Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spilner

Najfajniejsze bronie w historii gier

Polecane posty

Najlepsze bronie w grach to Glaive z Dark Sector, Miecz Świetlny z Star Wars a wszczególności z Jedi Outcost, Academy lub Unleashed, no jeszcze wysuwane ostrze Altaira. Dodam do tego jeszcze może nie jest nie typowa ale za to jej power i zasięg powala od razu Barrett M82A1 w Delta Force była nie oceniona w walce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne bronie można było napotkać w UT3, nie pamiętam nazw, ale na pewno były bardzo oryginalne, te z Postala 2, kontrowersyjne, aczkolwiek ciekawe. :) No i przede wszystkim Gravity Gun z HL2, jak ja się fascynowałem najpierw tą bronią, tyle zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak najśmieszniejsze jest Ulumulu z Gothica. Przynajmniej przysłowiowo w ryj nie dostaniesz od orka. Mega. Oczywiście względem najbardziej pomysłowe rozwiązania to Postal 2 bije na łeb konkurencje. Jak tak obserwowałem kumpla od razu przypomina mi się bajka Pomysłowy Dobromir. Może tak Postal Polish Edition: Pomysłowy Dobromir..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMC3 : Nevan, Artemis, spiral, Yamato(Vergil:), ostrze mocy,

ut:zbawiciel(2004) marker jonowy, spawarka, stawiacz min,

Painkiler: sześcian, kościana strzelba,

Unreal: żądło, pistolet dyspersyjny LEPEW-13,

Fable:łuk Skorma, siewca sierot miecz aeonów, Kord Błękitny Tan,

POP: Sztylet czasu, ostatni miecz w piaskach czasu, miecz skorpiona

Piekielny atak z Infernal'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie mam zamiaru sprawdzać, czy ktoś wspomniał o takich gierkach jak "Earthworm Jim" z np. jajkami prosto z kury oraz "Armed And Dangerous" z takim na przykład Shark Gunem. Postal też miał kilka... ekhm, ciekawych broni.

BanQ: widać w MW2 po sieci nie grałeś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...