Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

@RIP1988 Pozwolę sobie dorzucić 3 grosze: nie warto kupować Borderlands, chyba że ktoś lubi męczący grind i zbieranie coraz mocniejszego lootu kosztem kiepskiej historii... czekaj, to przyciągnęło dziesiątki milionów do Diablo 3 tongue_prosty.gif

Mo właśnie chodzi o to, że jak ktoś lubi Diablo, to spokojnie.. wróć! Obowiązkowo Borderlands może musi brać. Ja w każdym razie obie serie ubóstwiam. :trollface:

Na ostatniej wyprzedaży wzbogaciłem swą bibliotekę o GTA Complete (dawno miałem chętkę, a za taką cenę grzech nie brać), L.A. Noire Complete, From Dust (bo w rozsądnej cenie, a taka nietypowa produkcja, co lubię), do tego jeszcze Fear 3 z gmg i Alice: MR z GOL-u. Ale fakt - obecna wyprzedaż nie była jakaś nadzwyczajna. To pewnie, jak ktoś tu wyżej wspomniał, efekt rozpieszczenia nas przez Valve licznymi wyprzedażami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up MOTHER OF SALES

Ja sobie w brodę pluję że nie wziąłem Burnouta lub Legend of Grimrock. Oh well, NEXT TIME biggrin_prosty.gif

Na impulsedriven można kupić LotR: War in the North za 34 zł: http://www.impulsedriven.com/lotrwin

Edit: No i jeśli pogrzebać na gmg w "bargain bucket" można znaleźć np Company of Heroes za 2,50$, przypisywalne do steam. Użyłem vouchera 20% i przehandlowałem Commandos 3 i mam grę za darmo :>

Edytowano przez Crom3ll
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też przehandlować Sniper: Ghost Warrior na 3$, użyć kuponu zniżkowego -20% i mieć The Last Remant za darmo. Oczywiście na GreenManGaming, zapomniałem dopisać.

A co do wyprzedaży Steama, to ja skromnie:

Assassin's Creed Pack za 10$ od rosjanina (bug na Steamie był z ceną)

GTA Complete Pack

Terrarie

i DLC do Binding of Isaac

Za to z Amazona:

Bioshock Pack i Square Enix, z czego bardziej się cieszę.

Ogólnie jestem niezbyt zadowolony z tej wyprzedaży. Nie było darmowych gier, wiem, wiem, problemy pierwszego świata, wszystko przecenione o 75% i narzekają że nie ma nic za darmo. smile_prosty.gif Ale nie dali nawet głupich okularków do TF2, jak dawali rok temu. Dziwne godziny głosowań, przez co nie udało mi się zdobyć odznaki. Oraz w kółko powtarzające się gry w Daily, Flash i Community. Oby zimowa wyprzedaż (a może i halloweenowa?) była taka jak rok temu, z węgielkami, kuponami i darmowymi grami smile_prosty.gif

Edytowano przez Fikoblin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łee..brak podsumowania najlepszych DD, a ja przegapiłem setną już chyba z kolei promocję na Bordlerlands GOTY (za każdym razem dlatego, że nie chciałem tego kupić tongue_prosty.gif ), a teraz zachwyty Wuwu i gameplaye spowodowały, że pluję sobie w brodę i czekam na jakiś weekendowy deal albo midweek madness.

Podchodziłem do kwestii Borderlands identycznie, czyli na zasadzie "Aaa, pewnie jeszcze kiedyś dadzą w promocji." Żałuję tamtego podejścia :trollface: . Pocieszający jest fakt, ze ta gra jest często na przecenach (obserwuj też amerykańskiego Amazona) i napewno trafisz na swoją okazję :) . A ponoć "dwójka" ma mieć wszystkiego jeszcze więcej i miód ma się dosłownie wylewać z monitora. To już będzie zakup obowiązkowy, tylko jeszcze nie wiem, czy wersja pudełkowa, czy cyfrowa ze Steama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku: CS (ostatni raz grałem z dziesięć lat temu, szmat czasu), Deus Ex: Human Revolution, F:NV, Frozen Synapse, GTA Complete Pack, Magicka, Star Wars: KotOR, Terraria i Zombie Driver (mam również wersję z CD Action). Strasznie żałuję, że nie trafiło mi się Borderlands GOTY, Fallout 3 GOTY czy L4D 1 i 2. Ale to nie szkodzi, teraz przynajmniej jest jakiś cel na zimową wyprzedaż, a kto wie, może w międzyczasie coś się jeszcze trafi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to tym razem nie poszalałem na wyprzedaży, ale głównym tego powodem jest fakt, że na ostatnich dwóch nakupiłem spoooro gier i niewiele mnie obecnie interesowało. Oczywiście, czuję niesmak, bo gry, na które czekałem nie otrzymały extra obniżki i ich zakup okazał się dla mnie póki co nieopłacaly. Do zimy zatem ;) Co zatem kupiłem?

