Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Nawet pomijając fakt, że za ok. 20 zł to można przeżyć 3 dni, podejrzewam, że tych DLC jeszcze wyjdzie kilka i tym co każe mi czekać na GOTY nie jest cena, tylko to, że nie zechce mi się drugi raz przechodzić gry, która obecnie jest niepełna.

Tak czy siak zagrałem w demo i gra jest już w koszyku :) Jak dla mnie bije Sanctum, własnie pod względem funu :P

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo na Steamie będzie można korzystać z kuponów, Valve stworzyło już artykuł na stronie supportu. Kategoria "Kupony" została też dodana do ekwipunku Steam.

Edit: zdjęcie kuponu w ekwipunku.

Edit 2: szykuje się kolejny po HIB, IndieRoyale i Indie Gala zestaw gier

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orcs Must Die! pewnie będzie na Świąteczenej Wyprzedaży, więc odpuszczę sobie chwilowo. Król Arur drugi raz w przeciągu 2 tygodni na wyprzedaży, więc będzie podobnie jak z Orcs. A ja mam takie pytanie przed Wielką Wyprz...: Czy jak dostanę bana permanentnego np. w CS, to jak to wygląda, nie mogę już grać na danym serwerze, w daną grę, czy konto Steam jest całkowice banowane ? Osobiście czekam na SMB i -75% na PAYDAY, bo widać, że fajny pomysł, chociaż trochę zbyt podobny do L4D, a za więcej niż 7? nie kupię. Już odłożyłem trochę pieniędzy i na promocjach mam zamiar wydać 50-70zł (oby kurs ? spadł chociaż o 0,20zł :happy:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buggeer

Podejrzewam, że kolejnych DLC raczej nie będzie, RE dłubie już przy kolejnej grze (Hero Academy), do tego w jednym z newsów napisali:

Robot Entertainment has announced the first of two planned DLC packs for their critically acclaimed action strategy game Orcs Must Die!
Wynika z tego, że Artifacts of Power i Lost Adventures były zaplanowane od początku, sądzę, że nie ma powodów przypuszczać, że kolejne DLC były również w planach (choć z tymi wiadomo jak jest - zawsze się mogą zmienić :)).

Mnie akurat demo nie zachęciło do gry (miałem po nim obawę, że na dłuższą metę gra staje się monotonna i nudna, inna sprawa, że dopiero po tym, jak zagrałem w demo, w ogóle zacząłem się poważniej interesować tą grą), ale skoro obiecałem, że kupię, jak będzie za max 5?, to nie miałem wyjścia, musiałem dotrzymać słowa :).

I gratuluję dobrego zakupu, ta gra "wciąga jak markowy odkurzacz" ;). I ma dużo tego nieuchwytnego czegoś, co nazywa się czasem miodnością lub grywalnością, po prostu można grać w nią dla samej przyjemności grania (bo o fabule to można co najwyżej powiedzieć tyle, że jest :)).

Salami

To zależy. Możesz dostać bana na konkretny serwer i nie będziesz mógł grać na nim (ale wszystkie inne będą dostępne, o i le na nich też nie zostaniesz zbanowany). Jak dostaniesz bana na VAC, to nie będziesz mógł grać na żadnym serwerze zabezpieczonym tym systemem ("wpadka" na jednym serwerze owocuje banem na wielu serwerach). Bana na konto raczej nie dostaniesz za niechlubne "wyczyny" w grach na serwerach, jego można dostać przede wszystkim za łamanie Steam Subscriber Agreement (np. aktywowanie na swoim koncie CD-Keyów pochodzących z innego regionu czy próby obchodzenia blokad regionalnych by płacić w $ zamiast w ?).

Edytowano przez Blackhand
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Bastion za 4,66 ?

IMHO warto, to świetna gra łącząca w sobie cechy kilku gatunków, z piękną grafiką i oryginalnym pomysłem z narratorem. Osobiście podobała mi się w niej też muzyka - OST kosztuje po przecenie 3,33.

A co do Orcs Must Die! - kupiłem i jestem oczarowany, to jest fun w najczystszej postaci! Nie grałem w demo, więc kupiłem trochę 'w ciemno' i ani trochę nie żałuję.

Pozdrawiam,

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie części Total War, oraz wszystkie DLC do nich:

Napoleon Total War - Coalition Battle Pack

Napoleon Total War - Peninsular Campaign

Empire Total War - Elite Units of America

Empire Total War - Elite Units of the East

Empire Total War - Elite Units of the West

Empire Total War - Special Forces and Bonus Content

Empire Total War - Warpath Campaign

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę (po raz setny):

Szukam kogoś, kto kupiłby mi Medieval II (http://www.impulsedriven.com/products/ESD-IMP-W2428) jako GIFT na Impulse.

Oddam szczodrze 12 zł za fatygę przelewem internetowym, bo oczywiście Impulse raz widzi moją kartę raz nie, i nie mogę nic kupić.

[mimo, że Serious Sama kupiłem, a 6 zł z konta mi pobrało?]

Nie wiem ile trwa promocja, także proszę o szybką odpowiedź. Jestem godny zaufania :)

Nieaktualne! Poradziłem sobie :)

@Up

Bastion jest BARDZO ciekawą grą, jednak mnie troszkę znudził i zbrzydł ten styl po paru godzinach. Jednak sama historia jest już wciągająca, jak w Limbo.

Edytowano przez Redspirit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie serwisów GamersGate, D2D, Impulse itd.. Czy działają one jak Steam/GOG t.j mamy bibliotekę/pułkę z grami i pobieramy je w dowolnym momencie ? I czy można płacić PSC ? :happy:

EDIT.: Na GamersGate BioShock 2 za 4,99 Euro (ok.22zł), więc prawie 50zł taniej niż wydanie pudełkowe PL. Grałem w jedynke, która pod względem wykonania i pomysłu była świetna, ale dla mnie nie miała "tego czegoś" :happy:

Edytowano przez Salami
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kupiłem wiedźmina w chwili premiery, to znaczy mam go w pudełku itd.., czy jest jakiś sposób by dodać go do steam? To znaczy tak aby wyświetlał się w bibliotece i bym mógł go pobrać kiedy zechcę z pominięciem konieczności instalacji z płyty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał repta2.

Ogólna zasada jest taka, że pudełkową grę możesz (i musisz) przypisać do steama wtedy, gdy gra go wymaga (np. Fallout:NV, jest gdzieś w necie lista takich gier chyba) - wtedy płytka jest de facto backupem danych, a najwazniejszy jest cd-key. Natomiast grę możesz ściągnąć ze Steama kiedy chcesz. Wiedźmin nie jest grą Steamową, więc działa to tylko wtedy, kiedy kupisz go za pośrednictwem tej platformy.

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że podajemy tu informacje o promocjach nie tylko na Steamie to informuję, że na Android Market można kupić Toki Tori za 0,33 zł.

@lkm96k

Killing Floor opłaca się kupić, ale z Homefrontem dałbym sobie spokój. Z komentarzy wynika, że tryb SP jest nudny i krótki, a w multi prawie nikt nie gra.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...