Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Torchlight (seria)

Polecane posty

Ja strasznie lubiłem fakt że można sobie przekazywać itemy między postaciami. Ponadto samą grę przedłużały mody których były setki (np obowiązkowy duch/kupiec ze zwojami). Dlatego w T2 będę grał z bananem na twarzy bo sami gracze zadbają o to bym się nie znudził. Oczywiście D3 jak najbardziej zagości na długi czas na moim dysku ale na pewno dla mnie nie będzie pogromcą T2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce ktoś kupić Torchlighta 2 i 1 za ok 60 zł? Możemy zebrać 4 osoby i kupić 4-pack na steamie. Przy obecnym kursie Euro powinno wyjść właśnie nieznacznie ponad 60 zł od osoby.

Ja mogę go kupić i porozsyłać jako gifty. Dla bezpieczeństwa mogę pro forma wystawić aukcję na allegro albo coś :)

Post mi nie pasował do działu sprzedam/zamienię, mam nadzieję że taka inicjatywa nie będzie przeszkadzać. Tym bardziej że tutaj prawdopodobnie będą osoby zainteresowane :) odpowiedzi na priv, jak zgłoszą się 3 osoby założę wątek w innym dziale i dogadamy szczegóły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak mozesz oceniac, ze T2 jest gorsze od D3, nie grajac w T2

Zasadniczo teraz można już to robić, bo beta TL2 hula już jakiś czas. A wrażenia...

Takie sobie, w gruncie rzeczy. Nie wiem gdzie poszedł dodatkowy rok pracy nad tytułem;

Graficznie rewolucji nie ma, system rozwoju postaci jest zasadniczo identyczny z tym z TL1, fabuła zaś... Bardziej rozbudowana niż w TL1, naturalnie, ale jednocześnie odbiera się ją nieco jak fabułę z WoWa - przeklikać i wziąć quest/odebrać itemy.

Gameplay jest dość podobny do TL1, czyli solidny; postacie są szybsze co może być plusem z jednej strony; z drugiej można praktycznie pominąć wszystkie stwory bez żadnego ryzyka.

Występuje tu też system skillowania jak z TL1 - 3 drzewka i pakowanie w nie punktów. A to oznacza, że przez pierwsze 10 poziomów chodzimy z 2, może 3 umiejętnościami - jak dobrze pójdzie. Na całe szczęście brak systemu synergii z D2, a to pozwoli na dużo szerszy rozwój postaci.

TL;DR - TL2 nie zachwyca nowymi pomysłami; przy 1ynce utopiłem 15h i warto było; tu być może będzie podobnie - zwłaszcza za taką cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie chciałem żeby Diablo III się pojawiło. A już napewno nie w formie jaką dostajemy. Za dużo dziwacznych zmian, w dodatku fakt że trzeba być podłączony do neta nawet w singlu sprawia że grę oleję na 100%. Torchlight 2 będzie więc ciekawą alternatywą i czekam na grę z wielkimi nadziejami. Jeżeli zaś robią to ludzie odpowiedzialni za Diablo....to dlaczego ma być źle ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając Twoje egocentryczne podejście do D3... Dlaczego ma być źle? Chociażby z powodów wypisanych wyżej. Może nie od razu źle, ale stanowczo daleko do wybitności.

Ale nie szkodzi - poza tym będą inne alternatywy, jak Path of Exile (action - mmo w stypu diablo, oferujące nowe rozwiązania w kwestii umiejętności oraz TO http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/) albo Grim Dawn od producentów Titan's Quest. Jestem przekonany, że zapomniałem jeszcze o jednym lub dwóch podobnych tytułach - będzie w czym przebierać.

@Down, again, egocentryzm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem filmik gramy na luzie w Torchlight 2 na tvgry, no i piszę to nie jako hater Torchlighta czy Fanboy Diablo 3, ale gra nie za ciekawie wygląda. Może wypiszę w punktach co mi się nie podoba.

- Jak te itemki wypadają na ziemi to nazwa przedmiotu zajmuje zdecydowanie za dużo miejsca na ekranie.

- Inventory wygląda strasznie żałośnie, jest nieczytelne i zasłania dużo ekranu. Masz obrazek ludzika i dookoła niego wstawiasz elementy zbroi. W Diablo 3 inventory jest o wiele lepiej zaprojektowane!

- Są drzewka rozwoju, ale dalsze pompowanie w skilla niewiele zmienia, o procenciki szanse na specjalny efekt.

- Walka wydaję mi się chaotyczna i cieżko ogarnąć pole bitwy.

- To pierwsze miasto jest maciupkie.

- Otwarte przestrzenie są bardzo labiryntowe!

- Zwoje identyfikacji i tp są dla mnie już przestarzałe

- Postacie na zbliżeniu są gładkie jak lalki Barbie, takie plastikowe strasznie.

Jedynie podoba mi się pomysł na zwierzaczki, może w Diablo 3 dadzą te Companion Scrolle w patchu kiedyś :)

Napisałem co chciałem napisać na podstawie filmiku, nie chcę wchodzić w dalsze dyskusje, po prostu napisałem parę moich spostrzeżeń :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość b4ry

@UP

Trzeba meic nadzieje, ze beta to poprawi.

