Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Chętnie bym zobaczył które gry nie są dostępne w moim kraju ale nie wiem jak. Może ktoś podać link do strony sklepu z innego kraju? Chcę wiedzieć chociaż co to za gra której nie mogę kupić:)

Ja żałuję że nie będę mógł do końca czekać na gry na wyprzedaży bo nie będę miał dostępu do kompa. Jak na razie nic mnie tak nie zainteresowało bym kupił cokolwiek a moje kilka euro już zalega w portfelu steamowym od dobrych kilku miesięcy. Myślę nad hard reset i audiosurf. Zastanawiam się tylko czy będą w jeszcze większej obniżce czy to już jest maksymalna obniżka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zobaczył które gry nie są dostępne w moim kraju ale nie wiem jak. Może ktoś podać link do strony sklepu z innego kraju? Chcę wiedzieć chociaż co to za gra której nie mogę kupićsmile_prosty.gif

Ja żałuję że nie będę mógł do końca czekać na gry na wyprzedaży bo nie będę miał dostępu do kompa. Jak na razie nic mnie tak nie zainteresowało bym kupił cokolwiek a moje kilka euro już zalega w portfelu steamowym od dobrych kilku miesięcy. Myślę nad hard reset i audiosurf. Zastanawiam się tylko czy będą w jeszcze większej obniżce czy to już jest maksymalna obniżka.

http://store.steampowered.com/?cc=usd

http://store.steampowered.com/?cc=UK

Popróbuj te 2 linki.

Co do Audiosurfa, to pewnie -75% to maks. Też ją kupię, ale dla pewności poczekam jeszcze. Mam czas do 23.wink_prosty.gif

Edytowano przez OoOmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż= Kupię coś co normalnie bym nie kupił, ale jak jest promocja. smile_prosty.gif

Ja rok temu miałem na liście Steam 3 gry chyba. Teraz przez to wszystko mam ponad 20.

W tej wyprzedaży na razie kupiłem tylko Indie Bundle 1

Co do jednego zadania. To ja muszę zrobić ten filmik confused_prosty.gif

Nie musisz robić filmiku o ile posiadasz konto na yt z jakimś filmem .. łączysz wtedy swoje konto steam z kontem (google) youtube dodajesz stamtąd jeden filmik i done.

O jaki filmik chodzi ;D?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zobaczył które gry nie są dostępne w moim kraju ale nie wiem jak. Może ktoś podać link do strony sklepu z innego kraju? Chcę wiedzieć chociaż co to za gra której nie mogę kupićsmile_prosty.gif

Głównie rozchodzi się o Skyrima i jakieś pierdoły do Batmana. Swoją drogą warto wejść z linku amerykańskiego, żeby chociażby zobaczyć, ile ludzi dało rekomendację The Elder Scrolls V: Skyrim icon_razz.gif .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Grand Theft Auto Complete Pack, zawiera: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto, Grand Theft Auto 2, Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City. Cena 14,99? czyli baja

Grand Theft Auto IV: Complete Edition, zawiera tylko: Grand Theft Auto IV and Episodes from Liberty City. A cena aż 17,49?

Czy ja dobrze to pojmuje?

(...)

Zdarza się, przez długi czas np. OMD!GOTY kosztował więcej, niż gra i DLC kupione osobno. A aktualnie mamy absurd w Indie Bundle III, paczka kosztuje 6,99?, a jedyna gra, która by mnie z tej paczki interesowała - Insanely Twisted Shadow Planet - 8,39?. A to na GOLu to chyba pomyłka, w takiej cenie było Grand Theft Auto Classics, które nie zawiera GTAIV i EfLC.

Wuwu1978

No i z głośniejszych tytułów jeszcze Rage smile_prosty.gif.

Kurczę, wygląda, że tym razem Build-A-Bundle będzie o wiele ciekawszy. Już ostrzę sobie pazury na Syberię II. Choć w sumie jest teraz -75% na Steam... No ale w BAB pewnie wyląduje też jakaś fajna muza 120px-Face-devil-grin.svg.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podczas zakupu wybierzesz opcję dodania gifta do ekwipunku, to po zakupie on się w nim pojawi i będziesz miał tam opcję "Dodaj do mojej biblioteki". Jak wyślesz od razu, to takiej możliwości nie będzie, chyba, że wyślesz gifta na swojego e-maila.

Wie ktoś, jak usunąć film z konta Steam? Odłączyłem konto YT, ale film się nie chce usunąć - jak klikam na Usuń, to znika, a po jakimś czasie wraca jak jakaś zmora senna biggrin_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walking Dead trochę słabo przecenione, ale to dosyć nowa gra i do tego indie, więc nic dziwnego. Tiny & Big też przecenione tylko o 15% jest, a w Community Vote mogło być zaledwie -33%. Mimo wszystko warto kupić obie gry nawet za pełną cenę, więc jestem zadowolony, że przynajmniej trochę jestem w stanie zaoszczędzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...