez Steama. Tyle, że tu są nie same kody, a ulotki z kluczami dodawane do kart graficznych (sam taką miałem, ale swego czasu sprzedałem). Cena mocno podejrzana... z drugiej strony, wyglądają na autentyczne (acz inna sprawa, a że sporo ich). Chyba poczekam na pierwsze komentarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał bez zastanowienia. W taki sam sposób dostałem Battlefielda 3, kupiłem kod, który był dodawany do jakiejś karty graficznej za 50zł. Dirt 3 jest tyle wart przez tą całą akcję AMD, cena nie jest wcale podejrzana. Ciekawe tylko skąd on je wszystkie ma, pewnie pracuje w jakimś sklepie informatycznym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też wydaje mi się, że to nie może być fake, bo to jednak kupony, które może wysłać pocztą... a wątpię w podrabianie takich kuponów. Co innego, gdyby oferował same klucze... w takiej sytuacji mimo całego tego biadolenia na DiRT 3 (marginalizacja rajdów na rzecz... tego czegoś, co robi za główną atrakcję w DiRT: Showdown) chyba wezmę, bo cena bardzo atrakcyjna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej aukcji?

Pamiętam aferę z tymi kodami DiRT 3 i ich banowanie przez Steama. Tyle, że tu są nie same kody, a ulotki z kluczami dodawane do kart graficznych (sam taką miałem, ale swego czasu sprzedałem). Cena mocno podejrzana... z drugiej strony, wyglądają na autentyczne (acz inna sprawa, a że sporo ich). Chyba poczekam na pierwsze komentarze.

A te klucze to są na Steam, czy na co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Posiadałem taki kupon do karty graficznej Radeon - procedura jest taka: rejestrujesz kupon na stronie http://amd4u.com/dirt3promo/ (system poprosi o zeskanowanie kuponu) i w ciągu kilku dni na nasz adres email przychodzi klucz który aktywujemy w Steam.

Nie cytuje się postu tuż nad swoim. - Bethezer

Edytowano przez Bethezer
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda wysyłka kodów na GoL-u? Wczoraj moje zamówienie zostało opłacone o 21, do teraz kod nie doszedł, martwię się bo kody są ważne do 14, więc jak dostanę po 14 to nici z moich DLC... :< Całkowicie nie rozumiem czemu kodu nie dostałem kilka(naście) minut po zaksięgowaniu kasy, skoro to automat obsługuje cały zakup...

Edit:

Jakby ktoś nie wiedział, to chodzi mi o Borderlands GotYE. smile_prosty.gif

Edit2:

Problem rozwiązany, GoL-owi skończyły się klucze na Borderlands i dostałem przed chwilą maila z kluczem i przeprosinami za opóźnienie. :) Jak ktoś jeszcze nie otrzymał klucza, a kupił to prawdopodobnie za kilkanaście minut otrzyma swój klucz do Noboxa.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Game Of Thrones - Genesis za 20 dolarów na Green Man Gaming (podpina się pod Steam): http://www.greenmang...-international/ .

Dla porównania, ta gra na Steamie kosztuje 40, ale euro trollface.gif .

Oczywiście fajna promocja, gdyby nie patrzeć na recenzje oceny - wystarczy spojrzeć na metacritic. [Osobiście mam sporo gier na steam, które mają metaoceny 60-75% i czasami ciężko w to grać; a co dopiero taki przeciętniak zalinkowany za 20$]. Otóż nie chciałem OT, ale zastanówcie się czasami, czy warto byście postowali. Można oczywiście linkować sporo gier, ale niektórzy linkują tu tylko dla statystyki... [bo jak nazwać promocje których autor nie ruszyłby kijem, a reszta tylko się uśmiecha]

Edytowano przez sonio
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...