Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Może w niektórych wypadkach tak, ale cena np. AC: B Digital Deluxe wynosiła w dolarach 13 i w złotówkach odpowiednio więcej. Błąd polegał na tym, że wszyscy mogli zobaczyć produkty normalnie niedostępne w naszym regionie w amerykańskich cenach. Takie BGT dalej kosztuje 3 zł, a to dlatego, że jest na Steam i nie ma blokad regionalnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, (za przeproszeniem) w mordę :ohmy: . Super Meat Boy, Shank, BIT.TRIP RUNNER, Jamestown, Night Sky, Cave Story. Takiego zestawu, to jeszcze nie było. Oczywiście każda z tych pozycji jest "redeemable on Steam". Przeczuwałem, że jak już dali Binding Of Isaac, to i na Super Meat Boy'a przyjdzie czas, ale ta cała reszta? I to w cenie "co łaska"?

Jeżeli ten przeciek okaże się prawdziwy, to przebijają paczki Indie Royale i Indie Gala razem wzięte.

[DOPISEK]

Aż sprawdziłem z ciekawości - taki Cave Story miał swoją premierę 22 listopada tego roku, czyli gra nie ma nawet miesiąca, a w chwili obecnej kosztuje 9.99?...

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to szału nie ma. Poczekam na dobrą przecenę Shanka na steamie (bo SMB powinien lada chwila dojść od CDP, jako wygrana w konkursie :) ) i zobaczymy. Najwyżej będę brał udział w losowaniach tej paczki na steamgifts.

PSCem (PayPala nie używam) chyba nie da się zapłacić za te gry nawet jednego centa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym GoG.com? Żeby dostać ten gratis co trzeba zrobić? Kliknąłem w download, dodał się do biblioteki i starczy?

Pytam przez to, że ostatnia gra, czyli Broken Sword: Director's Cut + The Original Game, mi wyparowała z konta, gdy tak zrobiłem.

Nawalone tych Indie, jest gdzieś jakaś stronka, która to składa do kupy..?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiał być jakiś błąd, ja bym pisał do supportu. U mnie Broken Sword nie zniknął, mam też Deadly Games, który też był za free dla tych, którzy bodajże zarejestrowali się w przeciągu pierwszego roku funkcjonowania GOGa.

Yaper

Te gry są darmowe, chyba można je pobrać nawet bez konieczności rejestracji :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez żartów... :) Jeśli to wszystko będzie dostępne za "co łaska", albo nawet za przebicie średniej darowizny za paczkę, to i tak będzie to mój najbardziej opłacalny zakup od czasu orange boxa za 18 zł (a spędziłem przy nim ponad 400h :D ). Jestem pod wrażeniem, bo jakby nie patrzeć, takiej ilości indyków takiego formatu, jeszcze nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część (jak nie całość) z nich jest jako "DEAL OF THE DAY", więc dzień.

Dzisiaj na Steam: King's Bounty: Armored Princess za 4,99?.

http://store.steampowered.com/app/3170/

Kiepska promocja. Dla przykładu na muve.pl w formie cyfrowej jest za 22 zł

http://muve.pl/digital/strategiczne/king-s...pl-digital/3586

Edytowano przez pi1erQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko mnie zaintrygowały przecieki dotyczące nowego Humble Indie Bundle. Wiele gier, na które mam apetyt, a jeszcze ich nie kupiłem. Shank i Super Meat Boy chcę kupić na wyprzedaży Steam, ale jeśli tutaj będą za te 5 dolców wraz z resztą, to ja nie mam pytań :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...