Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Ja też nie wyznaczam sobie określonej kwoty i ewentualne zakupy uzależniam od stopnia atrakcyjności danej okazji. Dodatkowo z listy potencjalnych zakupów wylatują wszystkie indyki, jako że prawdopodobieństwo, że pojawią się w HIB lub IR całkowicie przekreśla sens ich zakupu. W zasadzie jedyne na co poluję to Risen (na gamersgate, bo przy moim sprzęcie liczy się każda klatka, a steam swoje odciska na wolnych zasobach...), oraz DLC do Orcs Must Die (90% szans, że będą obniżone o 75% :)), AC:Brotherhood Deluxe, From Dust, Half-Life 1: Source, Mafia 2 o ile ceny wymienionych będą obniżone przynajmniej o 75% na Steam. A co do ewentualnej reszty, to wyjdzie w praniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) o ile ceny wymienionych będą obniżone przynajmniej o 75% na Steam. A co do ewentualnej reszty, to wyjdzie w praniu.

Nie ma większych zniżek niż 75%, przynajmniej z tego co wiem. Ja poluję na Mafię II, Duke Nukem Forever (za 25-30 zł to się opłaca brać), Fallout New Vegas (bo Cenega i tak wyda wersję Ultimate ze wszystkimi DLC po angielsku, tak samo, jak zrobili z borderlands), Portal 2 i ewentualnie Orange Box (zależy mi na HL2 i epizodach). Co do innych gierców - zobaczy się, choć pewnie na tym poprzestanę.

No, mam nadzieję, że dziś promocje wystartują. Kupuję pierwszy raz przy okazji świątecznych promocji i przy takich cenach brak pudełek da się przeboleć (i tak sobie wydrukuję okładki i powypalam płytki :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma większych zniżek niż 75%, przynajmniej z tego co wiem.

Okazjonalnie się zdarzają nawet i po 80%, choć z rzadka i dotyczą zazwyczaj niszowych a względnie popularnych produkcji, jak choćby Defense Grid (bodaj ubiegłoroczne święta). Ale to bardzo rzadkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także nie mam kwoty określonej ale pewnie wydam z 50 zł jak nie lepiej :P Osobiście czekam na Orcs Must Die i Just Cause 2. Nie zdążyłem kupić jak były promocje :) Do tej listy zaliczało by się GOTY Empire i Napoleon Total War ale zakupiłem ostatnio na direct2drive.com za 25 zł więc znika z listy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startuje dzisiaj na bank bo już taniej są bundla wydawców razem 40 ofert. Przeceny są nawet 90% największą jaką pamiętam było 91% bo cena była niestandardowa a pewno chcieli by równo wszysło.

PS. No i jakby ktoś miał problemy albo chciał kupić taniej (z Rosji) to mimo swoich problemów (gdzie moja karta?!) mogę pomóc.

Edytowano przez kamiladam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...