Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Z racji tego, że mam dzisiaj problemy ze spaniem, wczesna aktualizacja promocji na GMG:

Darksiders - 4,98 $ (niedawno była praktycznie taka sama promocja, także jak się ktoś nie załapał to teraz ma drugą szansę)

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/darksiders/ (przypisywana do konta Steam)

Cities XL 2011 - 4,98 $

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/simulation/cities-xl-2011/ ,

a także kilka gier przecenionych w większości -75%

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/promo/focus-deals-up-to-75-off/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontagier.pl

Druga część naszej Wakacyjnej wyprzedaży - zmieniamy znacząco listę tytułów, część z nich została zasugerowana przez użytkowników. Ponownie można wybrać ciekawe gry już od 11.90 PLN! Cała seria Dragon Age trafiła na promocyjną stronę (w ten sposób za 49.70 PLN można zdobyć wszystkie części). Na dodatek dla użytkowników, którzy zdecydują się w czasie promocji na zakup wszystkich tytułów z tej serii, mamy kody na DLC (Shale). Poniższe tytuły będą dostępne w obniżonych cenach przez najbliższy tydzień lub do wyczerpania zapasów.

Dragon Age: Początek - 14.90 PLN

Dragon Age: Początek - Przebudzenie - 14.90 PLN

Dragon Age 2 - 19.90 PLN

Zeno Clash - 11.90 PLN

Saints Row 2 - 16.90 PLN

W40: Dawn of War 2 - 11.90 PLN

corp-nl-header-jul12-pl.jpg

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzys6e, kupiłem kiedyś u nich klucz do BC 2 miesiąc po premierze. Pierwszy klucz, który od nich dostałem przestał działać po godzinie na EADM (poprzednik Origina), ale napisałem reklamacje i zaraz dostałem nowy klucz, który działa do dziś. W sumie to polecam.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście fajna promocja, gdyby nie patrzeć na recenzje oceny - wystarczy spojrzeć na metacritic. [Osobiście mam sporo gier na steam, które mają metaoceny 60-75% i czasami ciężko w to grać; a co dopiero taki przeciętniak zalinkowany za 20$]. Otóż nie chciałem OT, ale zastanówcie się czasami, czy warto byście postowali. Można oczywiście linkować sporo gier, ale niektórzy linkują tu tylko dla statystyki... [bo jak nazwać promocje których autor nie ruszyłby kijem, a reszta tylko się uśmiecha]

A powiedz mi, co ty robisz? Robisz OT po to, żeby upomnieć użytkownika, który cieszy się szacunkiem na forum. Oceny branżowych "specjalistów" i "renomowanych" pism nie są wiele więcej warte niż bazgroły w publicznej toalecie (wystarczy spojrzeć na oceny ME3 czy D3). Gdybyś poczytał artykuły na serwisach skupiających się na RPG, to dowiedziałbyś się, że GoT to porządny RPG i dla fanów powieści oraz gatunku to całkiem niezła pozycja.

Nie możesz przecież wiedzieć, jakie gry chcą kupić inni użytkownicy. Hint: twoje gusta nie są dla nikogo wyrocznią.

GG kontynuuje Summer Sale. W Daily Dealach

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition ?14.98

Unepic ?2.15

RIFT 3,74?

3 Stars of Destiny 4,49?

Standardowo przeceniona też masa innych gier.

Drascula za darmo.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś poczytał artykuły na serwisach skupiających się na RPG, to dowiedziałbyś się, że GoT to porządny RPG i dla fanów powieści oraz gatunku to całkiem niezła pozycja.

Po pierwsze chodziło mi o to żeby mieć punkt do zaczepienia (pokazać że nie tylko ja uważam to za kaszane), ale głównie chodziło o to że ktoś wkleja promocje która jest słaba (z punktu procentowego i wydanej kasy - czytaj -50 i 20$! Przez takie posty gubią się ciekawe propozycje, tak samo jak twój wiedzmin 2 - od kilku tygodni wciskają mi go za sporo mniejszą kasę, na kilku portalach[officjalnych] + marketach typu tesco... po prostu APELUJE by wątek mówił o CIEKAWYCH promocjach, a nie każdej która się nadarzy - bo równie dobrze:

Winter Challenge -75%: http://www.greenmang...nter-challenge/).

