Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Torchlight (seria)

Polecane posty

Nawet jeśli nie będzie spolszczenia to i tak nie będę rozpaczał z tego powodu, bo fabuła Torchlight to będzie tylko pretekst do ubijania kolejnych setek mobów. Jeśli podadzą datę premiery na E3 to miło i miejmy nadzieję, że nie będzie to wielce odległa przyszłość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, wiemy i przepraszamy. :) Ale to tylko takie domysły. Ja nawet nie wiem, czy tę grę kupię. :P Na razie gram w pierwszą część. Jeżeli dwójka wyjdzie w wersji pudełkowej, to się dopiero zastanowię. A tak w ogóle: tam ma być co-op? Tak na 100%?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przeszedłem wreszcie "jedynkę", na 38 levelu Alchemika. Gra się naprawdę zarąbiście, praktycznie w ogóle gra mnie nie znudziła, nie odczuwałem zbytniej monotonii. Teraz czekać tylko na "dwójkę" i będzie nolajfienie na maksa. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zaopatrzyłem się w Torchlight, dzięki promocji z Gram.pl (zapłaciłem 1 zł - słownie złotówkę, je-den zło-ty). Zastanawiam się czemu tak późno to zrobiłem. Gra mi się bardzo podoba, chyba nawet bardziej niż Diablo 2, które zawsze nudziło mnie przy 3 Akcie. Diablo 3 zupełnie mi się nie podoba, a patrząc na Tochlight'a, co najmniej bardziej niż pewne jest, że kupię dwójeczkę.

Obecnie gram Alchemikiem, dobiłem 17 poziomu. Zastanawiam się, czy gra znudzi mnie po pewnym czasie tak jak to robił Diablo 2 :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze posty aż mi udzieliła się chęć na Torchlighta, tylko nie mogę się zdecydować czym zagrać. Kusi mnie na Destroyera z duchami, ale nie wiem czy później granie tym to nie będzie męka i stąd kieruję do was pytanie czy taki build jest później grywalny na poziomie very hard?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki wolisz styl gry. Lubisz biegać wokół wrogów i się z nimi bawić zastawiając na nich pułapki i rzucając czary obszarowe? Wybierz Vanquisher'a. Wolisz rzucać się w gromady wrogów rozpłatając ich, rozrywając i tępiąc przy tym używając domieszki magi to wybierz Destroy'era, a jeżeli wolisz klasycznego maga różnych żywiołów (np. ogień, kwas, elektryczność) to wybierz Alchemist'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy w kilku kwestiach. Obecnie 22 poziom alchemika i zastanawiam się co dalej? Potrzebuję silnego czaru ofensywnego. Zastanawiam się czy władować punkty w Stos, czy poczekać te 3 poziomy i włożyć punkty w Uderzenie Żarem? Poza tym mam już wsadzone po 10 punktów w Poszukiwacza Przygód, Trafienia Krytyczne i Specjalizację w broniach magicznych. Moglibyście mi coś doradzić?

Poza tym, w tej grze nie mogę się nadziwić jak tu trudno o dobre itemy. W Diablo 2 już w drugim akcie mój shaman w połowie był ubrany w złote itemy. Tutaj mam takowy dopiero jeden, i jeden fioletowy naszyjnik (który wcale nie ma nie wiadomo jak dobrych statystyk). Czy to może wina poziomu trudności? Gram na wysokim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze, co do porad dla kolegi ShadowNinja, to nie spiesz się z osadzaniem klejnotów w slotach broni / tarczy. Lepiej je trochę "przypakować" łącząc je parami lub czwórkami i dopiero wtedy taki nieskazitelny okaz osadzić w broni. Moje ulubione, to żółte, które zwiększają szansę trafienia krytycznego. Goszczą w moim karabinku o wdzięcznej nazwie "Organki" :trollface:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...