Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Kategorie, w których będziemy nominować

Polecane posty

Z tego, co widze nie ma jeszcze pewnosci,co do kategorii debiutantow. Ja powiem tak - ciagle pojawiaja sie nowi uzytkownicy. Wielu nie pisze nic, inni statsia, wiekszosc pisze srednio....Ale zdarzaja sie wsrod nich prawdziwe diamenty, ktore trzeba nagradzac. Bo nie maja racji ci,co na nowych tylko narzekaja - czas pokazac im, dlaczego!

PS.Przekleta maszyna niobslugujaca polskich liter....

Na przykład... ty? :P - P_

Jaaaa? Nie, jest masa innych....;]

Ja =D - Gofer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś a'la SZWENIO ze swoją czcionką ;P

Przepraszam! Ja sobie nie życzę! :tongue:

A tak w ogóle to kategorie sprawiają, że wyróżnienia są mało precyzyjne. A czyż nie lepiej byłoby najpierw wybrać danego forumowicza i wtedy napisać ZA CO dostaje (prawie tak jak banowani :happy:), czyli de facto przyznać kategorię.

Tak według mnie byłoby po primo łatwiej wybrać i po secundo[ wybrać odpowiednich forumowiczów... :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... wybacz, ale jednak nie. Kategorie nie są mało precyzyjne. Za to są tak określone, żeby jak największa ilość osób mogła zostać nominowana i każdy mógł wybrać swojego faworyta. Dla każdego "najlepszy debiut" albo "najbardziej charakterystyczny użytkownik" może znaczyć coś innego. Każdy może przedstawić swój typ, ale to ogół wybiera zwycięzcę. Lepiej chyba wygrać (i wybierać) w kategorii, w której jest większa konkurencja niż zawężać do absurdu. Przy Twoim podejściu można by zgłosić gościa za największą ilość przecinków w poście. Przeca kategorię by się dobierało później. Poza tym redakcja też ma określone środki, które może przeznaczyć na nagrody, stąd kategorii nie można mnożyć w nieskończoność. A jak przy Twoim pomyśle wybrać między "najlepszym przecinkowcem" a "najlepszym pytajnikowcem"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SZWENIO Ale wtedy taka zabawa nie miałaby żadnego sensu. Zaczynałaby się i kończyła na jednym etapie - ogłoszenie zwycięzców.

Smugglerki z założenia są zabawą dla forumowiczów i to od nich zależy, kto otrzyma wyróżnienie. Nasza rola ogranicza się do nadzorowania i przeprowadzenia tej zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego, co pisałem wcześniej, kategorię przypisywałby kandydatowi nominujący, czyli tak naprawdę uzasadnia nominację, a zwycięzcy wybierani byliby z ogółu nominowanych, a nie każdej kategorii z osobna. :smile:

Bo właśnie o to mi chodziło, że każdego można za coś wyróżnić. Nawet nie chodzi o tak absurdalne przykłady jak przecinki. Niektórzy wykazują się pozytywnie w taki sposób, że ciężko to ująć w jakąś sztywną kategorię...

A więc można by zrobić jeszcze jedną - całokształt twórczości. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nierealne. Taki chaos byłby zupełnie nie do okiełznania, od liczenia trafiłby nas grom z jasnego nieba. Nie ma sensu. A co do całokształtu twórczości... Trudno to ocenić, ja znam ludzi tylko od strony sprzętu i programów, nie wiem, jak zachowują się np. w rozrywce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zaproponowałem kategorię, w której mam jakąś szansę, bo na debiut roku z kontem z 2003 roku to ja nie mam szans ;) A, że brakuje Wam mnie to nawet się nie łudzę ;) Mówiąc jednak poważnie, to sądzę, że nie jestem jedynym osobnikiem, który mógłby być nominowany w tej kategorii. Pomyślcie :)

EDIT Czytałem cały temat jak na dobrego forumowicza przystało i przeoczyłem posta Gofra dotyczącego kategorii "Za całokształt". Cóż zdarza się :)

EDIT2 SZWENIO bo ja tylko wymieniam forumowiczów, których znam. Sorry takie mam zwyczaje, a starego drzewa się nie przesadza ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT Czytałem cały temat jak na dobrego forumowicza przystało i przeoczyłem posta Gofra dotyczącego kategorii "Za całokształt". Cóż zdarza się :)

Jesteś TAK DOBRYM forumowiczem, że chyba nic nie dostaniesz, bo lepiej czytać mniej, a uważnie... JA wspomniałem o całokształcie, a Gofer komentował to zaraz obok. Nie żebym czuł się jakoś pokrzywdzony, no ale tak gwoli ścisłości... :wink:

W ogóle całość podpada mi pod dyskryminację ze względu na wielkimi literami pisany nick albo brak cyferek w tymże... :laugh:

EDIT

Przesadzasz, kolego... :tongue:

Kurczę, jakby się tak zastanowić, to z forum ZNAM maks. 10 osób. A wy wszyscy (inni) nie istniejecie... :wacko:

Niko, nie znam Cię, więc powinienem Cię traktować jak powietrze? No sorry, to że z kimś nie utrzymuję bliższych kontaktów, nie znaczy przecież, że mam olewać wszystko to, co pisze.

Dziwne te Twoje zwyczaje, nie ma co...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pomysł - dodajmy kategorię najgłupszy nick. Wtedy każdy kto czuje, że nigdzie indziej nie pasuje będzie miał choć tam szansę. Inna sprawa, że z moją podłogą i tak was deklasuje ;]

A tak n serio to ludzie, do wszystkich diabłów, to zabawa! Nie chodzi o to by złapać króliczka, tylko żeby go gonić. A wy zakładacie że:

1. Każdy (czyt. JA) musi mieć szansę coś wygrać

2. Nie jesteście dość zabawni/charakterystyczni/kulturalni/poprawni językowo by zostać nominowanym w którejś z istniejących kategorii.

Wasza niska samoocena zaczyna być irytująca, a ten temat na pewno nie służy do leczenie kompleksów, więc proponowałbym, że jeśli chcecie pomarudzić to gdzie indziej ("Kochany blogu, wredna moderacja znów się na mnie uwzięła (...) "), a pisać propozycje, które mają sens i trzymają styl istniejących kategorii.

I tak słowem końca, widzę że niektórym nieco brakuje, więc może rozbijemy "najbardziej charakterystyczny" na dwie klasyczne: "Najbardziej trv forumowicz" i "Najbardziej pocieszny forumowicz"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tym co napiszę nie zdobędę zbyt wielkiego grona życzliwych mi osób. Ale czy niestarczy tych kategorii? Wszystkie najbardziej sensowne propozycje zostały już podane na początku. Każda nowa która się pojawia jest albo bezsensowna lub jest wynikiem rozbicia już istniejącej na mniejsze bardziej szczegółowe kategorie.

P_aul jakoś nie uważam żebym miał niską samoocenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym najbardziej zasłużony? Czym by się to różniło od najbardziej pomocnego?

Pomocny nie rozrusza tematów w np. poglądach. Jego głos nie liczy się jakoś bardziej (powiedzmy...) itp... A przynajmniej nie w aktualnej kategoryzacji (gry; pc; konsole). Rozumiecie? Taki, co się dużo udziela etc, jego zdanie ma wpływ na innych forumowiczów i ogólnie darzą go z deka większym szacunkiem.

Panimajet? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...