Ano i zapraszam po okulary (sam noszę i pomagają) - bo jest różnica między "Game of Thrones", a "A Game of Thrones - Genesis" (to drugie to nie RPG)

W ogóle piszę to teraz, a nie wcześniej - bo nawet moderatorzy dali sobie spokój, z burdelem w tym wątku..

edyta:

od dziś na GmG można wymienić darmowe (przed jakimś tam czasem) gry na 0.50$ czyli

Beyond Divinity

UFO: Aftermath

Hacker Evolution

Edytowano przez sonio
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej aukcji?

Pamiętam aferę z tymi kodami DiRT 3 i ich banowanie przez Steama. Tyle, że tu są nie same kody, a ulotki z kluczami dodawane do kart graficznych (sam taką miałem, ale swego czasu sprzedałem). Cena mocno podejrzana... z drugiej strony, wyglądają na autentyczne (acz inna sprawa, a że sporo ich). Chyba poczekam na pierwsze komentarze.

Ja kupilem sobie jeden kuponik i juz mi sie na Steam gra pobiera wink_prosty.gif Jesli zamierzasz kupic, to popros o wyslanie poczta lub zdjecia emailem - gdyz podczas rejestracji kodu, AMD prosi Cie o weryfikacje w postaci widocznego skanu, badz zdjecia razem z kodem. Pozniej zostaje czekac kilka dni i powinienes po jakims czasie otrzymac na email wiadomosc z kodem. Mimo, ze kupon kupilem pierwszy, kod dostalem dopiero po dluzszej chwili - ale to wina AMD, bo cos zamarudzili. Mimo wszystko akurat gra pobiera mi sie na Steam.

Co do watku - na forum - juz nie bede podawal nazwy - rowniez istnieje taki watek, jednakze dziala on lepiej, gdyz uzytkownicy korzystaja z wielu stron z kupnem gier w cyfrowej dystrybucji, takie jak: GoG, czy GreenManGaming. Proponuje zeby osoby informujace o danej przecenie pisaly o tym wyraznie, zrozumiale, a przedewszystkim podawaly bezposredni link z dana gra w przecenie. Ulatwi to zdecydowanie nawigacje osobom zainteresowanym.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła promocja Sniper: Ghost Warrior na GreenManGaming - 90% czyli 1.99 $, ale żeby nie było tak dobrze gry niestety nie da się przypisać do konta Steam. Jeśli ktoś jeszcze nie grał, a chciałby spróbować rodzimej produkcji, to jest to dobra okazja.

http://www.greenmang...-ghost-warrior/

@down no tak, ale pewnie nie wszyscy skorzystali (przynajmniej na to wygląda, bo jest na pierwszej pozycji top sellerów), a drugi raz tej samej gry raczej za darmo nie będą dawać.

Edytowano przez Mike189
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich fanów Darksiders 2

Rozdają ( Dla 10 tyś ludzi koszulki gry , itd ) do tej gry ...

Szczerze nie wiem oco chodzi bo mi to na mail przychodzi ale wszystko jest pod linkiem

http://www.gameinformer.com/b/contests/archive/2012/07/30/darksiders-giveaway.aspx?AFFID=eml_i073112_08&CID=eml_i073112_08

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Jest tylko jeden tyci problem:

Darksiders II Giveaway open only to legal residents of the United States age 13 and older.

Tak po za tym, to z okazji premiery A Virus Named TOM twórca gry rozdaje na Reddicie co 20 minut klucze do gry.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu szkoda, skoro podczas letniej wyprzedaży kilkukrotnie były przecenione o 75%...?

Na GMG przeceniony jest także (bardzo atrakcyjnie, bo do 2$) NecroVision: Lost Company - niestety (a może stety? dzięki temu będzie ją można później przehandlować...) non-steam. http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/necrovision-lost-company/

Edytowano przez Crom3ll
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu szkoda, skoro podczas letniej wyprzedaży kilkukrotnie były przecenione o 75%...?

Na GMG przeceniony jest także (bardzo atrakcyjnie, bo do 2$) NecroVision: Lost Company - niestety (a może stety? dzięki temu będzie ją można później przehandlować...) non-steam. http://www.greenmang...n-lost-company/

Orientuje się ktoś, czy potem będzie można zwrócić tę grę za więcej niż 0,5$? Mam obecnie 2$ na koncie i jeśli miałbym możliwość 'wirtualnego zarobku' to bym się z chęcią pokusił. ;D

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...