Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Promocja na Crysis 2 na D2D UK najprawdopodobniej skończyła się, bo zabrakło kluczy i nie wiedzą, kiedy dostaną następną partię. Z tego co słyszałem to zwracali pieniądze tym, którzy kupili grę i nie dostali klucza.

Edit: Anomaly Warzone Earth za ?2,99.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupisz je w większości punktów doładowań, tj. tam, gdzie możesz na terminalu kupić wydrukowany kod doładowujący karty telefoniczne itp. Pełną rozpiskę sklepów z PSC masz na stronie usługi. Sam nie wiedziałem, że koło siebie mam takie sklepy i ostatnio zdążyłem już kilka razy sobie kupić kody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 achivementów wskazuje na 8 dni promocji - ostatni bez achivementa, ale w podsumowaniem i wynikami loterii. A skoro ostatni dzień to 2 stycznia, to wygląda na początek wyprzedaży 26 grudnia. Na szczęście to za późno, a że Valve to nie skąpcy, to "zakładam, że moje założenie było błędne";p

Dzisiaj DD na gamersgate to Neverwinter Nights 2: Platinum. Warto to kupić? Bliżej grze do Dragon Age: Origins (w sensie prosta fabuła i sztucznie rozdmuchane korytarze pełne wrogów z kopiuj-wklej) czy BG2 (w sensie praktycznie to samo, ale dochodzi klimat)?

EDIT: Ok, mój zapał opadł, kiedy zobaczyłem, że wersja Platinum nie zawiera wszystkich dodatków...

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeznaczę maksymalnie 80 zł, ale i tak mnie to trochę przeraża. Muszę jeszcze dzisiaj część kasy wpłacić na kartę. Oby tylko GTA Complete było.

Zacząłem już pobierać wszystkie gry, które mam i w których są świąteczne acziki. Trzeba być w gotowości. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak licze że wydam 100? grach w pudełkach już nie kupuje więc, tylko trzeba po PSC iść a i tak nie wiem czy w moim zadupiu kupie (według strony tak no ale...) a zanim mi nowe konto w banku założą (wie ktoś ile trwa założenie konta w banku, jak robię to w siedzibie to od razu ? :rolleyes: ) bo nie widzi mi się dawanie coś koło 50 zł na nową karte...

PS. Steam już zaczął zamulać bo pobiera się po 100 kb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że o 19.00 ruszy wszystko. Coś mi mówi że tym free giftem na początek będzie czapka do TF2 B.M.O.C :wub:

Ja od wczoraj poluje na acziki z gier i mam już 9, HiB4 dużo pomogło.

Pod tym linkiem macie listę gier w których są świąteczne acziki, na pewno te gry będą też przecenione :)

http://steamtreasurehunt.wikia.com/wiki/Winter_Objectives

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, była już nieoficlana lista gier przecenionych, która, jeśli okaże się prawdziwa, będzie dla mnie sUaba. Niemniej z wielką estymą i niecierpliwością czekam na 19:15, bo często jak już napisano spóźniają się te promocje i trza w napięciu wytrzymać jeszcze dłużej :).

Widzę, że wszyscy chwalą się, ile przeznaczyli ciężko uciułanych złociszy na to niebywale święto, jakim jest wyprzedaż na steamie, więc ja będę oryginalny: nic nie przeznaczyłem, ale coś tam mam jakby fajne gry rzucili :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...