Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Na Amazonie jest do kupienia kilka gier. Niby tylko dla USA, ale na forum NeoGAF ludzie z Europy piszą, że da się kupić podając jakiś amerykański adres (np. siedziby Google).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się podoba Adwentowy kalendarz na Origin ?

Ja w weekend skusiłem się na C&C3 - za 25 zł nie majatek. Do tego jakoś wcześniej udało mi się zakupić obie częście Dead Space za nieco ponad 40 zł.

Wczoraj wiem że był NFS: The Run za 30 % taniej czyli ok 80 zł. Dziś jeszcze nie patrzyłem. Może ktos napisać co tam dzisiaj w ofercie na Origin bo jestem w pracy i nie mam jak sprawdzić. Z góry dzięki.

Wydaje mi się, że mimo iż nie wszystkie oferty są trafione to czasami można na coś fajnego się załapać.

EDIT:

Proponuje zmienić nazwę tamuatu na Tanie gry na Stem, Origin itp. czyli na platwormach cyfrowej dystrybucji.

Edytowano przez daverox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakąś awarię na GOG mają? Po wejściu na stronę nie mam przycisku "My account/Log in", jak wchodzę na "kartę produktu" którejkolwiek gry, to nie ma przycisków "Buy/Download"... Sprawdzone na Chrome, Firefoxie, Operze i Internal Exploderze ;). Do tego co chwile wywala albo tego miśka przygniecionego kulą ziemską albo dwa przyklejające plakat :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyło http://www.indieroyale.com/ z:

1. The Blackwell Trilogy: Remastered

2. Eets

3. Dino D-Day

4. The Oil Blue

Rozumiem, że te gratisy z pre-ordera się poszły pieprzyć? :/ A miałem zamówić wczoraj, tyle że już półprzytomny byłem po tym weekendzie... ehh.

@Edit

Na GoG.com wystarczy dodać do katalogu grę? Już kiedyś chyba była taka promocja i gra mi wyparowała.. :/ Musze ja ściągnąć?

Edytowano przez dzikipytonzlasudeszczowego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zasady gry z gamersgate nie różnią się od pudełkowych niczym, poza tym że nie wymagają płytki. To nie Steam, żeby coś ci się wwalało w pliki gry :)

Tylko po co kupować z gamersgate skoro taniej wychodzi pudełkowe premium games?

Tyle, że ja kupiłem wcześniej w promocji za 20-30 złociszy :P

A na GOG-u właśnie zaczęła się świąteczna wyprzedaż - 50% na wszystko, bodajże oprócz Wiedźmina 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że Impulse ma mały problem z cenami, bo m.in. Might & Magic? Heroes? VI Digital Deluxe Edition można kupić za 41 zł, R.U.S.E.? za 15 zł, Tom Clancy's H.A.W.X.? za 7,49 zł, a Might & Magic Clash of Heroes za niecałe 12 zł. Lepiej kupić póki się nie skapneli.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-Mas Bundle i Indie Gala się nie skończyły a pojawił sie 3 Bundle - Indie Christmas Bundle w skład wchodzą: Captain Backwater, Absolute Blue, Temple Of Tangram, Psychoballs , płacisz ile chesz, nie wiem czy można aktywować na Steam i innych dystrybucjach cyfrowych

Jeśli zapłaćicie więcej niż $6.99 dostaniece oficjalny soundtrack w formie mp3

Oraz jeśli dobrze rozumiem wasz egzemlarz gry może być wysłany dla przyjaciela lub grupy przyjaciół przy czym płacimy za jeden egzemplarz Bundle

http://www.intermediaware.com/bundle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie od laika: brat wpłacił kasę na PayPal, ale nie powiązał na stałe karty kredytowej z kontem tej usługi, kupując grę na Steam nie mogę po prostu wykorzystać wpłaconej kasy, tylko każą mi powiązać kartę z kontem PayPal... To normalne?

Raz miałem taki błąd kupując na GOGu (a kupowałem już wcześniej na steam i gogu, wszystko normalnie). Okazało się że miałem po prostu kilka groszy mniej niż trzeba dlatego wyskakiwał mi taki komunikat. Sprawdź czy na pewno masz wystarczającą ilość kasy na koncie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...