@Elfhelm

Ale musisz przyznac, ze stale polaczenei z netem jest poronionym pomyslem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że TL2 miałby szansę na realną walkę z D3, gdyby twórcy TL2 postawili większy nacisk na przykład na wcześniej wymienianą "komiksowość". Jeśli ekipa Runic Games dodatkowo skierowałaby się w swojej produkcji w stronę czarnego humoru, dodaliby jakieś nowinki w samym gameplayu ( zmieniając typową tendencję z questów w grach hack and slash, czyli "idź, posiecz, przynieś"), oraz urozmaicili by customizację postaci i wygląd przedmiotów to gra miałaby szansę sprzedać się w dużym nakładzie, przynajmniej według mnie. Pierwszy TL bardzo mi się spodobał, więc kupię i drugą część, mimo, że brat zapłacił niedawno za EK Diablo III. Kiedy już będę miał na półce obie produkcje i wysieczę hordy undeadów, czy innego plugastwa w obu wyżej wymienionych przeze mnie grach zabiorę się za porównywanie rozgrywki, poziomu trudności, etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, mimo że nie jestem fanem ani Diablo ani Torchlighta, to zbliżająca się premiera Diablo 3 powoduje u mnie chęć na zasiekanie kursorem tysiące potworów. Ponieważ nie mam ostatnio odpowiedniej ilości funduszy na Diablo 3 (a poza tym, wydawać taką kasę na grę PC to wg mnie idiotyzm), postanowiłem zakupić Torchlighta 2, w międzyczasie przypominając sobie cześć 1 - i tutaj kieruje pytanie, jakie są warte polecenia mody do T1?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość b4ry

@Ortheon

- Homunuculus set fix

- Better random quest rewards

- Boosty's Mod

- ESExplosionSizeRemake

- IncreasedSellingPrices

- Jarcho's Class Compilation

- Old Enchanter Mod

- RespecMod

- Smarter Pets & Minions - obowiazkowo!

- Spell Dealer

- Udinbak's Pet Mod

Mody moga byc troszke nieaktualne, bo ostatni raz odpalalem je rok temu w wakacje. Oczywiscie wiekszosc z nich to pierdoly w stylu gostek sprzedajacy czary czy wieksza kasa za trading.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na wersji z CD-A żadnej mod nie chce mi działać - tzn. gra nie da się uruchomić, gdy wywalę mody z katalogu z modami gra odżywa :(

Edit: Dobra dzięki, jednak wszystko działa ^^

Znassssy gra się nie wiesza ale mody w wersji non-steam nie działaja z zasady. Kupię wersje na Steam to dopiero pogram :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jarają obie, ale na razie bardziej torchlight 2-cena, na bank pójdzie, mody, będzie można grać bez ciągłego dostępu do neta, zarówno w singlu jaki i wreszcie w MULTI!!! :D Dobra założyłem konto na runic, żeby dostać klucz co robić dalej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość b4ry

@UP

Rozumiem, ze zalozyles konto w celu zdobycia klucza do bety. Nie pozostaje mi nic innego, jak zyczyc Ci powodzenia ... w czekaniu ;-P. Przynajmniej nie jestem sam :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanką Diablo, ale Torchlighta też na pewno kupię :) Polubiłam jedynkę, więc wierzę, że i przy dwójce będzie ogrom zabawy :) Oczywiście, nie premierowo, bo zanim ja Koszmar skończę to trochę czasu minie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam na obie. Głównie ze względu na różnice w klimacie... choć także cena bardziej zachęca do zaczekania na T2, niż b. powolnego ciułania na D3...

Ale zaczekam jeszcze na jakieś recenzje i filmiki z samej, ostatecznej, wersji gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał się ktoś do bety? Jak wrażenia? Ja niestety nie miałem tego szczęścia więc aktualnie zagrywam się w jedyneczke. Z CDA. Bez modów. Co sprawiło że byłem wściekły ale gdy trochę posiekałem to się wciąłem :D Gram alchemistem ukierunkowanym na czystego maga - próbowałem hybrydy summonera + maga i co prawda byłem prawie nie śmiertelny ale brakowało mi dmg, więc zacząłem grać od nowa ^^

W 2 zamierzam siekać potworki jako engii - obejrzałem pare materiałów z gry i po prostu klasa mi się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U co za zaszczyt czytać post Bethezera nie będący napisany po niebiesku :D:P

@Up Radzę Ci inwestować(tak w ogóle) w lance, te uderzenie emberu i golemy ;-)

Ja z tym engineerem mam straszny dylemat, bo niby fajna postać i zawaliste drzewko umiejętności konstrukcji, płomienny młot też wymiata, ale nawet z armatami ma strasznie mały zasięg :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość b4ry

Nie wiem, czy wiecie, ale T2 mozna odpalic nie majac kodu ... a raczej menu + tworzenie postaci - zawsze cos ;-). Sciagacie setupa z Runic'owej strony, instalujecie, a jak zapyta o kod, to wpisujecie jakikolwiek znaleziony na necie. Oczywiscie grac nie mozna, bo do tego trzeba miec aktywowanego key'a. HF!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...