Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

wies.niak

Kategorie, w których będziemy nominować

Recommended Posts

Od kilku dni trwały dyskusje nad kategoriami, w których będziemy (będziecie) nominować forumowiczów.

Ostatecznie powstały takie kategorie:

- najbardziej charakterystyczny forumowicz

- najbardziej poprawny językowo forumowicz

- najbardziej kulturalny forumowicz (tj. osoba udzielająca się w działach rozrywkowych)

- najlepszy dyskutant

- najlepszy blogger (za całokształt wpisów)

- debiut roku

- najlepsza sygnaturka (bez podziału na podpis/obrazek)

- najlepszy avatar

- najlepszy eRPeGowiec

- najbardziej pomocny forumowicz (gry)

- najbardziej pomocny forumowicz (konsole)

- najbardziej pomocny forumowicz (pc)

- ten, którego nam brakuje (kategoria honorowa, bez nagród)

- największy comeback

- najlepszy moderator

To są nasze, raczej przemyślane propozycje, ale z chęcią wysłuchamy Waszych opinii :-)

Kurczę, nie wiem, co dodać do tak przemyślanej listy...Czy "najbardziej kulturalny forumowicz" będzie brany także pod uwagę w przypadku używania działow z Zagadek i Zabaw oraz Sesji? Może coś związanego ze sportem, bo jak widzę, został pominięty?

eRPeGowiec jest z naszego PGR ;)

Zagadki jak najbardziej podpadają pod "najkulturalniejszego", zastanawialiśmy się nad osobną kategorią dla "Zagadek", ale chyba na razie jest za wcześnie - inne kategorie mają już swoją tradycję, a zagadkowca można dodać za rok, gdy dział rozrośnie się i okrzepnie.

A niedawno pisaliście że jest za mało modków do konkursów :P

A tak na serio, to chyba w zeszłym roku była kategoria "Ten który jest od zawsze", czyli ktoś taki kto wydaje się że zarejestrował się jeszcze przed powstaniem forum ;)

@Down - nie wiem jak Tobie, ale mi ta nazwa nie wskazuje debiutantów ;P

IMO - nie. Weź pod uwagę, że liczba kategorii jest dość mocno ograniczona. Nie napiszę, do ilu, ale jesteśmy dość blisko limitu. Zastanawialiśmy się nad opcją "najlepszy profil", ale nie wiem co pomysłodawcy mieli na myśli ;)

a może najmądrzejsza wypowiedź?

Była kiedyś kategoria "najlepszy tekst", ale zrezygnowaliśmy z niej, ponieważ już ostatnio nie wypaliła. Teraz, kiedy forum dodatkowo się rozrosło, uznaliśmy że kategoria jeszcze bardziej by się rozmyła.

a może najmądrzejsza wypowiedź? tzn. autor tekstu który najlepiej określił coś lub kogoś lub cokolwiek ,ale jego wypowiedź była maxymalnie trafna tongue_prosty.gif (rozumiecie o co mi chodzi?)

A pomyślałeś, że przy takiej kategorii ludzie staraliby się być "śmieszni", "zabawni" w zupełnie nieodpowiedni sposób, przez co mogliby nabawić się dość nieciekawych rzeczy... Niebezpieczna kategoria. Poza tym wypowiedź najczęściej umieszczona jest w bardzo konkretnym kontekście, a taki kontekst przy nominacji można zgubić. Kiedyś była kategoria "najlepszy tekst", ale forum było wtedy o wiele mniejsze i każdy mniej więcej wiedział, co wszędzie piszczy. Teraz się rozrosło, więc sporo osób nie rozumiałoby tego tekstu zupełnie wyciągniętego z kontekstu.

- najoryginalniejszy forumowicz

Co to znaczy "najoryginalniejszy"? Po czym poznać taką osobę?

- forumowicz o dwóch twarzach

Dwulicowy? Nie ma mowy.

Cyrec -> Kategorie mają być pozytywne. Najgłupszym rozdajemy nagrody w postaci banów na bieżąco.

Najwięcej programów -> Brak związku z forum.

- najoryginalniejszy forumowicz

Co to znaczy "najoryginalniejszy"? Po czym poznać taką osobę?

ma swój własny "światopogląd', ciekawe opinie na różne tematy, wyróżnia się z tłumu forumowiczów, zabłyśnie od czasu do czasu jakimś fajnym tekstem, ma odmienny styl pisania (coś a'la SZWENIO ze swoją czcionką ;P) - coś w ten deseń :)

- forumowicz o dwóch twarzach

Dwulicowy? Nie ma mowy.

nie tyle dwulicowy... powiedzmy, ze raz jest miły itp. pisze madre i ciekawe posty, a czasem zdarza mu się wyjechać z jakimś bezsensownym 'czymś'

chociaż może faktycznie nie za bardzo ta kategoria trafiona... to w takim razie może:

- człowiek/forumowicz zagadka

(same skojarzenia z Batmana mi się nasuwają ;P)

Cyrec -> Kategorie mają być pozytywne. Najgłupszym rozdajemy nagrody w postaci banów na bieżąco.

Najwięcej programów -> Brak związku z forum.

Wies.niak, FAQ kiepsko przeczytałem :)

Forumowe zasady pisania postów też... [wies.niak]

Najpomocniejszy Forumowisz.

Jeśli to propozycja, to już jest taka kategoria, a nawet trzy. [w]

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...