Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spilner

Najfajniejsze bronie w historii gier

Polecane posty

Nie ukrywam, że mam nieskrywany (masło maślane celowe) sentyment do różnego rodzaju spopielaczy... Na obecną chwilę do głowy przychodzą mi tylko dwa:

  • Type-7 Particle Weapon z FEAR

    250px-Beam.jpg

  • P*Laser z Devastation
Oba umożliwiają obrócenie przeciwnika w pył. w FEAR jest to pył/chmurka o kolorze niebieskim, a w Devastation dewastacja ma kolor ogniowy :happy:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młot Stendarra (Morrowind Trójca) :D Jest ktoś w stanie zabrać tą zabawkę z muzeum artefaktów :P i nią bez problemu walczyć w ruchu.

Nalot Grubasków :P, Worms 4, przy podwójnych obrażeniach :D efekt działania zblirzony do betonowego osła.

Sentry Gun, znów Worms 4 :P, bardzo fajna zabawka, postaw to coś w duszym skupisku wrogich robali, a każdy kto się ruszy dostanie gradem kul :P, jednie bańka może uratować nieszczęśnika :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-bomba bananowa i święty granat z worms 3.

-ukryte ostrze z assasins creed.

-wszystkie bronie z devil my cry.

-ostrza chaosu z god of war.

-soul raver z legacy of kain.

-karabin plazmowy i laserowy z fallout.

-gauss gun ze stalkera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Glaive z Dark Sector- super mistrzostwo

- ostrze wysuwane z Assassin's Creed takze bardzo fajne

- i muszę także wymienic moim zdaniem najlepszą choc może mało oryginalną bron- działko Gaussa ze Stalkera.Super się nim strzelało i potrafił zebrac trzech wrogów na raz za jednym strzałem! Cos niesamowitego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo tego było, ale ja bym bardzo docenił dwie bronie z Fallouta 3 czyli Railway Rifle - możliwość strzelania gwoździami do mocowania szyn chyba najbardziej zapadła mi w pamięć po przejściu tego tytułu - oraz Rock it launcher, który pozwalał użyć jako amunicji praktycznie każdego przedmiotu dostępnego w grze. Okładanie supermutantów pustymi butelkami po nukacoli do najmądrzejszych wprawdzie nie należało, ale ubaw po pachy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buster Sword

Wiecie co, ostatnio się dowiedziałem że na wschodzie naprawdę istniały miecze takich rozmiarów. Znowu zapomniałem nazwy, ale googlanie "chinese greatsword" oraz "chinese broadsword" dało kilkanaście bardzo zbliżonych wyników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, ostatnio się dowiedziałem że na wschodzie naprawdę istniały miecze takich rozmiarów. Znowu zapomniałem nazwy, ale googlanie "chinese greatsword" oraz "chinese broadsword" dało kilkanaście bardzo zbliżonych wyników.

Chodzi o te, co przecinały konia razem z jeźdźcem? Słyszało się o nich ^^.

Ach, do swojej listy dodaję jeszcze wszystkie miotacze ognia ever ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To ja podam swoją listę:

- ulu mulu z gothica.

- sentry gun z Team Fortress 2. Lubie patrzeć jak "tika" namierzając wrogów :laugh:

- gauss rifle ze stalkera

- granat alleluja z Worms Armageddon

- Karabin szturmowy z AvP 2. Wydawał bardzo charakterystyczny dźwięk przy wystrzale :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G36C i MP5 SD z Modern Warfare.

Czy te bronie uważasz za nietypowe i znacznie bardziej śmiercionośne niż USP .45? Nawet jeśli są dla ciebie oryginalne i nietypowe, to w ogóle nie są i zapoznaj się z jednolinijkowym regulaminem tematu. Tu nie podajesz ulubionych broni, tylko oryginalne i nietypowe. Zagraj chociażby w Dark Sector, to będziesz wiedział o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glaive z DarkSector - siecze aż miło. :P Dalej - kołkownica z Painkillera. Przyszpilanie wrogów do ściany sprawiało fun. No i rewolwery z CoJ'ów - może nie jakoś nietypowe, oryginalne, ale mnie osobiście sprawały wielką radość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latarka z Doom 3 - Mój kolega znany był jako "latarkobij" zombiaki same spierniczały.