Stacking - tutaj akurat cena była wybitnie korzystna, więc nie mogłem przegapić tak oryginalnej gry :)

Burnout Paradise - kolejna super cena, a skoro jeszcze nie grałem? :trollface:

Alan Wake: American Nightmare

F.3.A.R. - to akurat kupiłem na gmg, po przehandlowaniu niechcianych gier wykosztowałem się 2 dolce z hakiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całym ferworze steamowych przecen zapomniałem wspomnieć, że ruszyła kolejna paczka Indie Royale - www.indieroyale.com

Zestaw jest całkiem, całkiem, chociaż osobiście czekam na kolejny HIB.

Edit:

Midweek madness - seria Left 4 Dead -75% (ktoś jeszcze nie ma? trollface.gif)

Daily Deal - Dirt 2 -75%

Edytowano przez Crom3ll
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum obowiązuje więcej zasad, niż "nieobrażania innych i nieplucia się". M.in. pisania "na temat" w odpowiednim tematach. Ten, jak już mówiłem kilka razy, służy do informowania o przecenach, a nie chwalenia się, kto co kupił na nich.

goliat, ponieważ zignorowałeś zakaz otrzymujesz 3 dni urlopu.

I przypominam także, że ten temat nie służy do wykłócania się z moderatorem. Takie sprawy można załatwić przez PW albo temat "Uwagi do moderatorów". Pisanie tutaj to również stats. I jako taki będzie traktowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Steam właśnie pojawiło się Dead Island GOTY

Kup Dead Island: Game of the Year Edition

50% off loyalty discount for owners of Dead Island 19,99?

Dziwi mnie ten napis pod tytułem, i czemu nie ma takiego czegoś przy Fallout: New Vegas, bo jak ktoś chce sobie kupić tylko DLC trochę przepłaci. Trochę niemiłe zachowanie Valve, ale może też mieć na to wpływ wydawca. A trzeba przyznać, że przy -75%, cena 4,99?/2,49? (dla posiadaczy podstawki) bardzo korzystna

Edytowano przez Salami
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszył Humble Music Bundle. 6 albumów z muzyką w formacie Flac i MP3. Nie będzie żadnych gier. Jeśli kto lubi i nie ma czego posłuchać, może kupić.

Znane są też gry z najnowszego Indie Gala 7:

Rig N' Roll

Death To Spies

Death To Spies: Moment of Truth

Theatre of War 2: Africa 1943

King's Bounty Armored Princess

Star Wolves

UFO: Afterlight

Reign: Conflict of Nations

Space Rangers

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands GOTY bardziej opłaca się kupić na Greenmangaming 7,48$.

Podpina się pod Steam.

Łatwiejszy link http://www.greenmang...q=borderlands 2

Na gamersgate

The 24 hours only deals for this week includes:

  • Magicka series - Save 75% on Thursday
  • Majesty series - Save 75% on Friday
  • Europa Universalis series - Save 75% on Saturday
  • Mount & Blade series - Save 75% on Sunday

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands:GoTYE (klucz do steama) za 20zł na gry-online (czyli taniej niż na GMG):

http://sklep.gry-onl...he-year-edition

Kurcze, że też nie mam jak zapłacić, bo mi zależy na DLC do Borderlands, a nie mam jak płacić online... Szlag by to ;/

Darmowy weekend

banner-inline-crop-borderlands.pngFREE WEEKEND! Play the full game for free until Sunday! Click Here steam://run/8980 to download and start playing. Must have Steam installed.

Borderlands GOTY includes All 4 Borderlands DLC

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...