Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Tak tanio, to jeszcze nikt nie wystawił Wiedźmina. To jest nie do uwierzenia :) . Przeciwnicy dystrybucji cyfrowej? Zabierzcie głos :cool: .

R.U.S.E. też wychodzi taniej, niż na Steam (o ? 1), a i tak gra się nam z nim zintegruje i wystąpi w Bibliotece:

http://www.gamersgate.com/DD-RUSE/ruse-the-art-of-deception

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się o HS na forum CDP (albo raczej luźno sformułowałem pytanie). Podobno ma się zacząć 19 grudnia i trwać do 2 stycznia. DO tego czasu mamy Daily Deal z losowaniami.

W tamtym roku terminy był takie: 20 grudnia - 2 stycznia.

Te świąteczne promocje, o których wspominacie mają działać na takiej samej zasadzie jak to co było jakiś tydzień temu?

Czyt. przez okres trwania promocji sporo gier o 50% taniej + codziennie inny zestaw gier z większymi rabatami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to chyba większość czeka na -75 % okazje, bo z reguły niemal większość biblioteki Steam jest przeceniona na -50% na cały okres trwania wyprzedaży. Dzienne okazje napędzają spiralę gorączki zakupów, przynajmniej u mnie. Czekam z niecierpliwością, bo ominęło mnie kilka pozycji, które chcę tym samym nadrobić: kompletną "Magickę", DLC do "Civilization V", "Renegade Opsa", "From Dust", "Dungeon Defenders", które mi dzisiaj przeleciało koło nosa, czy wreszcie "Orange Boxa".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że w paczce są:

Zombie Shooter 2

inMomentum

Hacker Evolution: Duality

Saira

Your Doodles Are Bugged!

I jako bonus przez 2 pierwsze dni:

Zombie Shooter 1, Hacker Evolution: Untold, Your Doodles Are Bugged! Bonus doodles, Zombie Shooter Main Theme

A mnie Paypal złapał i znowu żąda autoryzacji... -_-

Edytowano przez Accoun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie tego bundla i zjadło mi z karty o 1 zł za dużo. Ktoś tak też miał? Dodam, że to karta internetowa BZ WBK, którą aktywowałem i doładowałem dopiero wczoraj.

visa czy MasterCard

- ja mam prepaid MC z WBK i płaciłem wielokrotnie w EURO i było OK, w dolarach (3,57$) to mi uciekło z konta o 3,31 zł więcej niż powinno - czytałem gdzieś kiedyś że na jakiś czas kasę wcina (i później oddawają) przy płatnościach $... minęło ok. 2 tygodnie i 3,31 wróciło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visa

W regulaminie nawet pisze, że przy walucie innej niż euro pobierają prowizję za przewalutowanie w wysokości 2,8 %, ale to by nie wychodziło 1 zł, a tyle właśnie mi zjadło. No nic, może wróci, tak jak piszesz, ale w tej chwili już by mi nie starczyło na grę za 7.50 euro, jak by na steamie coś rzucili.

Dla mnie paypal jest najlepszy nigdy nie zje za dużo bo doładowuje tyle ile trzeba, a co do karty może policzyli za przeliczenie walut, nie wiem, nie jestem w wbk ale jest to prawdopodobne.

I tak trzeba było zalogować się na Paypala i powiązać kartę z nim. Ale potwierdzać jej nie zamierzam, bo zjedzą mi 6.50 zł, po czym oddadzą na konto paypal...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visa

W regulaminie nawet pisze, że przy walucie innej niż euro pobierają prowizję za przewalutowanie w wysokości 2,8 %, ale to by nie wychodziło 1 zł, a tyle właśnie mi zjadło. No nic, może wróci, tak jak piszesz, ale w tej chwili już by mi nie starczyło na grę za 7.50 euro, jak by na steamie coś rzucili.

właśnie kupowałem tą IndieGale i znów mi pobrali (o 3,36) za dużo - pewnie znów oddają za 2 tygodnie -,- :wallbash:

Jest tyle kart kredytowych i wirtualnych kart kredytowych. Po co męczyć się z paypalem, jego prowizjami i humorami? :tongue:

Powiedz to ludziom zza oceanu, u których czasami kupuję rzeczy i często mają oferty "Paypal-only"... :/

ale paypal nie ma czasami funkcji kupowania bez logowania za pomocą karty? czyli jako pośrednik? z drugiej strony pewnie nie za darmo - ale wszystko zależy od tego ile kupujemy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiladam

Aż chciałoby się powiedzieć "jaki kraj, takie promocje" (to odnośnie promocji na muve)...

Tak przy okazji - opatrzcie, co nam GOG szykuje - darmowe kody na gry, Empire Earth Gold Edition za darmo dla wszystkich, którzy pobiorą go 12-13 grudnia a potem cały katalog przeceniony o 50% aż do 2 stycznia. A to nie wszystko, szczegóły pod wyżej podanym linkiem :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to ludziom zza oceanu, u których czasami kupuję rzeczy i często mają oferty "Paypal-only"... :/

Z drugiej strony powiedz polskim firmom że chcesz płacić paypalem... W zasadzie sam bardziej ufam paypalowi i kiedy widzę, że mogę płacić kartą przez tę usługę bez zakładania konta albo bezpośrednio komuś, to wolę wybrać paypal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Planuję kupić DLC do Red Faction Armageddon za 2,25 funta na gamersgate. I teraz pewien kłopot : pełna wersja wymaga Steama , czyli jak zakupię DLC to dostanę kod aktywacyjny do Steama ? Czy jak to działa?

Jeżeli chodzi Ci o path of war DLC, to niżej napisane jest, że "Requires a 3rd party download and account", a to oznacza na 99% steama. Ja kupiłem na tej stronie just cause 2 i mi ściągnęło instalkę, która sama się usadowiła w steamie. Trzeba tylko potem serial podać, który będziesz miał na swoim koncie w zakładce ze swoimi grami. Pewnie można też użyć serialu do ściągnięcia przez steam, ale to i tak na jedno wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...