Byle jaki samochód z GTA IV - Heheheheheheh. Bestialskie rozjeżdżanie przechodniów.

Miecze świetlne - Np. Jedi Outcast.

Desert Eagle - GTA 4, Kulozębny Tony(niektórzy wiedzą o co mi chodzi).

I wszelkie Katany- Np. Oblivion Akavirska Dai-Katana... Miodzio!

Nie podzielam zdania kilkunastu userów- Glaive: Niczego takiego fajnego się w niej nie dopatrzyłem. Schematyczne rzucanie i tyle. Ale to moja opinia. :D:):D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość broni w Wormsach :P Wiadomo czemu, ale IMO najciekawszymi są Betonowy osioł, superowca i bomba bananowa.

Gonzogun z Sufferinga, specjalna, ukryta broń będąca takim dżołkiem twórców. Był to pistolet wystrzeliwujący... kurczaki! Tak! Kurczaki które po zetknięciu z przeszkodą zamieniały się w biało-żółtą ciecz. Bardzo dobra broń, która każdego wroga zabija jednym strzałem, wadą jest mała ilość pocisków. W całej grze było ich chyba tylko z 30...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo podoba się młot w Red Faction, sprawiało mi dużo radości kiedy przedzierałem się przez wrogów i budynki :tongue:.

Następne bronie które przypadły mi do gustu to kusze z Bioshock'a i HL2 oraz działko na ramieniu Predatora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o Battlezone 2. Ale to tylko z tego względu, że te bronie są oryginalne, a nie dlatego, że mi się strasznie podobały.

Nie będę tu mówił o najróżniejszych rodzajach działek, rakiet i możdzieży (masakryczna ilość...), ale przykuły mą uwagę bronie specjalne.

Miny - również różne warianty. Od zwykłych wybuchających, po:

1) Solar Flare - gdy namierza nas rakieta to wypuszczamy tą minę i ściąga wszystkie rakiety

2) M-Courtain - m od magnetic, tworzy tarczę, która odbija wszystkie rakiety i co wolniejsze pociski.

3) MITS - dobre do ucieczki. Zakładasz, a gdy przeciwnik się na nią wpakuje to elektromagnes ściąga go do miny. Nie wybucha i nie czyni szkody, ale i tak bardzo przydatna.

4) RED-Field Generator - nie widać cię na radarze, a na dodatek część rakiet nie będzie w stanie ciebie namierzyć.

5) SITE - czyli Sensory Image Terrain Exposing. No i wszystko jasne. Przydaje się na multi. Widzisz wszystko zza góry czy innego wzniesienia.

capture30112009001231.jpg

A poza tym... SNAJPA!

capture03122009214411.jpg

Chyba najbardziej oryginalna. Kocham to cudo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glaive z Dark Sector - spodobała mi się po prostu.

Kołkownica i Painkiller z Painkillera - ładne wykonanie i ładne radzenie sobie z wrogami.

Święta Bomba - każdy fan robaczków powinien wiedzieć, o co chodzi.

jak również

Broń z F.E.A.R. - nie pamiętam jej nazwy, ale jednak potrafiła bardzo pięknie pozbyć się przeciwnika pozostawiając jedynie szkielet.

No i broń z gry, w którą nigdy nie grałem. Mam na myśli o Cerebral Bore z Turoka - potrafiła dość oryginalnie zrobić dziurę w głowie przeciwnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. z5982622O.jpg

Kołkownica z Painkillera

Szybka i efektywna... sprawia mnóstwo frajdy, gdy rytmicznie sprzedajesz pale w brzuch goniącym za tobą wrogom. I ten odrzut.

2.manhunt-2-20070604105226132.jpg

Piła do cięcia metalu z Manhunt 2

To raczej efektowne narzędzie dekapitacji niż efektywna broń, ale zabijanie nią sprawiało mi najwięcej satysfakcji. Moje ulubione combo to obcięcie ucha, podcinka w kolana i gładkie pozbawienie głowy leżącego już przeciwnika.

3. halloween-m56.png

Smartgun AvsP2

Karabin szturmowy Marines, posiadał quasi-namierzanie, dużą siłe ognia... ale to, co najbardziej zapadło mi w pamięć to ten charakterystyczny dźwięk, dzięki któremu można było poczuć się bezpiecznie (co w przypadku Marine'a bywało rzadkością)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...