Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Wygląda na to, że zakończyła się współpraca HIB z EFF. W takim wypadku ani cent nie poszedł ode mnie na charity, tylko do devów i na napiwek dla HIB. Wolę już wysłać smsa albo dwa o treści "POMOC" na polskich potrzebujących, niż odpowiednio więcej wpłacić na bundle.

Szkoda, że nie ma tak jak w wypadku Indie Royale, gdzie mnoża sobie wybrać, jaką grę chcemy dodać do biblioteki Steam. Indyki z IR mam na desurze, a te z humbla zaśmiecają mi bibliotekę gier tylko dlatego, że chciałem sobie dodać Shanka i SMBa.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zakupiłem i w tej chwili testuję SMB (wiem, wstyd, że wcześniej nie grałem... ;d) i gra jest świetna! Aż przypominają mi się stare czasy na Atari/Commodore/NES/PSX kiedy denerwowałem się gdy coś mi nie wychodziło i przegrywałem... Reszta gier oczywiście również zapowiada się ciekawie, jak np. Shank którego miałem już kiedyś na Steamie kupić ale zabrakło mi funduszy na PSC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym Humble packiem.. Z Polski dla osoby nie posiadającej konta bankowego pozostaje płatność PayPal czy da radę na przykład poprzez kartę PSC? Te gry możemy dodać do swojego konta steam? Jaki jest najmniejsza cena za która możemy kupić ten pack? Ten pack będzie dostępny przez 14 dni? Z góry przepraszam ale chciałbym się dobrze wszystkiego upewnić stąd tyle pytań :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woow, faktycznie, świetny bundle.

Co prawda z zestawu posiadam już Shanka i SMB, ale i tak kupię. I właśnie gdyby ktoś się zastanawiał - obie wymienione gry to jedne z najlepszych gier indie, jakie posiadam. Gorąco polecam! Zwłaszcza Shanka, jak ktoś lubi slashery i filmy Rodrigueza :)

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdźcie sobie na stronę The Humble Indie Bundle i zobaczcie z jaką prędkością idzie licznik transakcji... :)

Ja swoją paczkę już zakupiłem, a na pierwszy ogień pójdzie BIT.TRIP RUNNER.

Jeżeli ktoś się jeszcze waha, to powiem tylko tyle, że... taniej już nie będzie :wink: . Najlepszy zestaw, jak do tej pory i to bez dwóch zdań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

ta gra wbrew pozorom mogła być niezła, o ile była by oznaczona jako indie, kosztowała sporo mniej i nie nazwano by jej flatout... - a tak to każdy widzi że to kaszanka - szczególnie jeśli jest fanem serii (ja od dawna co jakiś czas przechodzę choć trochę apokalipsę - jak tylko wszystkie gry mi się zaczynają nudzić)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że zakończyła się współpraca HIB z EFF. W takim wypadku ani cent nie poszedł ode mnie na charity, tylko do devów i na napiwek dla HIB. Wolę już wysłać smsa albo dwa o treści "POMOC" na polskich potrzebujących, niż odpowiednio więcej wpłacić na bundle.

Szkoda, że nie ma tak jak w wypadku Indie Royale, gdzie mnoża sobie wybrać, jaką grę chcemy dodać do biblioteki Steam. Indyki z IR mam na desurze, a te z humbla zaśmiecają mi bibliotekę gier tylko dlatego, że chciałem sobie dodać Shanka i SMBa.

Jakby nie patrzeć - więcej szpan że masz tyle gier w bibliotece :D Ale mnie też wkurza właśnie to - niektóre gry z Bundla wolałbym oddać znajomym skoro i tak w nie nie zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...